respublika.lt

„X faktoriaus“ nugalėtojai. Ką jie veikia?

2022 rugsėjo 30 13:00:49
Jurga DRUNGILAITĖ

Prie ekranų TV3 žiūrovus vėl subūrė jau 10-asis muzikinis projektas „X faktorius". Tad, prasidėjus muzikinėms kovoms ir varžytuvėms dėl nugalėtojo vardo, galima prisiminti visus ankstesnius projekto nugalėtojus ir pasidomėti, ką jie šiuo metu veikia.

×
nuotr. 1 nuotr.
Devintąjį „X faktoriaus" sezoną laimėjo grupė „MANDO“. TV3 nuotr.

 

Pirmojo sezono nugalėtoja 2013 metais tapo Giedrė VOKIETYTĖ, kuri sako, jog dalyvavimą projekte visuomet prisimena su šypsena. Ji nesitikėjo pasiekti superfinalo, todėl dar nė neužlipusi į sceną jautė didžiulį jaudulį ir nesuvaldė ašarų. Įveikti emocijas padėjo pokalbis su teisėju Sauliumi Urbonavičiumi-Samu. „Šiuo metu dirbu žirgyne, kuriame taikoma žirgų reabilitacija. Pasitaiko, kad atvažiavę klientai mane atpažįsta, sako, kad už mane balsavo", - pasakoja pirmojo „X faktoriaus" nugalėtoja.

Antrojo sezono nugalėtoju tapo tuo metu 21 metų buvęs Žygimantas GEČAS. Atlikėjas neslepia - tai buvo laikas, kai iš gyvenimo norėjo semti viską. Projekte jis susipažino su scena, žinomais žmonėmis, o laimėjimo momentą įvardina kaip vieną geriausių jauno žmogaus gyvenime. Beje, Ž.Gečas projekte sutiko ir savo būsimą žmoną Anželą Adamovič. Dalyviai po kelių metų sukūrė šeimą, augina sūnų. Muziką savo gyvenime Žygis ir toliau vadina malonumu - jis rašo dainas, veda renginius. Tiesa, vaikinas įspėja būsimus šių metų nugalėtojus - su prizu būtina elgtis atsakingai!

„Laimėjimas man reiškė labai daug. Gavau labai daug dėmesio - tiesa, su juo ne visada mokėjau tvarkytis. Atsirado netikrų draugų, kurie norėjo su manimi bendrauti. Galėjau sau leisti įsigyti dalykų patogesniam gyvenimui - nusipirkau automobilį, kompiuterį, telefoną. Žinojau, kad reikia pinigus įdarbinti, bet buvau per jaunas tą padaryti", - sako Žygis.

Trečiasis sezonas tapo lemtingu Monikai PUNDZIŪTEI-MONIQUE. Talentinga mergina žiūrovus papirko išskirtiniu balsu bei jausmingais pasirodymais. Po laimėjimo M.Pundziūtė pasivadino Monique ir ėmė džiuginti gerbėjus savo hitais. Mergina šiuo metu įvardijama kaip viena populiariausių šalies atlikėjų, pati kurianti dainas. Monique kūrinius ko gero žino visi lietuviškos muzikos gerbėjai, o į jos koncertus susirenka minios.

Ketvirtajame sezone pergalę išplėšė Iglė BERNOTAITYTĖ. Marijampolietė pelnė simpatijas jaunatvišku maksimalizmu. Po laimėjimo Iglė pasirinko muzikos kelią bei gerbėjus džiugino dainomis. Mergina projekte susibičiuliavo su savo mokytoju Sauliumi Prūsaičiu, tad nenuostabu, jog dabar Iglė ir populiarus atlikėjas klausytojus vis nudžiugina bendromis dainomis, kurios tampa hitais. Iglė ne tik koncertuoja, bet taip pat yra žinoma influencerė.

Penktasis sezonas tapo sėkmingas grupei „120". Aktorių duetas kiekvieną savaitę stebindavo ir linksmindavo žiūrovus. Tačiau grupės narys Šarūnas Januškevičius tikina, kad dėl to reikėjo daug ir nuosekliai dirbti - būtent tai atnešė gerus rezultatus. Jis su šypsena veide prisimena tai, kaip kartą Dovydas juokais pasakė, jog būtent filmavimo dieną yra Šarūno gimtadienis. Žiūrovai ir teisėjai dainavo gimtadienio dainą, o duetas sunkiai tramdė juoką. „Tokių šmaikščių prisiminimų yra labai daug. Esu azartiškas žmogus - mėgstu žaisti, mėgstu laimėti. Tai man buvo tarsi žaidimas. Tokie pasiekimai yra įdomus taškas asmeninėje biografijoje. Į mus atsisuko nemažai akių - patyrėme, ką reiškia turėti savo auditoriją", - pasakojo Š.Januškevičius.

Šeštame sezone sublizgėjo vaikinų grupė „GOOD TIME BOYS". Rokeriai pasižymėjo stipriu vokalu bei tuo, kad nepriekaištingai perdainuodavo „Queen" dainas. Energingi pasirodymai atnešė pergalę - rokeriai pelnė 15 tūkst. eurų.

Laimėję „X faktorių", vaikinai tęsė koncertinę veiklą ir savo gerbėjus pradžiugino naujomis autorinėmis dainomis. Uždainavo ir lietuviškai, nes, kaip patys sakė, „dainuoti lietuviškai yra smagu".

