„Inter“ atsarginis išplėšė pergalę, PSV snaiperis - lygiąsias

(0)
Publikuota: 2024 vasario 21 11:42:58, Arūnas ABROMAITIS
×
Markas Arnautovičius tapo vienintelio „Inter“ įvarčio autoriumi. EPA-Eltos nuotr.

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje Marko Arnautovičiaus įvartis nulėmė vicečempiono Milano „Inter" pergalę 1:0 namų rungtynėse su Madrido „Atletico". Kitame mače Eindhoveno PSV ir Dortmundo „Borussia" futbolininkai sužaidė lygiosiomis 1:1, šeimininkus gelbėjo Luko de Jongo (Luuk de Jong) realizuotas 11 metrų baudinys.

M.Arnautovičius aikštėje pasirodė tik po pertraukos, tačiau buvo pripažintas naudingiausiu mačo žaidėju. Jis pats sakė, kad neišnaudojo dviejų pirmųjų progų, bet išnaudojo trečiąją. 79 min. Austrijos rinktinės puolėjas nukreipė kamuolį į vartus po to, kai varžovų vartininkas Janas Oblakas atrėmė jo komandos draugo smūgį.

„Pirmasis kėlinys nebuvo įspūdingas, bet buvo geras. Po pertraukos pirmąsias 10 min. žaidėme prastai, tačiau vėliau buvome nuostabūs, mums daug padėjo po keitimų pasirodę futbolininkai. Rungtynės paliko gerą įspūdį, nors gaila, kad įmušėme tik vieną įvartį. Laukia sunkus mačas Madride", - svarstė „Inter" treneris Simonė Inzagis (Simone Inzaghi). Visose varžybose jo auklėtiniams tai buvo devintoji pergalė iš eilės.

„Kovėmės neblogai, buvome arti tikslo - apsisaugoti nuo atakų, kurios „Inter" atveju yra labai pavojingos. Rungtynių pabaigoje varžovai pasinaudojo situacijomis, kai mes prarasdavome kamuolį, ir kūrė pavojingus momentus", - sakė „Atletico" treneris Diegas Simeonė (Diego Simeone). Gal jo auklėtiniai kovėsi ir neblogai, tačiau jie neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą („Inter" atliko 5).

Nyderlanduose vykusiose aštuntfinalio rungtynėse pirmieji įvartį pelnė svečiai iš Dortmundo. 24 min. pasižymėjo buvęs PSV žaidėjas Donielis Malenas (Donyell Malen). Šeimininkai atstatė pusiausvyrą 56 min., kai L. de Jongas realizavo baudinį. L. de Jongui tai buvo devintasis įvartis Čempionų lygoje PSV gretose. Jis tapo rezultatyviausiu Eindhoveno klubo futbolininku elitiniame turnyre.

Rezultatu nenusivylė abiejų komandų treneriai. „Viskas lieka mūsų rankose. Žinoma, mums reikėti atsakomąsias rungtynes namie, tačiau namie šiaip ar taip reikia laimėti, jei nori kažką pasiekti. Pirmajame kėlinyje žaidėme gerai, antrajame - jau ne taip, o PSV pagerino savo žaidimą. Visgi mūsų šansai patekti į kitą etapą yra geri", - teigė „Borussia" treneris Edinas Terzičius.

„Viskas įmanoma. Šį sezoną jau įrodėme, kad galime pasiekti gerus rezultatus išvykose. Šiose rungtynėse sugebėjome kontroliuoti žaidimą, kai valdėme kamuolį. Nepasidavėme spaudimui, žaidėme savo futbolą", - sakė PSV treneris Peteris Bošas (Peter Bosz).

Atsakomosios šių komandų rungtynės Madride ir Dortmunde vyks kovo 13 d.