(5)
Publikuota: 2022 spalio 07 08:09:41, FK „Žalgirio" inf.
×
Elvio Žaldario nuotr.

UEFA Europos Konferencijos lygos H grupėje „Žalgiris" svečiuose turėjo pripažinti Armėnijos čempiono Jerevano „Pyunik" pranašumą.

Pirmąjį įvartį varžovai įmušė likus porai minučių iki pertraukos, kai įsiveržęs į baudos aikštelę pasižymėjo Juninho. Antrojo kėlinio viduryje po perdavimo iš krašto galva įmušė Yusufas Otubanjo.

Kitą ketvirtadienį, spalio 13 d. „Žalgiris" susitiks su „Pyunik" komanda namuose.

-

Rungtynių įvykiai:

Pirmąsias dešimt minučių komandos žaidė gana atsargiai, varžovai pasižymėjo tik vienu nestipriu smūgiu iš toli.

16 min. O. Buffas gavo kamuolį baudos aikštelėje, tačiau po dvikovos su gynėju smūgiuoti nepavyko.

23 min. po perdavimo iš krašto baudos aikštelės viduryje iš eigos smūgiavo Luka Juričičius, tačiau kamuolį kamuolį sugavo E. Gertmonas.

24 min. „Pyunik" surengė savo pavojingiausią ataką rungtynių pradžioje. Greitoje atakoje Y. Otubanjo gavo kamuolį dešiniame baudos aikštelės krašte, jo smūgį atrėmė E. Gertmonas.

31 min. po baudos smūgio ir perdavimo į baudos aikštelę atšokusį kamuolį į vartus iš arti bandė nukreipti L. Juričičius, laimei kamuolys skriejo virš vartų.

34 min. M. Oyewusi pasiuntė kamuolį į tinklą, tačiau buvo užfiksuotas žaidimas ranka.

36 min. po išmetimo iš užribio kamuolys baudos aikštelėje nukrito Juninho, jis smūgiavo aukštai virš vartų.

44 min. „Pyunik" pavyko pasižymėti. Juninho pavyko įsiveržti į baudos aikštelę ir atsidūręs vienas prieš vieną jis smūgiavo tiksliai.

Antrojo kėlinio pradžioje iš toli laimę pabandė F. Ourega, smūgis buvo netikslus.

61 min. varžovai padidino persvarą. Po greitai įžaisto kampinio ir perdavimo į baudos aikštelę šalia artimojo virpsto buvęs Y. Otubanjo galva nukreipė kamuolį į vartus.

71 min. po N. Gorobsovo baudos smūgio vartininkui teko nukreipti kamuolį virš skersinio.

79 min. po F. Kyeremeh perdavimo žalgiriečiai turėjo geriausią savo progą, tačiau M. Oyewusi galva muštą kamuolį iš arti atrėmė vartininkas.

81 min. pavojingai iš baudos aikštelės prieigų mušė Y. Otubanjo.

Per pridėtinį laiką į baudos aikštelę įsiveržė F. Kyeremeh, bet jo smūgį blokavo gynėjas.