respublika.lt

Išbarstė taškus savo aikštėje

(0)
Publikuota: 2022 rugsėjo 15 13:58:54, Aistė LABINAITĖ
×
nuotr. 1 nuotr.
„Chelsea“ (mėlyna apranga) vėl liko be pergalės ir atsidūrė grupės dugne. EPA-Eltos nuotr.

UEFA Čempionų lygos grupių etape baigėsi antrasis turas. Tačiau ir antrosios rungtynės Londono „Chelsea" futbolininkams neatnešė pergalės. Prieš savaitę Anglijos klubas atleido vyriausiąjį trenerį 49-erių vokietį Tomą Tuchelį (Thomas Tuchel) ir į jo vietą paskyrė Grehemą Poterį (Graham Potter). 47-erių brito debiutas prie „mėlynųjų" vairo buvo vainikuotas vienu iškovotu tašku ir lygiosiomis 1:1 su „Salzburg" E grupės mače namie.

 

Pirmojoje rungtynių dalyje nei vienai komandai nepavyko pasižymėti. Tačiau tuomet „mėlynieji" parodė, kas čia yra šeimininkai ir pelnė įvartį. Pasižymėjo Rahimas Sterlingas (Raheem Sterling). Austrai neketino pasiduoti ir iki mačo pabaigos likus 15 min., lygiąsias išplėšė Noa Okaforas (Noah Okafor). „Salzburg" komandai tai buvo antrosios lygiosios, o „Chelsea" su 1 tašku atsidūrė grupės dugne.

„Tai buvo rungtynės, kurias turėjome laimėti. Mes dominavome, tačiau pabaigoje praleidome įvartį. Nors, apskritai, buvo gerų momentų. Mūsų naujasis treneris dar tik apšyla kojas klube ir bando įgyvendinti savo idėjas. Manau, vaikinai jas ir jį priima gerai, tačiau viskam dar tiesiog reikia daugiau laiko", - teigė R.Sterlingas.

Apie gerą priėmimą kalbėjo ir pats strategas. Žinoma, pasak G.Poterio, komandai nėra lengva, kai netikėtai pasikeičia treneris ir reikia taikytis prie naujo žmogaus, naujos jo filosofijos. Tačiau, anot jo, „mėlynieji" su tuo susitvarkė tikrai gerai. „Vaikinų mąstymas, požiūris yra fantastiškas. Nebuvo jokių skundų, išskyrus, aišku, tai, kad neiškovojome trijų taškų. Esame nusivylę rezultatu. Tačiau yra, kaip yra. Komanda atidavė viską. Turime eiti toliau ir mes tikrai dar būsime geresni", - sakė naujasis „Chelsea" vedlys.

Kitoje barikadų pusėje treneris Matijas Jaislė (Matthias Jaissle) pirmiausia dėkojo sirgaliams, kurie nepatingėjo ir iš Austrijos atlydėjo komandą į Angliją. „Palaikymas buvo beprotiškas, - džiaugėsi „Salzburg" strategas. - Mūsų komanda yra jauniausia šiame turnyre. Ir puikiai suprantame, koks svarbus ir rimtas dalykas yra Čempionų lyga. Pirmajame mače pasiėmėme tašką iš namų rungtynių su „Milan", šį kartą - iš kitos elitinės komandos ir dar jos tvirtovėje. Didžiuojuosi savo ekipos pasirodymu. Džiaugiamės tašku ir skrendame namo su plačiomis šypsenomis", - teigė M.Jaislė.

Tuo metu Anglijos čempionė „Manchester City" komanda mače savo aikštėje 2:1 pamokė Dortmundo „Borussia" futbolininkus ir G grupėje užima pirmąją vietą. Pirmojo turo rungtynėse pelnęs du įvarčius, šį kartą Erlingas Holandas (Erling Haaland) pasižymėjo tik kartą. Tačiau būtent 22-ejų norvego taiklus šūvis ir buvo pergalingas Anglijos klubui. „Buvo gera vėl pamatyti visus iš „Borussia" ekipos. Jie manęs nesustabdė - aš įmušiau. Varžovai žaidė gerai. Buvau įsitikinęs, kad jie stebės mane visą mačą, nes jie mane puikiai pažįsta. Tačiau svarbiausia, kad trys taškai yra mūsų kišenėje", - sakė E.Holandas, kuris po dvejų metų Dortmundo klube birželį persikėlė į Mančesterį.

