respublika.lt

G.Arlauskio komanda pralaimėjo „Aalborg BK“ klubuinuotraukos (0)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 09:46:04
Respublika.lt, Eltos inf.

Europos futbolo lygos penktojo turo rungtynėse J grupėje ketvirtadienį Bukarešto "Steaua" (Rumunija), kuriai atstovauja vartininkas Giedrius Arlauskis, svečiuose 0:1 (0:0) pralaimėjo be traumuoto Luko Spalvio žaidžiančiai "Aalborg BK" (Danija) ekipai.

×
nuotr. 2 nuotr.
Dėl kamuolio kovoja "Aalborg BK" žaidėjas Henrikas Dalsgordas (Henrik Dalsgaard, d) ir "Steaua" futbolininkas Lučianas Filipas (Lucian Filip). EPA-ELTA nuotr.

 

Pergalingą įvartį 72-ąją min. įmušė Tomas Enevoldsenas (Thomas Enevoldsen).

G. Arlauskis žaidė visą susitikimą.

Kitose grupės rungtynėse Kijevo "Dinamo" (Ukraina) komanda savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo "Rio Ave" (Portugalija) futbolininkus.

J grupėje pirmaujanti "Dinamo" komanda su 12 taškų užsitikrino kelialapį į atkrintamąsias varžybas. Antrąją vietą grupėje užima "Aalborg BK" (9 tšk.), trečiąją - "Steaua" (7 tšk.), ketvirtąją - "Rio Ave" (1 tšk.).

Po ketvirtadienio rungtynių vietas šešioliktfinalyje užsitikrino Roterdamo "Feyenoord" (Olandija), "Trabzonspor" (Turkija), "Everton FC" (Anglija), "SSC Napoli" (Italija), "Tottenham Hotspur" (Anglija), Stambulo "Besiktas" (Turkija), Milano "Inter" (Italija) ir Glazgo "Celtic" (Škotija).

Jau anksčiau į atkrintamąsias varžybas pateko Maskvos "Dinamo" (Rusija), Florencijos "Fiorentina" (Italija), "FC Salzburg" (Austrija) ir Varšuvos "Legia" (Lenkija).

Europos lygos varžybas pradėjo 48 klubai, suskirstyti į 12 grupių. Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių ekipas.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai

A grupė

"Villarreal" (Ispanija) - Mėnchengladbacho "Borussia" (Vokietija) 2:2 (1:0). Įvarčiai: Luciano Vietto (26 min.), Denis Čeryšev (63); Raffael (55), Granit Xhaka (67).

"FC Zuerich" (Šveicarija) - Limasolio "Apollon" (Kipras) 3:1 (2:1). Berat Djimsiti (32), Yassine Chikhaoui (39 - iš 11 m, 59 - iš 11 m); Farley (23).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1. "Borussia" 5 2 3 0 11-4 9

2. "Villarreal" 5 2 2 1 13-7 8

3. "FC Zuerich" 5 2 1 2 10-11 7

4. "Apollon" 5 1 0 4 4-16 3.

B grupė

"Torino" (Italija) - "Club Brugge" (Belgija) 0:0.

Helsinkio HJK (Suomija) - "Koebenhavn" (Danija) 2:1 (1:0). Gideon Baah (29), Macoumba Kandji (90+3); Per Nilsson (90).

Lentelė

1. "Club Brugge" 5 2 3 0 8-1 9

2. "Torino" 5 2 2 1 4-2 8

3. HJK 5 2 0 3 4-9 6

4. "Koebenhavn" 5 1 1 3 4-8 4.

C grupė

"Tottenham Hotspur" (Anglija) - Belgrado "Partizan" (Serbija) 1:0 (0:0). Benjamin Stambouli (49).

Tripolės "Asteras" (Graikija) - Stambulo "Besiktas" (Turkija) 2:2 (0:1). Jeronimo Barrales (72), Facundo Parra (83); Demba Ba (15), Gokhan Tore (61 - iš 11 m). Pašalintas - Atiba Hutchinson ("Besiktas", 72).

Lentelė

1. "Tottenham Hotspur" 5 3 2 0 9-3 11

2. "Besiktas" 5 2 3 0 10-5 9

3. "Asteras" 5 1 2 2 7-10 5

4. "Partizan" 5 0 1 4 1-9 1.

D grupė

Glazgo "Celtic" (Škotija) - "FC Salzburg" (Austrija) 1:3 (1:2). Stefan Johansen (30); Alan (8, 13), Naby Keita (90+2).

"Astra Giurgiu" (Rumunija) - Zagrebo "Dinamo" (Kroatija) 1:0 (0:0). Sadat Bukari (50).

Lentelė

1. "FC Salzburg" 5 4 1 0 16-7 13

2. "Celtic" 5 2 2 1 7-7 8

3. "Astra Giurgiu" 5 1 1 3 5-10 4

4. "Dinamo" 5 1 0 4 8-12 3.

E grupė

Prajos "Estoril" (Portugalija) - Eindhoveno PSV (Olandija) 3:2 (3:2). Toze (12), Kuca (30), Diogo Amado (39); Memphis Depay (6), Luciano Narsingh (14). Rungtynės dėl prastų oro sąlygų nutrauktos po pirmojo kėlinio ir bus tęsiamos penktadienį.

Maskvos "Dinamo" (Rusija) - Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) 2:1 (0:1). Kostas Triantafyllopoulos (55 - į savo vartus), Aleksei Jonov (61); Marcus Berg (14).

Lentelė

1. "Dinamo" 5 5 0 0 8-3 15

2. PSV 4 2 1 1 5-4 7

3. "Estoril" 4 1 0 3 3-4 3

4. "Panathinaikos" 5 0 1 4 5-10 1.

