respublika.lt

Kaip gyvena buvęs M.Markl vyras, kuriam ji apie skyrybas pranešė paštu

2022 liepos 27 15:25:00
Parengė Milda KUNSKAITĖ

Šiandien Megan Markl (Meghan Markle) pasauliui demonstruoja esanti tiesiog ideali žmona ir mama. Ji yra pasirengusi visur palaikyti savo vyrą, daug laiko skiria dviejų vaikų auklėjimui ir dėl šeimyninės laimės atsisakė aktorės karjeros. Bet dar prieš 10 metų, būdama ištekėjusi pirmąjį kartą, Megan Markl nebuvo pasirengusi tokioms aukoms. O jos buvęs vyras Trevoras Engelsonas (Trevor Engelson) kartą su kartėliu prasitarė, kad kai kada pasijusdavo „kažko gabalėlis, prilipęs prie jos batelio pado".

×
nuotr. 3 nuotr.
Tokie kadrai iš pirmų Megan Markl vestuvių apskriejo bulvarinę žiniasklaidą. „Mega“, Instagram nuotr.

 

Meilės istorija

Trevoras Engelsonas, kino prodiuseris ir literatūros vadybininkas, gimė 1976 metų lapkričio 23-ąją Niujorke. Jis studijavo žurnalistiką Pietų Kalifornijos universitete Los Andžele, darbinę karjerą pradėjo kaip prodiuserio padėjėjas, o 2001 m. įsteigė savo prodiusavimo bendrovę „Underground". Tiesa, iki pažinties su Megan Markl jam nepavyko įgyvendinti itin reikšmingų projektų.

Juos pažįstantys žmonės tvirtina, kad 2004 m., kai prodiuseris ir aktorė susipažino, tarp jų iškart įsižiebė simpatijos kibirkštis. Tai buvo aistringas ir greitai besirutuliojantis romanas: netrukus įsimylėjėliai apsigyveno kartu ir neabejotinai jautėsi laimingi.

Jų sužadėtuvės įvyko 2010 m., o po metų Jamaikoje jie triukšmingai atšventė vestuves, daugiau kaip 100 svečių akivaizdoje prisiekę būti vienas kitam ištikimi, remti vienas kitą džiaugsme ir varge. Tuoktuvių ceremonija truko vos 12 minučių, užtat linksmybės Jamaikos paplūdimyje tęsėsi 4 dienas.

Deja, laikas parodė, kad jiems nebuvo lemta drauge nugyventi daug metų, o jų santuoka truko gerokai trumpiau negu bendras gyvenimas iki jos. Lūžio tašku sutuoktinių santykiuose tapo Reičel Zein vaidmuo seriale „Kostiumuotieji". Serialui pasirodžius ekranuose, Megan Markl išgarsėjo, o štai jos vyras karjerą darė labai lėtai. Be to, dėl filmavimosi būsimoji Sasekso hercogienė persikėlė į Torontą, o Trevoras Engelsonas liko Los Andžele.

Aktorės darbo grafikas buvo labai įtemptas, ji neturėjo laiko bendrauti su vyru, nors kai kada su juo susisiekdavo vaizdo ryšiu.

Aktorės vyras jau tada juto, kad jų santykiai atšalo, bet ir įsivaizduoti negalėjo, kad jų santuoka subyrės praėjus vos dvejiems metams po jungtuvių.

Kai Megan Markl laišku jam pranešė apie būsimas skyrybas ir banderole grąžino vestuvinį ir sužadėtuvių žiedus, Trevoras Engelsonas pasijuto visai sugniuždytas. Jis prašė žmoną suteikti jam dar vieną šansą, net buvo pasirengęs persikelti pas ją į Torontą, bet buvo jau vėlu. Jų santuoka buvo nutraukta 2013 m., o kaip skyrybų priežastis buvo nurodyti „nesutaikomi prieštaravimai".

Po skyrybų Megan Markl socialiniame tinkle paliko įrašą su užuomina, kad sutuoktinis nepajėgė susitaikyti su jos sėkme. Vėliau Trevoras Engelsonas papasakos, kad jokio kūrybinio pavydo žmonai jis nejuto, užtat pajuto ne tik jos staigų atšalimą, bet net ir panieką. Ir ištarė frazę, kurią paskui išplatino žiniasklaida: „Pasijutau gabalėlis kažko, prilipusio prie jos batelio pado". Be to, jis pagal skyrybų sąlygas privalėjo ateityje išlaikyti buvusią žmoną. Jis mokėjo jai alimentus iki 2016 m. vidurio, kai ji pati nutarė jų atsisakyti. Tuo metu ji jau buvo susipažinusi su princu Hariu.

Naujos gyvenimo spalvos

Trevoro Engelsono giminės ir draugai teigia, kad jis labai skausmingai išgyveno skyrybas su Megan. Ypač jautėsi pažemintas, kai ji grąžino jam žiedus paštu. Jis bandė užsimiršti, užmegzdamas naujus santykius, bet paskui nutarė nebandyti gydytis tuo, nuo ko susirgo, ir visa galva pasinėrė į darbą. Praėjus ketveriems metams po skyrybų su Megan Markl jis sutiko moterį, sugrąžinusią į jo gyvenimą spalvas ir privertusią jį vėl patikėti, kad kilnūs jausmai egzistuoja.

