Tautų lygos elitiniame A divizione pergales pasiekė Italijos ir Lenkijos futbolininkai. Italai, išvykoje 1:0 įveikę olandus, nepralaimėjo jau 16 mačų iš eilės. Lenkai ir be lyderio Roberto Levandovskio (Robert Lewandowski) svečiuose 2:1 nugalėjo Bosnijos ir Hercegovinos rinktinę.
Italų pergalę Amsterdame nulėmė Nikolo Barelos (Nicolo Barella) įvartis, įmuštas pirmojo kėlinio pabaigoje. Nors Roberto Mančinio treniruojamoje rinktinėje nėra didelių žvaigždžių, ji pasižymi puikiais rezultatais. Italai nepralaimėjo 16-oje rungtynių iš eilės, serija tęsiasi nuo 2018 m. rugsėjo. Dar neseniai jie galėjo pasigirti ir 11 pergalių serija, tačiau ji nutrūko Tautų lygos pirmojo turo mače su bosniais, kuris baigėsi lygiosiomis.
„Negali laimėti 11-os rungtynių iš eilės be teisingo mentaliteto. Galėjome įmušti dar bent vieną įvartį, bet vis tiek esu labai patenkintas žaidimu ir futbolininkų požiūriu. Nėra lengva atvykti į Amsterdamą ir sužaisti su tokia stipria komanda“, - sakė R.Mančinis. Olandams teko pripažinti, kad nusipelnė pralaimėjimo. „Varžovai buvo alkanesni, žaidė aštriau. Nesugebėjome jų paspausti, ypač pirmajame kėlinyje, palikome pernelyg dideles erdves“, - teigė Nyderlandų rinktinės kapitonas Virdžilas van Deikas (Virgil van Dijk).
Kitame A diviziono 1-os grupės mače lenkai pirmieji praleido įvartį, bet dviejų Kamilių - Gliko ir Grosickio - smūgiai leido švęsti pergalę. Lenkijos rinktinė vertėsi be R.Levandovskio, kuris gavo poilsio po Miuncheno „Bayern“ triumfo žygio Čempionų lygoje. Po dviejų turų Italija turi 4, Nyderlandai ir Lenkija - po 3, Bosnija ir Hercegovina - 1 tašką.
Keistos rungtynės buvo sužaistos B diviziono 2-oje grupėje, kurioje čekai namie 1:2 nusileido škotams. Čekijos rinktinė turėjo izoliuotis dėl to, kad personalo nariui diagnozuotas koronavirusas. UEFA atsisakė atidėti mačą, todėl šeimininkai greitai surinko rezervinę ekipą, kurioje buvo tik du futbolininkai, turėję žaidimo nacionalinėje komandoje patirties.
Kitame 2-os grupės mače Izraelio rinktinė savo aikštėje sužaidė 1:1 su Slovakijos vienuolike. B diviziono 1-oje grupėje Norvegija išvykoje 5:1 sutriuškino Šiaurės Airiją, o Rumunija svečiuose 3:2 įveikė Austriją.