respublika.lt

Floristinis Kristinos Rimienės desertas

2022 rugsėjo 08 15:03:00
Jurga DRUNGILAITĖ

Laidos „Pasaulis pagal moteris" vedėja, floristikos dizainerė Kristina Rimienė sako, jog laidos sėkmės receptas labai paprastas - ji skleidžia pozityvumą, o tai padeda atsiverti ir pašnekovams.

×
nuotr. 1 nuotr.
Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė. Auros Šimkienės nuotr.

 

„Mes niekuomet nesivaikome skandalų, geltonųjų puslapių antraščių. Gvildenamos temos yra gana aktualios - apie tai, kas vyksta aplink, kas susiję su šeima, kasdieniu gyvenimu. Neturime vienos, specifinės pakraipos, kuri ribotų mūsų pašnekovus ar leistų jiems sakyti, kad jiems ši laida netinka. Manau, kad būtent tai paskatina žmones prisijungti", - įsitikinusi jau daugiau nei 6 metus žiūrovus džiuginančios laidos vedėja.

Laidos pavadinimas skelbia, kad tai - „Pasaulis pagal moteris", tačiau čia daugybę kartų jautriausiomis temomis prakalbo ir vyrai. Tad kurie - vyrai ar moterys - atviroms temoms pasiduoda lengviau?

„Norėtųsi sakyti, kad labai lengvai galiu prakalbinti vyrus, bet iš tiesų viskas priklauso nuo asmenybės, su kuria kalbiesi. Tiesa, pasitaiko ir taip, kad, kai kviečiu į laidą vyrą, sulaukiu atsakymo, jog „tai - laida moterims". Niekuomet jiems nemeluoju ir visuomet atsakau tą patį - juk moterims išgirsti apie vyrus ir yra įdomiausia. Tada jie persigalvoja ir sutinka dalyvauti laidoje", - pasakojo K.Rimienė.

Laidos žiūrovai kiekvieną sekmadienį išgirsta ne tik įkvepiančių pokalbių - kartu su laidos vedėja jie turi galimybę mokytis kurti ir puikiausią puokštę, galinčią papuošti namus. O šiemet rubrikoje „Floristinis desertas" žiūrovai sužinos ir dar daugiau subtilybių, gaubiančių floristikos pasaulį. Kaip pasakoja K.Rimienė, šįkart laukia nemažai reportažų iš įspūdingiausių floristikos renginių, kurie daugeliui iš mūsų vis dar atrodo paslaptingi. „Tokių laidų bus - man visuomet smagu pasidalinti patirtimi iš tokių renginių. Labai džiaugiuosi ir manau, kad laidą „Pasaulis pagal moteris" stebi ne tik floristai", - sakė ji.

Jau pirmosiose sezono laidose žiūrovai turės progą pamatyti tokių įspūdingų renginių užkulisius. „Šįkart laidoje nušviesime 25-ąjį „Floramour" renginį, kuriame bus gausus floristiskos dizainerių būrys, daugybė tūkstančių žiedų. Taip pat lankysiuosi floristų Europos taurėje - tarptautiniame floristų čempionate, kuris vyks Lenkijoje. Pažadu, įspūdžių bus iš visur!" - intriguoja K.Rimienė.

Laida „Pasaulis pagal moteris" - nuo rugsėjo 11 d., sekmadieniais, 10 val.

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • VALDYMAS: Parlamente registruotas siūlymas laikinai įvesti tiesioginį valdymą Lietuvos futbolo federacijoje prieštarautų Konstitucijai, teigia Seimo teisininkai.
  • VILKAI: Naujam medžioklės sezonui Aplinkos ministerija siūlo nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais.
  • REKORDAS: Kauno klinikų Skubiosios medicinos klinikos gydytojai dar pavasarį pasiekė Lietuvos rekordą – vos per 7 valandas daugiau nei 700 žmonių išmokė atlikti pradinio gaivinimo veiksmus.
  • BOMBOS: Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų išminuotojai penktadienį Radviliškio rajone neutralizavo durpyne rastas aviacines bombas.
  • SIUNTOS: Tarptautinių skubių siuntų bendrovės „DHL Express“ paslaugos kitąmet Lietuvoje vidutiniškai brangs 13,9 proc., pranešė įmonė.
  • KOMPENSACIJA: Kaip pranešė Lietuvos energetikos agentūra, jos paskelbtas kvietimas teikti paraiškas kompensuoti dalį įsirengiamų privačių elektromobilių įkrovimo prieigų išlaidų pirmosiomis savaitėmis pritraukė 461 susidomėjusių gyventojų.
  • ORKESTRAS: Rugsėjo 24 d., 19 val. koncertu Nacionalinėje filharmonijoje 62-ąjį sezoną pradės Lietuvos kamerinis orkestras - sezono pradžios proga orkestras koncertuos su vienu žymiausių dabarties lietuvių pianistų Andriumi Žlabiu.
  • IDĖJOS: Vilniaus savivaldybė kviečia architektus dalyvauti architektūros idėjų konkursuose keturioms naujoms ugdymo įstaigoms: vaikų darželiams Šnipiškėse ir Balsiuose bei planuojamoms statyti progimnazijoms Pavilnyje ir Perkūnkiemyje.
  • ELEKTRA: Estijos valstybinės perdavimo tinklų operatorės „Elering“ generalinis direktorius Taavi Veskimagis pareiškė, jog jei Baltijos šalių elektros sistema būtų staigiai atjungta nuo Rusijos sistemos, prireiktų 8,5 teravatvalandžių dujų elektrinėms kūrenti, o dabartinėmis rinkos kainomis toks dujų kiekis atsieitų 1–1,5 mlrd. eurų.
  • PANDEMIJA: Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys penktadienį pareiškė, kad „iš medicininio požiūrio“ koronaviruso pandemija yra įveikta.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar reikalinga autobusams stoti tuščiose stotelėse?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+3 +9 C

 

+7 +10 C

+12 +15 C

+12 +16 C

 

+13 +15 C

0-3 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s