Istorinė pergalė – PSG pateko į Čempionų lygos finalą

(0)
Publikuota: 2020 rugpjūčio 19 10:06:37
×
Istorinė pergalė – PSG pateko į Čempionų lygos finalą. EPA-Eltos nuotr.

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas UEFA Čempionų lygos pusfinalyje 3 – 0 nugalėjo „RB Leipzig futbolininkus ir tapo pirmąja finalo dalyve.

13 minutę Neymaras uždirbo baudos smūgį, kurį realizavo Angelis di Maria, kamuolį perduodamas Marquinhosui, kuris galva smūgį nukreipė į varžovų vartus.

42 rungtinių minutę po Neymaro perdavimo Angelis Di Maria komandai pelnė dar vieną tašką. Po pirmojo kėlinio Paryžiaus klubas pirmavo 2:0.

Antrajame kėlinyje 56 minutę Juanas Bernatas galva smūgiavo į varžovų vartus ir paidino komandos pranašumą iki 3:0.

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas pirmą kartą klubo istorijoje pateko į Čempionų lygos finalą.

Paskutinį kartą Paryžiaus „Saint – Germain“ komanda 1994/1995 metų vykusio sezono pusfinalyje nusileido „Milan“ komandai. Per 2020 metus klubas iš 70 sužeistų rungtynių pelnė 22 įvarčius. Komanda pasižymėjo 34-iose iš eilės sužaistose Čempionų lygos rungtynėse ir pakartojo iki šiol „Karališkajam“ Madrido „Real“ ekipai priklausiusį rekordą.

Neymaras nuo savo pirmų sužeistų rungtynių 2013 metų rugsėjį atliko 24 rezultatyvius perdavimus.

PSG finale susitiks su Miuncheno „Bayern“ ir „Lyon“ poros nugalėtoju.