respublika.lt

Augantis „Hegelmann" klubas turės ir moterų komandas

2022 sausio 19 12:58:59
hegelmannsports.lt info

Nuo šio sezono Kauno rajono FC „Hegelmann" sistemoje - dvi moterų futbolo komandos, kurios rungtyniaus moterų A ir I lygos pirmenybėse.

×
nuotr. 1 nuotr.
FC „Hegelmann" moterų komanda. FC „Hegelmann" nuotr.

 

Mėlynai baltų klubo valdyba tokį sprendimą priėmė po derybų su buvusios Kauno klubo sistemos moterų komandos atstovėmis.

„Su „Kauno Žalgirio" klubu dirbome penkerius metus. Siekėme tikslų, stengėmės ir pasiekėme geriausią ką galėjome turimomis bei sukurtomis mums sąlygomis! Manau, jog atėjo metas permainoms ir nutarėme išsiskirti", - sakė būsima FC „Hegelmann" moterų komandų vadovė Ingrida Siliūnienė - FC „Hegelmann" yra auganti, jauna, besikurianti organizacija, kurios vizija ir tikslai sutampa su mūsų moterų komandos vizija ir vertybėmis. Mes norime augti, siekiame tobulėti ir vystyti moterų futbolą. Tikime, kad su šiuo klubu pasieksime savo tikslus geresnėmis sąlygomis ir didesniu dėmesiu moterų futbolui.

„Mūsų klubas vykdo strateginę plėtrą, bendradarbiaujame ir bendraujama su įvairiomis futbolo organizacijomis ir esame atviri įvairiems pasiūlymams. Manau, jog bet kuriam Lietuvos klubui turėti moterų komandas būtų didelė privilegija ir tai sukuria papildomą pridėtinę vertę. Džiaugiamės, jog moterų A lygoje ir LMFA I lygos pirmenybėse po mūsų klubo vėliava žais dvi komandos", - kalbėjo FC „Hegelmann" prezidentas Dainius Šumauskas - Šį sprendimą nebuvo sunku priimti, nes kalba ėjo apie klubo bendruomenės plėtimą ir prekės ženklo stiprinimą. Šis sprendimas sukosi galvoje jau kurį laiką. Pasitarus su klubo savininkais ir jiems sutikus, nesunkiai priėmėme šį sprendimą."

Per pastaruosius penkerius metus „Kauno Žalgiriui" atstovavusios futbolininkės tris kartus iškovojo sidabro medalius -2017, 2018 ir 2019 metais, o pastaruosius du sezonus finišavo trečioje vietoje.

„Šį sezoną norime ir vėl išlikti tarp prizininkių ir moterų A lygoje ir I lygos pirmenybėse kovoti tik dėl aukščiausių apdovanojimų, ką mes ir darėme pastaruosius sezonus", - sakė I. Siliūnienė.

Moterų A lygos komandos vairas patikėtas jaunajai žaidžiančiai trenerei Klaudijai Savickaitei. Anksčiau pagrindinei moterų komandai vadovavusi I. Siliūnienė kartu su asistente Skaiste Bajorinaitė dirbs su jaunosiomis futbolininkėmis I lygoje.

FC „Hegelmann" komanda pasiruošimą moterų A lygai pradėjo iškart po naujų metų, o sausio pabaigoje jos laukia pirmasis krikštas - Lietuvos moterų futbolo žiemos taurės varžybos.

Laikraščių prenumerata internetu

  • ATAKOS: Kibernetinės atakos prieš Lietuvos institucijas ir verslą nuslopo, bet ekspertai pasirengę jų atsinaujinimui, sako Nacionalinio kibernetinio saugumo centro laikinasis vadovas Jonas Skardinskas.
  • TARNYBA: Nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą baigė 800 karių, jie papildė kariuomenės aktyvųjį rezervą.
  • PALMĖS: Verslininkas Antanas Bosas ir jo sutuoktinė Daina Bosas laimėjo bylą teisme dėl iš kito verslininko įsigytų bei neprigijusių palmių.
  • KREPŠINIS: Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pradėjo rikiuoti gretas artėjančiam sezonui: LKL vicečempionai pratęsė sutartį dar dvejiems metams su kapitonu Vyteniu Lipkevičiumi.
  • PASIENIS: Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas tvirtina, kad, atsižvelgiant į lengvėjančią situaciją Lietuvos–Baltarusijos pasienyje, kai sumažėjęs migrantų, norinčių patekti į Lietuvą, srautas, yra mažinamas ir sienos apsaugos pajėgų skaičius.
  • FINANSAVIMAS: Krašto apsaugos ministerija penktadienį pranešė patrigubinusi šaulių finansavimą, lėšų skirta ginklams, ekipuotei, įrangai įsigyti.
  • ARCHITEKTŪRA: Lietuvoje nuo kitų metų bus teikiami Nacionaliniai architektūros apdovanojimai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kokybiškiausią Lietuvos architektūrą.
  • DEKLARAVIMAS: Žemės ūkio ministerija primena, kad liepos 8 dieną baigiasi žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo terminas.
  • TRANZITAS: Europarlamentaras Petras Auštrevičius tikina gavęs atsakymą iš Europos Komisijos dėl Kaliningrado tranzito - galutinis sprendimas dėl šio klausimo nėra priimtas.
  • VIZITAS: Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda liepos 2–4 dienomis su darbo vizitu lankysis Filadelfijoje, JAV.
Daugiau

Dienos klausimas

Jeigu valstybė mokėtų kas mėnesį 1000 Eur už nieką, papildomai dirbtumėte?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+19 +27 C

+15 +20 C

 

+15 +22 C

+18 +35 C

+22 +27 C

 

+23 +26 C

0-6 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s