respublika.lt

Vaikų prisiminimuose M.Džeksonas - geriausias tėtis

(0)
Publikuota: 2010 lapkričio 09 13:53:49, Respublika.lt, Eltos inf.
×

Vyresnieji popkaraliaus Maiklo Džeksono (Michael Jackson) vaikai - trylikametė Peris (Paris) ir dvylikametis Princas Maiklas (Prince Michael) interviu su Opra Vinfri (Oprah Winfrey) dalijosi prisiminimais apie savo "normalų tėtį", informuoja BBC.

"Jaučiau, kad niekas nesupranta, koks geras tėtis jis buvo", - sakė Peris. Princas Maiklas prisiminė pasivaikščiojimą su tėčiu Bahreino paplūdimiu.

M. Džeksono motina Ketrin (Katherine) pripažino, kad jos sūnus buvo priklausomas nuo plastinių operacijų. Moteris sakė, kad laikui bėgant jo nosis pasidarė tokia maža, kad priminė "dantų krapštuką".

Peris, kuri O. Vinfri sakė, kad jos tėtis buvo "geriausias virėjas pasaulyje", pasakojo, kad M. Džeksonas "buvo normalus tėtis, nepaisant to, kas jis buvo. Jis buvo geriausias tėtis pasaulyje". Mergaitė pasakojo, kad veido apdangalai, kuriuos vaikai privalėjo dėvėti viešumoje, buvo labai nepatogūs, tačiau vaikai kantriai juos dėvėjo, nes "kai išeidavo į miestą be tėčio, niekas jų neatpažindavo".

Peris sakė, kad norėjo būti aktore: "Kartais improvizuodavau. Dariau tai su tėveliu". Princas Maiklas prisipažino, kad jo svajonė - režisuoti ir prodiusuoti filmus.

Vaikai interviu davė kartu su močiute ir jų dabartine globėja Ketrin ir seneliu Džo (Joe). Laida nufilmuota Džeksonų namų kieme.

M. Džeksono motina atskleidė, kad jauniausias popkaraliaus sūnus, aštuonmetis "drovusis" Maiklas Princas Antrasis, mokosi namuose, tačiau jau kitais metais eis į mokyklą. Moteris pasakojo, kad jos anūkai labai daug kalba apie tėvą, kuris mirė 2009 metų birželį.

"Peris labai jautri mergaitė. Ji daug kalba apie tėvą. Ji pati stipriausia - jos kambario sienos nukabinėtos Maiklo nuotraukomis", - sakė jos močiutė.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar Lietuvoje reikėtų uždrausti priiminėti studentus iš užsienio?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar naudojatės dirbtiniu intelektu?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+12 +16 C

+8 +14 C

+11 +14 C

+11 +15 C

+13 +18 C

+13 +17 C

0-10 m/s

0-8 m/s

0-6 m/s