respublika.lt

Gyvenimo pamokos su laida „Sėkmės istorijos“

2022 rugsėjo 09 06:00:19
Jurga DRUNGILAITĖ

Tarp TV3 televizijos sezono naujienų yra ir laida „Sėkmės istorijos", kurią ves savo charizma visus žavintis aktorius, improvizacijos meno ekspertas ir verslininkas Audrius Bružas. Jis kassavaitinės šeštadienio laidos metu kalbins įdomius ir drąsius žmones, kurie kadaise nepabūgo siekti savo svajonių ir šiandien yra įkūrę nuosavus verslus.

×
nuotr. 1 nuotr.
Laidai „Sėkmės istorijos“ vadovaus Audrius Bružas. TV3 nuotr.

 

A.Bružas ne tik aiškinsis verslių žmonių sėkmės paslaptis, bet ir atsiskleis kaip improvizacijos meno virtuozas - kiekvienos laidos metu jis žiūrovams šypseną kels improvizuodamas įtampą keliančias kasdienes situacijas.

Laidos herojai - darbštūs ir drąsūs žmonės, įkūrę nedidelius ir inovatyvius verslus, gimusius iš įvairių pomėgių ar tiesiog noro gyventi kitaip. Šie žmonės - lygiai tokie patys, kaip ir kiekvienas mūsų. Jie svajoja apie geresnį rytojų ir kasdien laviruoja tarp asmeninės gyvenimo laimės bei sėkmės profesiniame kelyje. Vis dėlto prieš kurį laiką samdomą darbą iškeitę į nuosavus verslus, šiandien jie žiūrovus gali padrąsinti nebijoti fantazuoti, imtis veiksmų, leidžiančių tas fantazijas įgyvendinti ir taip tapti savo gyvenimo kalviais.

A.Bružas tikina, kad kiekvienas susitikimas su laidos pašnekovais jam dovanoja vis naują, neįtikėtiną pamoką, moko kantrybės ir motyvuoja pačiam būti drąsesniam. Vyras pažada, jog kartu su juo leidęsi į pažintis su neeilinėmis asmenybėmis, laidos žiūrovai perims herojų optimizmą, patirs pačias geriausias emocijas, ir galbūt patys ryšis savo gyvenimo bei karjeros pokyčiams.

„Laidoje bus rodomos neišgalvotos istorijos, kupinos nesuvaidintų emocijų. Sutikite, juk šiais laikais tikrumo lieka vis mažiau. Ir jeigu šiame vis skubančiame pasaulyje mes vis dar galime susidurti su tikru ir nesuvaidintu nuoširdumu, tai yra neįkainojama vertybė. Tad kviečiu žiūrovus stebėti mano susitikimus su tikromis asmenybėmis ir taip prasmingai praleisti laisvą laiką", - sakė „Sėkmės istorijų" vedėjas.

Šiandien, kai jau nebespėjame sekti nuolat augančių maisto ar elektros kainų, vis aktualesnės tampa taupymo, tvaresnių kasdienių įpročių, išlaidų planavimo ir asmeninių finansų temos. Todėl norėdamas padidinti kiekvieno mūsų žinių bagažą šiose srityse, A.Bružas kalbins ir banko specialistus. Pastarieji pasidalins naujausia informacija, geriausiais pavyzdžiais ir naudingiausiais patarimais.

„Sėkmės istorijos" - nuo rugsėjo 10 dienos, šeštadieniais 9.30 val. per TV3.

 

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • VALDYMAS: Parlamente registruotas siūlymas laikinai įvesti tiesioginį valdymą Lietuvos futbolo federacijoje prieštarautų Konstitucijai, teigia Seimo teisininkai.
  • VILKAI: Naujam medžioklės sezonui Aplinkos ministerija siūlo nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais.
  • REKORDAS: Kauno klinikų Skubiosios medicinos klinikos gydytojai dar pavasarį pasiekė Lietuvos rekordą – vos per 7 valandas daugiau nei 700 žmonių išmokė atlikti pradinio gaivinimo veiksmus.
  • BOMBOS: Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų išminuotojai penktadienį Radviliškio rajone neutralizavo durpyne rastas aviacines bombas.
  • SIUNTOS: Tarptautinių skubių siuntų bendrovės „DHL Express“ paslaugos kitąmet Lietuvoje vidutiniškai brangs 13,9 proc., pranešė įmonė.
  • KOMPENSACIJA: Kaip pranešė Lietuvos energetikos agentūra, jos paskelbtas kvietimas teikti paraiškas kompensuoti dalį įsirengiamų privačių elektromobilių įkrovimo prieigų išlaidų pirmosiomis savaitėmis pritraukė 461 susidomėjusių gyventojų.
  • ORKESTRAS: Rugsėjo 24 d., 19 val. koncertu Nacionalinėje filharmonijoje 62-ąjį sezoną pradės Lietuvos kamerinis orkestras - sezono pradžios proga orkestras koncertuos su vienu žymiausių dabarties lietuvių pianistų Andriumi Žlabiu.
  • IDĖJOS: Vilniaus savivaldybė kviečia architektus dalyvauti architektūros idėjų konkursuose keturioms naujoms ugdymo įstaigoms: vaikų darželiams Šnipiškėse ir Balsiuose bei planuojamoms statyti progimnazijoms Pavilnyje ir Perkūnkiemyje.
  • ELEKTRA: Estijos valstybinės perdavimo tinklų operatorės „Elering“ generalinis direktorius Taavi Veskimagis pareiškė, jog jei Baltijos šalių elektros sistema būtų staigiai atjungta nuo Rusijos sistemos, prireiktų 8,5 teravatvalandžių dujų elektrinėms kūrenti, o dabartinėmis rinkos kainomis toks dujų kiekis atsieitų 1–1,5 mlrd. eurų.
  • PANDEMIJA: Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys penktadienį pareiškė, kad „iš medicininio požiūrio“ koronaviruso pandemija yra įveikta.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar reikalinga autobusams stoti tuščiose stotelėse?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+3 +9 C

 

+7 +10 C

+12 +15 C

+12 +16 C

 

+13 +15 C

0-3 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s