F grupė

Milano "Inter" (Italija) - Dnepropetrovsko "Dnipro" (Ukraina) 2:1 (1:1). Zdravko Kuzmanovič (30), Pablo Osvaldo (50); Ruslan Rotan (16). Pašalintas - Andrea Ranocchia ("Inter", 46). Nerealizuotas 11 m baudinys - Jevgenij Konoplianka ("Dnipro", 28).

"AS Saint-Etienne" (Prancūzija) - "Qarabag" (Azerbaidžanas) 1:1 (1:1). Ricky van Wolfswinkel (21); Vukar Nadirov (15).

Lentelė

1. "Inter" 5 3 2 0 6-2 11

2. "Qarabag" 5 1 2 2 3-5 5

3. "AS Saint-Etienne" 5 0 5 0 2-2 5

4. "Dnipro" 5 1 1 3 3-5 4.

G grupė

"HNK Rijeka" (Kroatija) - Lježo "Standard" (Belgija) 2:0 (2:0). Moises (26), Andrej Kramarič (34 - iš 11 m). Pašalintas - Dino Arslanagič ("Standard", 33).

Roterdamo "Feyenoord" (Olandija) - "Sevilla" (Ispanija) 2:0 (0:0). Jens Toornstra (56), Karim El Ahmadi (83).

Lentelė

1. "Feyenoord" 5 3 0 2 7-6 9

2. "Sevilla" 5 2 2 1 7-5 8

3. "HNK Rijeka" 5 2 1 2 7-7 7

4. "Standard" 5 1 1 3 4-7 4.

H grupė

"Krasnodar" (Rusija) - Lilio LOSC (Prancūzija) 1:1 (1:0). Ari (35); Nolan Roux (79).

"VfL Wolfsburg" (Vokietija) - "Everton FC" (Anglija) 0:2
(0:1). Romelu Lukaku (43), Kevin Mirallas (75).

Lentelė

1. "Everton FC" 5 3 2 0 10-2 11

2. "VfL Wolfsburg" 5 2 1 2 11-10 7

3. LOSC 5 0 4 1 3-6 4

4. "Krasnodar" 5 0 3 2 6-12 3.

I grupė

Bratislavos "Slovan" (Slovakija) - Berno "Young Boys" (Šveicarija) 1:3 (1:2). Seydouba Soumah (11); Guillaume Hoarau (9 - iš 11 m), Yuya Kubo (18, 63).

Prahos "Sparta" (Čekija) - "SSC Napoli" (Italija) 0:0.

Lentelė

1. "SSC Napoli" 5 3 1 1 8-3 10

2. "Sparta" 5 3 1 1 11-4 10

3. "Young Boys" 5 3 0 2 11-7 9

4. "Slovan" 5 0 0 5 1-17 0.

J grupė

"Aalborg BK" (Danija) - Bukarešto "Steaua" (Rumunija) 1:0 (0:0). Thomas Enevoldsen (72).

Kijevo "Dinamo" (Ukraina) - "Rio Ave" (Portugalija) 2:0 (0:0). Jeremain Lens (53), Miguel Veloso (78).

Lentelė

1. "Dinamo" 5 4 0 1 10-4 12

2. "Aalborg BK" 5 3 0 2 5-8 9

3. "Steaua" 5 2 1 2 11-7 7

4. "Rio Ave" 5 0 1 4 3-10 1.

K grupė


Minsko "Dinamo" (Baltarusija) - Salonikų PAOK (Graikija) 0:2 (0:0). Stefanos Athanasiadis (82, 88).

"EA Guingamp" (Prancūzija) - Florencijos "Fiorentina" (Italija) 1:2 (1:2). Claudio Beauvue (45 - iš 11 m); Marko Marin (6), Elhadji Babacar (13). Pašalintas - Jose Maria Basanta ("Fiorentina", 44).

Lentelė

1. "Fiorentina" 5 4 1 0 10-2 13

2. "EA Guingamp" 5 2 1 2 5-5 7

3. PAOK 5 2 1 2 9-5 7

4. "Dinamo" 5 0 1 4 1-13 1.

L grupė

"Trabzonspor" (Turkija) - Charkovo "Metalist" (Ukraina) 3:1 (1:0). Essaid Belkalem (36), Mehmet Ekici (86), Aleksandr Goriainov (90+5 - į savo vartus); Vlodimir Gomeniuk (68). Pašalintas - Carl Medjani ("Trabzonspor", 77).

"KSC Lokeren OV" (Belgija) - Varšuvos "Legia" (Lenkija) 1:0 (1:0). Hans Vanaken (7).

Lentelė

1. "Legia" 5 4 0 1 5-2 12

2. "Trabzonspor" 5 3 1 1 8-4 10

3. "KSC Lokeren OV" 5 2 1 2 3-4 7

4. "Metalist" 5 0 0 5 3-9 0.

Parašykite savo komentarą:
 
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • APIBENDRINS: šalies vadovas Gitanas Nausėda ketvirtadienį Prezidentūroje rengiamos spaudos konferencijos metu apibendrins pirmuosius savo prezidentavimo metus.
  • SUMAŽĖJO: birželį „Klaipėdos naftos“ naftos terminalų preliminarios pardavimo pajamos siekė 2,1 mln. eurų, ir, lyginant su praėjusių metų birželiu, yra 0,6 mln. eurų, arba 22,2 proc., mažesnės.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar prezidentas turėjo pasidalinti skėčiu su šalia šlampančiu berniuku?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +11 C

+12 +13 C

 

+16 +17 C

 +18 +20 C

+16 +19 C

 

+19 +21 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

Nuorodos