respublika.lt

Nuo Megan vienas po kito nusisuka draugai

Publikuota: 2023 rugpjūčio 13 04:45:58, Parengė Milda KUNSKAITĖ
×
nuotr. 2 nuotr.
Sasekso hercogų santykiai su draugais atšalo kaip tik po to, kai Megan pradėjo pasakoti savo gyvenimo karališkojoje šeimoje smulkmenas. EPA-Eltos nuotr.

Kadaise ji buvo ne pernelyg žinoma aktorė, bet pažintis, o vėliau ir santuoka su vienu garsiausių pasaulio aristokratų visiškai pakeitė jos gyvenimą. Sasekso hercogienė, neseniai atšventusi 42-ąjį gimtadienį, nuolatos yra dėmesio centre, kiekvieną jos žingsnį stebi žurnalistai, o ir daugybė paprastų žmonių stengiasi nepraleisti nė vienos Megan Markl (Meghan Markle) gyvenimo smulkmenos. Bet net nuo gerbėjų, linkinčių gera Sasekso hercogų porai, akių neprasprūdo faktas, kad nuo princo Hario žmonos nusisuka jos pačios draugai.

 

Vingiuotas kelias

Megan Markl save visada vadino maišytos rasės atstove, jos tėtis - europietis, o mama - afroamerikietė. Tomas Marklas dirbo apšvietėju televizijoje, mama - socialinėje tarnyboje,o papildomai vizažiste, vėliau persikvalifikavo į jogos instruktorę. Megan su mama visada buvo labai artimos, juolab tėvai išsiskyrė, kai dukrai buvo vos dveji. O būdama 11-os ji atsidūrė tėvo šeimoje, mat mama nusprendė tęsti karjerą ir tiesiog negalėjo dukrai skirti pakankamai dėmesio. Beje, tėvo šeimoje Megan jautėsi visai gerai. Tuo metu ji net pradėjo dalyvauti mokyklos miuzikluose ir spektakliuose, kuriuos statyti profesionaliai padėjo jos tėtis. Megan jau tada žinojo, kad norėdama tenkinti savo poreikius, turi pati dirbti, o ne nuolatos kaulyti pinigų iš tėvų. Paauglė dirbo parduotuvėje, vėliau - padavėja ir aukle, o dar darbavosi kaip savanorė labdaros valgykloje.

Ilinojaus Šiaurės Vakarų universitete ji studijavo iškart du dalykus - teatrologiją ir tarptautinius santykius. Ji net ketino eiti į politiką ir stažavosi Amerikos ambasadoje Buenos Airėse, kur pateko per savo dėdės Maiklo Marklo ryšius. Bet jai nepavyko surinkti būtino testo balų skaičiaus, kad būtų priimta į diplomatinę tarnybą ir galėtų pretenduoti į pareigybę JAV Valstybės departamente. Likus metams iki bakalauro studijų pabaigos ji pradėjo filmuotis kine ir tada galutinai pasirinko aktorės profesiją.

Kaip prisipažino Megan Markl, jai buvo nelengva. Pirmą nedidelį medicinos sesers vaidmenį seriale „Centrinė ligoninė" ji gavo per televizijoje dirbusį tėvą, bet vėliau dėl darbo kilo sunkumų.

Ji buvo nepakankamai tamsios odos, kad gautų vaidmenis, kuriems reikėjo afroamerikiečių, bet ir baltaodžių herojų vaidinti negalėjo. Tarp kino projektų atsiradus ilgoms pertraukoms, ji lygiagrečiai dirbo modeliu, kaligrafe ir net mokė knygrišystės. Norėdama gauti vaidmenų ji imdavosi gudrybių: per atranką į serialą „Century City" atrankos direktoriui pasakė, kad yra aktorių profsąjungos narė, nors į organizaciją įstoti nespėjo. Užtat buvo patvirtinta vaidmeniui ir paskui įstojo į SAG-AFTRA (Holivudo aktorių profsąjunga). Nepaisant sunkumų, Megan sulaukė sėkmės. Jos garsiausiu darbu kine tapo Reičel Zein vaidmuo televizijos seriale „Kostiumuotieji". Galbūt ji būtų pasiekusi dar daugiau, bet susipažinusi su princu Hariu turėjo pasirinkti: tekėti už princo ar tęsti kūrybinę karjerą. Pasirinkti nebuvo sunku: Megan norėjo šeimos, o princo siūlymo tuoktis apskritai buvo sunku atsisakyti.

Mylima princo Hario moteris

Iki pažinties su princu Megan Markl jau spėjo ištekėti už režisieriaus Trevoro Engelsono (Trevor Engelson) ir išsiskirti, ir jeigu vietoj princo Hario būtų pasipainiojęs kas nors kitas, ji tikrai niekada nebūtų tapusi Dž.Britanijos karališkosios šeimos nare. Bet užsispyręs maištininkas Haris visada mokėjo pasiekti savo. Dėl santuokos su mergina, kurią pamilo, jis buvo pasirengęs viskam.

