respublika.lt

Andrius Skerla lieka prie FC „Hegelmann“ vairo iki 2025 metų sezono pabaigos

2022 gruodžio 05 12:38:29
FC „Hegelmann” inf.

Mėlynai balti džiaugiasi galėdami pranešti, jog vyriausias treneris Andrius Skerla lieka klube iki 2025 metų sezono pabaigos.

×
nuotr. 1 nuotr.
Elijaus Kniežausko/fchegelmann.com nuotr.

 

„Kalbėjome jau nuo vasaros apie sutarties pratęsimą, bet man iš pradžių buvo svarbu pasiekti keliamus tikslus. Tada galėjau matyti, kur mes einame, ką galime turėti kitą sezoną, kiek galėsime tobulėti kaip klubas", - sakė A. Skerla, pridūręs, kad iš kitų klubų susidomėjimo nesulaukė.

Trejų metų sutartis - retas reiškinys Lietuvos futbole, tačiau „Hegelmann" komandos treneris to nesureikšmina.

„Tai nebuvo pagrindinis dalykas apsisprendžiant, - patikino 45-erių A.Skerla. - Man svarbiausia - klubo ambicijos, vizija, matymas. Kalbant su klubo vadovais išgirdau, kad jie nori tobulėti, bet viskas turi būti daroma palaipsniui. Mane tai tenkina. Nėra taip, kad klubas investuoja didžiausius pinigus ir iškart iš tavęs reikalauja tapti čempionu. Žingsnis po žingsnio stengsimės tobulėti ir įgyvendinti tikslus."

Praėjusiame sezone „Hegelmann" klubas ilgai buvo tarp trijų geriausių Lietuvoje, bet galiausiai po paskutinių rungtynių pasislinko į ketvirtą poziciją.

„Apetitas auga bevalgant. Užėmėme ketvirtą vietą - tai mažas žingsnelis į priekį. Taip pat iškovojome teisę dalyvauti Konferencijų lygos atrankoje, o tai yra istorinis įvykis klubui. Dabar laukia sunkiausias darbas - komandos komplektacija. Manau, galime tai gerai padaryti ir vėl kilti aukščiau. Visi tikisi ir nori, kad klubas augtų. Tikslas - vėl kovoti dėl vietos Europoje, bet norėtųsi būti 1-2 laipteliais aukščiau", - pasakojo A.Skerla.

„Šiuo metu man tinkamiausia yra dirbti klube, jame galiu tobulėti. Esu jaunas treneris, dar tik keletą metų dirbu vyriausiuoju treneriu", - pridūrė vilnietis.

Kauno rajono „Hegelmann" klubas į A lygą žengė tik 2021-siais, tačiau iškart startavo galingai - penktoje vietoje. Kartu tai buvo ir A.Skerlos startas vyr. trenerio pareigose. 2022-aisiais mėlynai balti pakilo dar laipteliu aukštyn užimdami ketvirtą vietą ir iškovodami teisę dalyvauti UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybose.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • MODELIS: Vyriausybei svarstant antrąjį šių metų pusmetį keisti valstybės kompensacijų gyventojams už elektrą modelį, Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos pirmininkas Renatas Pocius sako, jog efektyviausia būtų jas mokėti už dalį suvartotos elektros – iki 100 ar 150 kilovatvalandžių (kWh) per mėnesį.
  • REGULIAVIMAS: Lietuvoje galiojantis teisinis reguliavimas, numatantis galimybę visus viešajame konkurse dalyvavusius konsorciumo partnerius automatiškai įtraukti į „juodąjį sąrašą“, jei partnerių grupė neįvykdė sutarties, prieštarauja Europos Sąjungos viešųjų pirkimų direktyvai, nusprendė Europos Sąjungos Teisingumo Teismas.
  • TURINYS: Lietuvos radijo ir televizijos komisija priėmė sprendimus dėl keturių interneto svetainių kopijų bei vienos pirminės svetainės blokavimo, kuriose neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys.
  • LĖŠOS: Valstybinė energetikos reguliavimo taryba pirmąjį metų pusmetį turėtų išsiaiškinti, kaip nepriklausomi elektros tiekėjai panaudojo iš valstybės biudžeto gautas lėšas kainoms vartotojams sušvelninti.
  • NAFTA: Lietuvos naftos perdirbimo gamyklą valdanti Lenkijos energetikos grupė „Orlen“ nutraukia sutartį su didžiausia Rusijos naftos eksportuoja – Kremliaus kontroliuojama „Rosneft“.
  • RINKIMAI: Vyriausioji rinkimų komisija įpareigota persvarstyti savo sprendimą, kuriuo iš savivaldos rinkimų pašalinti 35 Lietuvos žaliųjų partijos kandidatai, neteisingai užpildę pareiškinius dokumentus.
  • LAIVAS: Ketvirtadienį Klaipėdos uoste laukiama atvykstant JAV „Arleigh Burke“ klasės kovos laivų-minų naikintojų karinio laivo „USS Roosevelt“ (DDG 80).
  • REAGENTAI: Dėl galimo piktnaudžiavimo teisiamas buvęs Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos vadovas Šarūnas Narbutas sako, jog derėdamasis dėl COVID-19 reagentų pirkimo veikė ne kaip Sveikatos apsaugos ministerijos pasitelktas nepriklausomas ekspertas ar Vyriausybės įgaliotas asmuo.
  • KOMPENSACIJA: Nuo praeitų metų balandžio mėnesio būstų ir kitų tinkamų gyventi patalpų savininkai ar verslo atstovai, kurie apgyvendino žmones, bėgančius nuo karo Ukrainoje, iš viso 2022 metais išmokėta 9 mln. 547 tūkst. kompensacijų už būsto ukrainiečiams suteikimą.
  • STIPENDIJA: Įsigaliojus naujai Sporto įstatymo redakcijai, valstybės stipendijos skirtos trečdaliu daugiau sportininkų, pranešė Nacionalinė sporto agentūra.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pedofilijos skandalas pakeitė jūsų požiūrį į Seimą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar laikysitės astrologų rekomendacijų 2023 metams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 +1 C

-7 -1 C

 

-6 +3 C

-1 +1 C

-3 +1 C

 

-1 +4 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-8 m/s