Įnirtingas baltarusių ir Lietuvos susitikimas baigėsi lygiosiomis

(0)
Publikuota: 2020 spalio 11 22:40:16, LFF.lt nuotr.
×
Įnirtingas baltarusių ir Lietuvos susitikimas baigėsi lygiosiomis. LFF.lt nuotr.

Šį sekmadienį lietuviai namuose susitiko su Baltarusijos rinktine ir užbaigė pirmąjį UEFA Tautų lygos ratą.

Lietuvos rinktinė rungtynes pradėjo demonstruodamą aukštą tempą ir jau trečiąją rungtynių minutę uždirbo pavojingą baudos smūgį. Pirmojo įvarčio laukti ilgai nereikėjo - puikų reidą iš dešiniojo krašto atlikęs Arvydas Novikovas gražiu smūgiu iš toli nuginklavo varžovų vartininką. Baltarusijos ekipa pirmajame kėlinyje nevengė prasižengti, o pirmąją geltoną kortelę prieš save dvidešimtą minutę už pražangą aikštės viduryje išvydo Valerijus Gromyko. Baltarusijos komanda ir toliau nevengė prasižengti, o jau pirmojo kėlinio pabaigoje už pražangą prieš Modestą Vorobjovą geltona kortele nubaustas buvo Maksas Ebongas.

Nors pirmoje rungtynių pusėje Baltarusijos komanda turėjo ryškią kamuolio kontrolės persvarą, tačiau pavojingus epizodus kūrė lietuviai. Į pertrauką lietuviai išėjo pirmaudami rezultatu 1:0.

Jau pirmąją antro kėlinio minutę progą pasižymėti turėjo Justas Lasickas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo šiek tiek virš vartų. Lietuvos rinktinė ieškojo atsakymų į kietą, fizišką žaidimą, tačiau sužaidus kiek daugiau nei dešimčia minučių geltona kortele nubaustas buvo Donatas Kazlauskas. Vos po kelių minučių savo baudos aikštelėje prasižengė Egidijus Vaitkūnas, o 11 metrų baudinį šaltakraujiškai realizavo prieš kelias akimirkas aikštėje pasirodęs Vitalis Lisakovičius. Sužaidus kiek daugiau nei valandą, Lietuvos komanda atliko du keitimus, vietoje Donato Kazlausko ir Egidijaus Vaitkūno aikštėje pasirodė Karolis Laukžemis bei Markas Beneta.

Užtikrintai su kamuoliu antroje rungtynių pusėje žaidusi Baltarusijos komanda, prie Lietuvos rinktinės vartų organizavo tikrą šturmą, o 66-ąją rungtynių minutę po Aleksandro Sačivko smūgio galva rezultatas tapo 2:1 svečių naudai. Vis dėlto sudėti ginklų lietuviai neketino ir vienas kelių varžovų apsuptyje likęs Karolis Laukžemis tiksliai pasiuntė jį į vartų tinklą. Rungtynių pabaigoje abi komandos įsivėlė į chaotišką žaidimą, tačiau įvarčių pasiekti daugiau nepavyko nei vienai ekipai. Rungtynėse užfiksuotos rezultatyvios lygiosios 2:2.

Po šių rungtynių turnyrinėje lentelėje - vėl lygybė. Albanijos rinktinė išvykoje sužaidė lygiosiomis su Kazachstanu.

Jau spalio 14 dieną, LFF stadione lietuviai susitiks su Albanijos rinktine.