(0)
Publikuota: 2021 vasario 13 21:29:09, hegelmannsports.lt inf.
×
hegelmannsports.lt nuotr.

Kauno FC „Hegelmann Litauen" futbolininkai pasiruošimo naujam sezonui cikle patyrė antrąją nesėkmę. Andriaus Skerlos auklėtiniai pripučiamame Kauno futbolo manieže rezultatu 0:1 turėjo pripažinti „Kauno Žalgirio" ekipos pranašumą.

Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai, o debiutui A lygoje besirengiantiems mėlynai baltiems savo atsakymų teko ieškoti kontratakų metu.

Iškart po pertraukos priešininkams pavyko išsiveržti į priekį, kai varžovų vartininką nuginklavo puolėjas Philipas Otele.

„Hegelmann Litauen" grasinti mėgino ne tik kontratakomis, bet standartinių padėčių metu - ten aštriai rungtyniavo buvęs žalgirietis Aurimas Raginis.

Visgi mėlynai baltiems nepavyko išlyginti rezultato ir dvikova baigėsi minimalia varžovų persvara.

„Esu labai patenkintas rungtynėmis. Žaidėme prieš gerą varžovą, prieš komanda, kuri praeitame sezone demonstravo labai gerą žaidimą, kuri turėjo savo braižą ir manau, jog tas braižas yra išlikęs. Varžovai labai mėgsta kontroliuoti kamuolį, tai mums šiose rungtynėse buvo naudinga, nes turime suprasti ir apsiprasti, kad šiame sezone, mes dažnai neturėsime kamuolio kontrolės.

Mes būsime ta komanda, kuri lauks, kuri ieškos galimybių atimti kamuolį, to mes ir siekiame. Stengiamės žaisti agresyviai, tą mums pavyko padaryti pirmajame kėlinyje", - po dvikovos sakė klubo vyriausias strategas Andrius Skerla.

Treneris taip pat išskyrė jo manymu, šiuo metu didžiausią problemą.

„Didžiausia problema, kurią regiu šiuo momentu - atėmę kamuolį ir išeidami į greitą kontraataką, mes dažnai priėmame blogus sprendimus. Mes nesukūrėme prie varžovų vartų ganėtinai daug pavojingų momentų. Šia linkme reikia gerai padirbėti.

Kas liečia antrą kėlinį, įvyko nemažai pakeitimų, aikštėje pasirodė keletas žaidėjų, kurie su komanda treniruojasi vos dvi dienas. Jiems reikia dar laiko adaptuotis ir suprasti ko aš iš jų reikalauju. Esu patenkintas, kad jie pasirodė ir momentais mane tikrai nudžiugino. Su didesniu fiziniu pasiruošimu ir supratimu ko reikalaujame - mes galime iš jų gauti nemažai naudos", - sakė A. Skerla.

Kitas kontrolines rungtynes FC „Hegelmann Litauen" žais Vilniuje, vasario 17 dieną prieš Baltijos futbolo akademijos komandą.