respublika.lt

Įvyko LFF Vykdomojo komiteto posėdis

2022 rugpjūčio 17 20:20:30
LFF inf.

Rugpjūčio 17 dieną LFF būstinėje Vilniuje įvyko LFF Vykdomojo komiteto posėdis.

×
nuotr. 1 nuotr.
Įvyko LFF Vykdomojo komiteto posėdis

 

Posėdžio metu buvo svarstomi keli aktualūs klausimai.

Vienas tokių - nacionalinės vyrų rinktinės trenerių štabo patvirtinimas. VK posėdžio buvo patvirtinta, jog vyriausiajam rinktinės treneriui Reinholdui Breu talkins asistentai Andrius Velička, persikėlęs iš U21 vaikinų rinktinės, specialistas iš Vokietijos Mario Tanzeris, atletiniu žaidėjų parengimu rūpinsis Georgas Freidgeimas, o du štabo nariai lieka iš anksčiau - vartininkų treneris Audrius Ramonas bei analitikas Rokas Pranaitis.

**********

Taip pat buvo pristatyti Lietuvos jaunimo rinktinių pasirodymai bei įvyko vienas pokytis jaunimo rinktinėse - buvo priimtas sprendimas atsisveikinti su U21 vaikinų rinktinės treneriu Mariumi Stankevičiumi.

„Toks sprendimas nebuvo lengvas, tačiau susidarius sunkiai situacijai teko jį priimti. Tikrai su Mariumi neatsiveikiname ir jam durų neuždarome, tikimės, kad atsisveikinimas yra laikinas ir ateityje mūsų keliai dar susikirs", - kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

**********

Taip pat buvo pristatyti ir futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo vertinimo rezultatai. Rezultatų pristatymo metu buvo patvirtinta, kurios akademijos kokio lygio žvaigždutę gavo, taip pat buvo pritarta finansiniam ir nefinansiniam motyvaciniam akademijų skatinimui.

Posėdžio metu taip pat buvo aptartas ir praėjęs debiutinis Baltijos jaunimo lygos sezonas bei būsimas sezonas, kuris turėtų startuoti 2023-ųjų žiemą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • VALDYMAS: Parlamente registruotas siūlymas laikinai įvesti tiesioginį valdymą Lietuvos futbolo federacijoje prieštarautų Konstitucijai, teigia Seimo teisininkai.
  • VILKAI: Naujam medžioklės sezonui Aplinkos ministerija siūlo nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais.
  • REKORDAS: Kauno klinikų Skubiosios medicinos klinikos gydytojai dar pavasarį pasiekė Lietuvos rekordą – vos per 7 valandas daugiau nei 700 žmonių išmokė atlikti pradinio gaivinimo veiksmus.
  • BOMBOS: Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų išminuotojai penktadienį Radviliškio rajone neutralizavo durpyne rastas aviacines bombas.
  • SIUNTOS: Tarptautinių skubių siuntų bendrovės „DHL Express“ paslaugos kitąmet Lietuvoje vidutiniškai brangs 13,9 proc., pranešė įmonė.
  • KOMPENSACIJA: Kaip pranešė Lietuvos energetikos agentūra, jos paskelbtas kvietimas teikti paraiškas kompensuoti dalį įsirengiamų privačių elektromobilių įkrovimo prieigų išlaidų pirmosiomis savaitėmis pritraukė 461 susidomėjusių gyventojų.
  • ORKESTRAS: Rugsėjo 24 d., 19 val. koncertu Nacionalinėje filharmonijoje 62-ąjį sezoną pradės Lietuvos kamerinis orkestras - sezono pradžios proga orkestras koncertuos su vienu žymiausių dabarties lietuvių pianistų Andriumi Žlabiu.
  • IDĖJOS: Vilniaus savivaldybė kviečia architektus dalyvauti architektūros idėjų konkursuose keturioms naujoms ugdymo įstaigoms: vaikų darželiams Šnipiškėse ir Balsiuose bei planuojamoms statyti progimnazijoms Pavilnyje ir Perkūnkiemyje.
  • ELEKTRA: Estijos valstybinės perdavimo tinklų operatorės „Elering“ generalinis direktorius Taavi Veskimagis pareiškė, jog jei Baltijos šalių elektros sistema būtų staigiai atjungta nuo Rusijos sistemos, prireiktų 8,5 teravatvalandžių dujų elektrinėms kūrenti, o dabartinėmis rinkos kainomis toks dujų kiekis atsieitų 1–1,5 mlrd. eurų.
  • PANDEMIJA: Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys penktadienį pareiškė, kad „iš medicininio požiūrio“ koronaviruso pandemija yra įveikta.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar reikalinga autobusams stoti tuščiose stotelėse?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+3 +9 C

 

+7 +10 C

+12 +15 C

+12 +16 C

 

+13 +15 C

0-3 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s