Šiuo metu grupę ir toliau galima matyti scenoje, jie papildomai koncertuoja privačiose šventėse.

Septintasis sezonas tapo sėkmingas Mildai MARTINKĖNAITEI. Galingo vokalo savininkė dalyvavimą projekte prisimena kaip nuolatinį darbą, nerimą ir jaudulį. Taip pat, kaip neapsakomą rūpestį ir nuoširdumą, sklindantį iš projekte dirbančių žmonių. „Laimėjimas projekte man yra didžiausias pasiekimas gyvenime, kurio nebūtų be begalinio žiūrovų palaikymo. Nemoku to išsakyti žodžiais, bet per „X faktorių" sulauktas dėmesys, žinutė ir gražūs žodžiai yra mieliausia, kas man nutiko. Tai - varomoji jėga, įrodymas, kad esu verta būti scenoje. Muzikos mano gyvenime netrūksta - tik iš TV ekranų pasirodymai persikėlė į privačius vakarėlius. Kuriu muziką, koncertuoju ir gyvenu lydima muzikos", - pasakojo ji.

„X faktorius. Žvaigždės" projektą 2020 m. laimėjo Milita DAIKERYTĖ. Žinoma vizažistė bei grožio salonų savininkė dainavo paauglystėje, o vėliau kuriam laikui muziką pamiršo. Tačiau po dalyvavimo projekte ji ir vėl grįžo į sceną. Milita su malonumu koncertuoja privačiose šventėse ir taip paįvairina darbą grožio pasaulyje.

Devintasis sezonas tapo sėkmingas grupei „MANDO". Lietuvio ir prancūzo duetas iškart tapo žiūrovų itin mėgstamu. Šiuo metu Antuanas Vendas (Antoine Wend) toliau tęsia savo karjerą kaip solo atlikėjas, o Mindaugas Pundzius jam akompanuoja koncertuose. Laimėtus pinigus „Mando" pasidalino lygiomis dalimis - A.Vendas savo dalį išleido muzikai. Atlikėjas sakė, kad projekte jis pramoko kaip valdyti balsą bei dirbti su savo kūnu, taip pat paaugo ir kaip menininkas, ir kaip asmenybė. „Laimėjus projektą koncertavau visoje Lietuvoje. Dainuoti žmonėms, pasirodyti jiems, susitikti - tai yra priežastis, kodėl aš prabundu. Turėjau šansą susipažinti su talentingais žmonėmis", -sakė prancūzas, gyvenantis tarp Vilniaus ir Paryžiaus.

„X faktorius" - sekmadieniais 19.30 val. per TV3.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
6
F
  • DUJOS: Europos Sąjungai ieškant sprendimų, kaip sumažinti aukštas dujų bei elektros kainas ir Briuselyje svarstant įvesti 220 eurų už magavatvalandę (MWh) viršutinę dujų kainos ribą tokios lubos yra per aukštos, sako energetikos viceministrė Inga Žilienė.
  • VAISTAI: Seimas ketvirtadienį įteisino naują vaistų ir medicinos priemonių kainodarą ir kompensavimo tvarką, kartu panaikintos priemokos „lubos“, siekusios 5,87 euro.
  • ATMETĖ: Vilniaus apygardos administracinis teismas ketvirtadienį paliko galioti Migracijos departamento sprendimą, kuriuo Rusijos gynybos ministro Sergejaus Šoigu vaikų motinai Jelenai Kaminskas panaikintas leidimas laikinai gyventi Lietuvoje.
  • TEISMAI: Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė Seimo priimtas Teismų įstatymo ir su juo susijusių įstatymų pataisas, kuriomis didinamas teismų sistemos efektyvumas, atvirumas bei skaidrumas, taip pat teismo proceso operatyvumas bei siekiama aukštesnės bylų nagrinėjimo kokybės.
  • PLĖTRA: Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusi komercinių sunkvežimių elektros įrenginių gamintoja Suomijos kapitalo Panevėžio „PKC Group Lithuania“ įdarbins dar 100 darbuotojų.
  • RŪMAI: Lietuvoje įregistruoti Taivano komercijos rūmai, kurių tikslas – suvienyti su šia Azijos šalimi dirbančias arba ketinančias dirbti Lietuvos įmones, sako rūmų prezidentas Lukas Puidokas.
  • NETEKTIS: Mirė legendinės kapelos „Gegužio žiedai“, dar žinotos Jungėnų kapelos vardu, vadovas Vincentas Kazimieras Svitojus - muzikanto gyvybė užgeso einant 93-iuosius gyvenimo metus.
  • MOKYTOJA: Astra Genovaitė Astrauskaitė atleista iš darbo Vilniaus „Juventos“ gimnazijoje, bet jai siūloma vėl užimti mokytojos pareigas sudalyvavus konkurse, ketvirtadienį patvirtino mokyklos direktorė Irina Ignatavičienė.
  • PASITRAUKĖ: Ketvirtadienį buvęs Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas pasitraukė iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime.
  • PASIENIS: Seimui ketvirtadienį bus pateiktas Vyriausybės siūlymas pratęsti nepaprastąją padėtį Rusijos ir Baltarusijos pasienyje iki kovo 16 dienos imtinai.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar verta boikotuoti savivaldos rinkimus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurį iš šių kandidatų norėtumėte matyti Vilniaus meru?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-8 +1 C

-10 0 C

 

-12 -2 C

-8 0 C

-10 -1 C

 

-5 -3 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-7 m/s