Karalienė Elžbieta II iš pradžių buvo prieš anūko santuoką su Megan, o pagrindinė kliūtis kaip tik ir buvo jos skyrybos. Bet princas Haris sugebėjo visus įtikinti savo ketinimų rimtumu. Beje, iki 2016 m. Megan gaudavo alimentus iš buvusio vyro, o užmezgusi santykius su Hariu, jų atsisakė. Ir 2017 m. lapkričio 27-ąją princas Čarlzas (Charles) paskelbė apie savo jaunesniojo sūnaus ir amerikietės aktorės Megan Markl sužadėtuves. Viešumoje pora elgėsi šiek tiek neįprastai - nesivaržė demonstruoti jausmų, nors karališkojoje šeimoje tai yra nepriimta. Megan ir Haris 2018 m. gegužę tapo vyru ir žmona, o po metų pasaulį išvydo jų pirmagimis Arčis (Archie).

Bet sutuoktiniai taip ir nepajėgė atlaikyti didžiulės įtampos, kurią jautė iš kitų karališkosios šeimos narių, ir vieną dieną nutarė atsisakyti visų karališkųjų privilegijų ir pareigų. Pasak poros, jie norėjo pasijusti paprastais žmonėmis, į kuriuos nėra nuolatos nukreipti fotoaparatų ir filmavimo kamerų objektyvai bei nevertinamas kiekvienas žingsnis. Jie apsigyveno Santa Barbaroje, tikėdamiesi rasti privatumą, kurio taip trūko Londone. 2021 m. birželį Sasekso hercogams gimė duktė Lilibet.

Rodydamiesi viešai, Megan Markl ir princas Haris demonstruodavo visišką santykių harmoniją. Pagaliau jie buvo laisvi bei laimingi. Ir ketino labai daug dirbti, kad užsitikrintų savo finansinę nepriklausomybę ir vaikų gerovę. Pora pasirašė sutartis su interneto transliacijų lyderiais „Spotify" ir „ Netflix", ketino kurti tinklalaides ir kino filmus. Tačiau viskas pakrypo kitaip.

Skandalinga pora

Sasekso hercogų porai persikėlus į JAV, jų santykiai su karališkąja šeima ir taip buvo ne per geriausi, bet per interviu Oprai Vinfri (Oprah Winfrey) giminaičius iš vyro pusės praktiškai apkaltinusi rasizmu, Megan tarytum kliūstelėjo alyvos į ugnį. Ji paviešino daugybę nemalonių faktų apie savo gyvenimą Londone. O vėliau princas Haris dar ir išleido autobiografinę knygą „Atsarginis", kurioje karališkosios šeimos narių tarpusavio santykių smulkmenų yra dar daugiau.

Būtų galima įsivaizduoti, kad po daugybės prisipažinimų žmonės turėjo užjausti garsią porą, bet viskas išėjo atvirkščiai. „Spotify" jau nutraukė sutartį su abiem sutuoktiniais, o paskui, kaip tvirtina vienas leidinys, kompanijos vadovybė Sasekso hercogus net pavadino aferistais. Nes vykdyti sutartyje įrašytų įsipareigojimų jie nesiruošė. Bet, kaip visi supranta, skurdas Sasekso hercogų porai negresia.

Kur kas keisčiau atrodo tai, kad Megan vis mažiau bendrauja su savo draugais. Ji net nekviečiama į renginius, kurių garbės viešnia tikrai galėtų tapti. Iš pradžių ji negražiai pasielgė su Viktorija Bekhem (Victoria Beckham), su kuria draugavo ne vienus metus. Neseniai Megan staiga apkaltino Viktoriją, kad ši žiniasklaidai nutekina per privačius pokalbius gautą informaciją apie Megan ir jos vyro asmeninį gyvenimą. Deividas Bekhemas (David Beckham) ir jo žmona labai pasipiktino tuo, kad Megan apskritai galėjo įtarti juos išdavyste. Ir dabar ne tik Megan nebendrauja su Viktorija, bet ir princas Haris neskuba bendrauti su Deividu.

Beje, daugelis garsenybių pačios nebenori palaikyti santykių su sutuoktiniais. Tarp tų, kas nebesiveržia bičiuliautis su Megan Markl - Džordžas ir Amal Kluniai (George & Amal Clooney), Ketė Peri (Katy Perry) ir Orlandas Blumas (Orlando Bloom). Ir dar Serena Viljams (Serena Williams). Pastaroji Megan anksčiau vadino geriausia drauge, jai surengė mažojo Arčio sutiktuvių vakarėlį, o hercogienė atskrisdavo į Ameriką, vos išgirdusi, kad Serenai reikia paramos. Tačiau neseniai S.Viljams organizavo savo būsimo antrojo kūdikio sutiktuvių vakarėlį, bet Megan į jį nepakvietė.

Sasekso hercogų santykiai su draugais atšalo kaip tik po to, kai Megan pradėjo pasakoti apie ne itin malonias savo gyvenimo karališkojoje šeimoje smulkmenas ir, regis, skatino princą Harį elgtis taip pat. Matyt, įžymybės, matydamos, kaip pora elgiasi su karališkąja šeima, baiminasi tokio paties elgesio su savimi. Nenori, kad kada nors Megan su pasimėgavimu visiems pasakotų apie jų privataus gyvenimo detales.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
120
F

Dienos klausimas

Ar reikia atsisakyti popierinių bilietų viešajame transporte bei juos pakeisti elektroniniais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kam labiausiai reikia kelti atlyginimus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+14 +17 C

+16 +22 C

 

+12 +18 C

+22 +27 C

+17 +22 C

 

+15 +19 C

0-7 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s