2017 m. Trevoras Engelsonas susipažino su Treise Kerland (Tracey Kurland), turtinga paveldėtoja, investicijų fondo steigėjo Stenfordo Kerlando dukra. Jis į ją kreipėsi ieškodamas profesionalios pagalbos: mergina dirbo dietologe ir padėjo prodiuseriui susitvarkyti mitybos režimą. Dalykiniai santykiai labai greitai peraugo į romantiškus, prodiuseris atsigavo. Draugai džiaugėsi, matydami, kaip Trevoras keičiasi. Nekalbus ir nusikamavęs vyrukas vėl tapo linksmuoliu ir pokštininku, koks buvo anksčiau.

Treisei pavyko visiškai užgydyti T.Engelsono širdies žaizdas, o sutikusi priimti prodiuserio ranką ir širdį, padarė jį visiškai laimingą. Šįkart Trevoras savo vestuvių proga nerengė visaliaudinių linksmybių. Jaunavedžiai jungtuves 2019 m. Kalifornijoje atšventė gana kukliai, į renginį pasikvietę tik artimiausius žmones.

Šiandien Trevoras Engelsonas su žmona augina dvi dukras, jaučiasi labai laimingas ir net jaučia dėkingumą Megan Markl. Jei ji nebūtų inicijavusi skyrybų, jis galėjo niekada ir nesusipažinti su geriausia moterimi pasaulyje! T.Engelsonas seniai nebepyksta ant buvusios žmonos. Prodiuserio draugai tvirtina, kad jam buvo siūlomas milijono dolerių honoraras už knygą apie gyvenimą su Megan Markl. Bet T.Engelsonas atsisakė savo asmeninio gyvenimo smulkmenas pateikti visuomenės teismui. O ir kam kapstytis praeityje, jeigu dabartis yra puiki?!

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
5
F
  • PASLAUGA: Kėdainių rajono taryba pritarė siūlymui nuo kitų metų sausio 1 dienos pensijos sulaukusius asmenis ir neįgalius keleivius vežioti nemokamai.
  • MOKYKLA: Patvirtintos atnaujintos bendrosios programos, kurios mokyklose bus pradėtos diegti nuo 2023 mokslo metų, pranešė Nacionalinė švietimo agentūra.
  • APSKUNDĖ: Už piktnaudžiavimą nuteistas Seimo narys Petras Gražulis ir jo advokatas Rolandas Tilindis Lietuvos Aukščiausiajam Teismui apskundė nuosprendį.
  • DUOMENIS: Registrų centras, gavęs informacijos apie galimai neteisėtą duomenų disponavimą, penktadienį kreipėsi į teisėsaugą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo - centrą pasiekė informacija apie galimai neteisėtą disponavimą kelerių metų senumo žemės sklypų kadastro duomenimis, tam tikra informacija apie nuosavybės teises.
  • PAJAMOS: Energetikos ministras Dainius Kreivys sako, kad Europos Sąjungos energetikos ministrų tarybos posėdis Lietuvai buvo sėkmingas, kadangi jame buvo pritarta išlygai, pagal kurią pigiai elektrą gaminančios šalys turės pasidalinti viršplaninėmis pajamomis su ją perkančiomis valstybėmis.
  • BAUDA: Kauno apygardos teismas dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną nuteisė Latvijos pilietį ir skyrė jam 7 tūkst. eurų baudą, pranešė prokuratūra.
  • PILIETYBĖ: Seime svarstomas siūlymas, kad siekiant įteisinti dvigubą pilietybę iš Konstitucijos būtų išbraukti jos ribojimai ir perkelti į atskirą konstitucinį įstatymą.
  • ELEKTRA: Seimas atmetė parlamentaro Petro Gražulio pateiktas Elektros energetikos įstatymo pataisas, siūlančias numatyti kompensacijas įmonėms dėl padidėjusių elektros kainų.
  • LAISVĖ: Seimo Laisvės premijų komisija kviečia visuomenines organizacijas ir asociacijas, kūrybines sąjungas, bendruomenes, akademinę bendruomenę, valstybės ir savivaldybių institucijas, visus piliečius iki 2022m. spalio 31d. teikti prašymus su siūlomais pretendentais 2022 metų Laisvės premijai gauti.
  • PIENAS: Lietuvoje energijos kainoms pasiekus vienas didžiausių Europoje, pieno pramonei konkuruoti eksporto rinkose tampa labai sudėtinga, teigia sektoriaus atstovai: šių metų pirmąjį pusmetį lietuviškų pieno produktų į ne Europos Sąjungos šalis eksportuota jau 27,7 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu – 34 tūkst. tonų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar Lietuvai reikalinga Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+7 +13 C

 

+5 +12 C

+8 +14 C

+4 +12 C

 

+8 +13 C

0-6 m/s

0-10 m/s

 

0-8 m/s