respublika.lt

„Banga“ nepasinaudojo galimybe išplėšti pergalę

(0)
Publikuota: 2020 rugpjūčio 01 22:49:42, Alyga.lt inf.
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Lietuvos futbolo A lygos 13-asis turas prasidėjo lygiosiomis, kurios buvo užfiksuotos Gargžduose.

 

Vietos „Banga“ turėjo puikią galimybę išplėšti svarbią pergalę, tačiau ja nepasinaudojo ir su Vilniaus „Riteriais“ sužaidė taikiai – 1:1 (1:1)

Pirmosios 45 susitikimo minutės buvo itin permainingos. Jau 5-ąją akistatos minutę nesėkmingai baudos aikštelėje sužaidus Ignui Driomovui, kamuolys atšoko tiesiai po Dominyko Barausko kojomis ir šis jį nukreipė į vartus.

Netrukus dar vienas labai pavojingas „Riterių“ smūgis buvo blokuotas, o Dominykas Kodzis iš poros metrų įsigudrino nepasiųsti kamuolio į tuščius vartus.

Gargždiškiai atsakė nepavojingu Deivido Lukošiaus smūgiu pažeme, savo ruožtu, „Riteriai“ buvo nurūkę į gana aštrias kontratakas, kurias „Bangos“ gynėjai nuslopindavo tik paskutinę akimirką.

38-ąją minutę Gargždų klubas atstatė pusiausvyrą: Karolis Urbaitis baudos aikštelėje išprovokavo Akselio Kalermo pražangą – suomiui buvo parodyta raudona kortelė, o pats K. Urbaitis šaltakraujiškai mušė nuo 11 metrų atžymos.

Antrame kėlinyje atkarpomis vyko gana atviras futbolas, tačiau vienuolikės daug progų nesukūrė. Gyčio Paulausko smūgį galva atrėmė I. Driomovas, Tadas Simaitis taip pat apsigynė nuo labai pavojingo varžovo šūvio.

„Banga“ mačo pabaigoje buvo aktyvesnė, bet pergalės neiškovojo – galingas po keitimo pasirodžiusio Jono Bičkaus smūgis paskutinę akistatos minutę sudrebino virpstą, o netrukus apmaudžiai pro šalį mušė Edvinas Bračkus.

14 taškų turintis Gargždų klubas ir toliau trečiame rate žengia be pralaimėjimų, o „Riteriai“, kurių kraityje 6 taškai, nutraukė net šešių nesėkmių atkarpą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar gyventojai turėjo gauti pavojaus signalus dėl į Lietuvą įskridusios skraidyklės iš Baltarusijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo sveikatos būklę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+12 +18 C

+12 +22 C

+14 +21 C

+22 +25 C

+18 +27 C

+20 +22 C

0-4 m/s

0-7 m/s

0-4 m/s