respublika.lt

Nerijus Juška sužadėtuvių metines su žmona Agne atšventė Kipre

(0)
Publikuota: 2019 lapkričio 08 10:33:20, LNK inf.
×
nuotr. 1 nuotr.
Nerijus Juška su atžalomis Kipre. LNK nuotr.

Priėmę LNK televizijos laidos „Kelionių panorama“ kvietimą jau kitą rytą skristi atostogų į Kiprą, Nerijaus ir Agnės Juškų šeima žinojo ne viską. Nusileidę graikiškoje Kipro dalyje bei pamatę šeimos laukiančius trijų kambarių apartamentus su trimis terasomis bei atsiveriančiu vaizdu, apie kurį galima tik pasvajoti, šeima jau svajojo apie ramias atostogas.

 

Vis dėlto greitai džiaugsmą pertraukia netikėta žinia, jog visų atostogų metu Nerijus perims savo žmonos rūpesčius. Agnė atostogų naujieną įvertino trumpai – „Tai kosmosas!“ ir jau suskubo lepintis viešbučio SPA malonumais bei Kipro saule.

Nerijus dar nori pasitikslinti: „Negi taip visą savaitę? Ne ne, juk viskam yra ribos! Tada jau atskirai man reikės poilsio po tokių „atostogų“, – su šypsena veide apie naujieną kalbėjo vyras bei pridūrė, jog iš tiesų būti su vaikais jam nėra bausmė, o džiaugsmas, bei nudžiugo, kad žmona galės pailsėti nuo mažylių priežiūros rūpesčių.

Maudo duše vaikus Nerijus dainuodamas, o juos užmigdo pietų miego taip pat be jokio vargo – sekdamas „pasaką“ apie savo ir Agnės pažintį. Rodos, garsiam vyrui vieni juokai prižiūrėti vaikus.

Tačiau ar linksmai leisdamas dieną su mažyliais, Nerijus spės parengti staigmeną žmonai? Juk į Kiprą jis atvyko norėdamas nustebinti žmoną sužadėtuvių metinių proga, nes per atostogas sukanka lygiai ketveri metai nuo garsios poros sužadėtuvių. Suderinti visas detales su kipriečiais, paruošti vakarienę paplūdimyje saulei leidžiantis ir išlaikyti viską paslaptyje nuo žmonos Nerijui sekėsi sunkiau nei vienam leisti laiką su vaikais.

Kaip romantiškai paminėti ketverių metų sužadėtuvių sukaktį Nerijus pakvies savo žmoną Agnę, pamatysite jau šį šeštadienį, 17:25 val., laidoje „Kelionių panorama“ per LNK.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Kaip vertinate JAV sprendimą laikinai sustabdyti ginklų tiekimą Ukrainai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+15 +26 C

+14 +21 C

+13 +20 C

+17 +28 C

+19 +26 C

+17 +22 C

0-6 m/s

0-4 m/s

0-7 m/s