Karališkasis Madrido „Real" klubas toliau sėkmingai tęsia titulo gynybą. Antrosiose rungtynėse Ispanijos ekipa namie 2:0 įveikė „Leipzig" ir karaliauja F grupės viršūnėje. H grupės pirmojoje pozicijoje įsitaisiusi „Paris Saint-Germain" komanda, kuri išvykoje 3:1 nugalėjo Haifos „Maccabi". Svečiams visus įvarčius uždirbo žvaigždžių trejetas - Lionelis Mesis (Lionel Messi), Kilianas Mbapė (Kylian Mbappe) ir Neimaras (Neymar).

Statistika

A grupė

Glazgo „Rangers" (Škotija) - „Napoli" (Italija) 0:3 (0:0). Įvarčiai: Matėjus Politanas (68 min. - iš 11 m), Džiakomas Raspadoris (85), Tangujis Ndombelė (90+1).

E grupė

„Milan" (Italija)- Zagrebo „Dinamo" (Kroatija) 3:1 (1:0). Olivjė Žiru (45 - iš 11 m), Aleksis Salemakersas (47), Tomasas Pobega (77); Mislavas Oršičius (56).

Londono „Chelsea" (Anglija) - „Salzburg" (Austrija) 1:1 (0:0). Rahimas Sterlingas (48); Noa Okaforas (75).

F grupė

Donecko „Šachtar" (Ukraina) - Glazgo „Celtic" (Škotija) 1:1 (1:1). Mychailas Mudrykas (29); Artiomas Bondarenko (10 - į savo vartus).

Madrido „Real" (Ispanija) - „Leipzig" (Vokietija) 2:0 (0:0). Federikas Valverdė (80), Markas Asensijus (90+1).

G grupė

„Manchester City" (Anglija) - Dortmundo „Borussia" (Vokietija) 2:1 (0:0). Džonas Stounsas (80),
Erlingas Holandas (84); Džiudas Belinghemas (56).

„Copenhagen" (Danija) - „Sevilla" (Ispanija) 0:0.

H grupė

Turino „Juventus" (Italija) - Lisabonos „Benfica" (Portugalija) 1:2 (1:1). Arkadiušas Milikas (4); Žoao Marijus (43 - iš 11 m), Davidas Neresas (55).

Haifos „Maccabi" (Izraelis) - „Paris Saint-Germain" (Prancūzija) 1:3 (1:1). Tjaronas Čeris (24); Lionelis Mesis (37), Kilianas Mbapė (69), Neimaras (88).

Lentelės

A grupė

1. „Napoli" 2 2 0 0 7-1 6

2. „Liverpool" 2 1 0 1 3-5 3

3. Amsterdamo „Ajax" 2 1 0 1 5-2 3

4. „Rangers" 2 0 0 2 0-7 0

E grupė

1. „Milan" 2 1 1 0 4-2 4

2. „Dinamo" 2 1 0 1 2-3 3

3. „Salzburg" 2 0 2 0 2-2 2

4. „Chelsea" 2 0 1 1 1-2 1

F grupė

1. „Real" 2 2 0 0 5-0 6

2. „Šachtar" 2 1 1 0 5-2 4

3. „Celtic" 2 0 1 1 1-4 1

4. „Leipzig" 2 0 0 2 1-6 0

G grupė

1. „Manchester City" 2 2 0 0 6-1 6

2. „Borussia" 2 1 0 1 4-2 3

3. „Copenhagen" 2 0 1 1 0-3 1

4. „Sevilla" 2 0 1 1 0-4 1

H grupė

1. „Paris Saint-Germain" 2 2 0 0 5-2 6

2. „Benfica" 2 2 0 0 4-1 6

3. „Juventus" 2 0 0 2 2-4 0

4. „Maccabi" 2 0 0 2 1-5 0

(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar šią vasarą turite planų vykti į Lietuvos pajūrį poilsiauti?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+11 +20 C

+15 +25 C

+13 +18 C

+22 +29 C

+17 +35 C

+16 +23 C

0-4 m/s

0-8 m/s

0-5 m/s