respublika.lt

Dėl ko žinomi žmonės skiriasi?

2021 kovo 09 16:03:16
Milda KUNSKAITĖ

Visos poros tuokdamosi tikisi ilgo ir laimingo bendro gyvenimo. Tačiau laikui bėgant jausmai išblėsta, atsiranda buitinių sunkumų ir problemų, o tokių išmėginimų daugelis šeimų neatlaiko. Skirdamosi garsios poros paprastai kalba apie nesuderinamus chrakterius ar nesutaikomus prieštaravimus. O tikrosios oficialių skyrybų priežastys kartais būna labai keistos.

×
nuotr. 7 nuotr.
Gvinet Peltrou (Gvyneth Paltrow) ir Krisas Martinas (Chris Martin): sveika mityba

 

Hilari Svonk (Hilary Swank) ir Čadas Lou (Chad Lowe): užgauta savimeilė

Jų šeima gyvavo beveik 10 metų, o skyrybų priežastimi tapo faktas, kad H.Svonk profesinėje srityje lydėjo didesnė sėkmė negu jos vyrą. Aktorė pelnė daugybę prestižinių apdovanojimų, o tai labai skaudino Čadą. Be to, 2000 m. atsiimdama savo pirmąjį „Oskarą", Hilari padėkos kalboje net nepaminėjo sutuoktinio. Aktorės vyro savimeilė buvo skaudžiai užgauta, o laikui bėgant tarp kadaise artimų žmonių atsivėrė tikra praraja.

Keitė Hadson (Kate Hudson) ir Metju Belamis (Matthew Bellamy): gyvenamoji vieta

Muzikantas ir aktorė taip ir nespėjo oficialiai susituokti, užtat susilaukė sūnaus Bingemo. Visi jau laukė, kada pora paskirs sutuoktuvių datą, bet jie netikėtai nutraukė sužadėtuves. Keitė pareiškė, kad išsiskyrimo priežastimi tapo jų nesutampantys požiūriai į bendrą ateitį. Vėliau paaiškėjo: Metju primygtinai reikalavo, kad aktorė persikeltų į Londoną, kur jis turi garso įrašų studiją, o Keitė kategoriškai atsisakė sekti paskui mylimąjį. Ir jie abu netikėjo meile per atstumą.

Helė Beri (Halle Berry) ir Olivjė Martinesas (Olivier Martinez): agresija

Nors ši pora kaip skyrybų priežastį įvardijo nesutaikomus prieštaravimus, iš tiesų visi aktorių šeimos draugai ir pažįstami neabejoja: H.Beri tiesiog pavargo nuo nekontroliuojamos vyro agresijos. O.Martinesas niekada nekeldavo rankos prieš žmoną, bet buvo pasirengęs kumščiais pulti kiekvieną, kas jam nepatikdavo: įkyrius paparacus ar pernelyg garsiai kalbantį restorane prie gretimo staliuko sėdintį žmogų. H.Beri nutarė nelaukti, kol agresija nukryps į ją.

Gvinet Peltrou (Gvyneth Paltrow) ir Krisas Martinas (Chris Martin): sveika mityba

Aktorė ir muzikantas susituokė po trejų draugystės metų, tapo dviejų vaikų tėvais ir po 12 metų įteikė skyrybų prašymą. Buvę sutuoktiniai bandė įtikinti visuomenę, kad jų santykiai išliks draugiški, o poros draugai ėmė ir paviešino tikrąsias priežastis, dėl kurių K.Martinas tiesiog nebegalėjo gyventi su G.Peltrou. Ji jam drausdavo valgyti mėsą ir saldumynus, jų šaldytuve būdavo galima rasti tik sveikų produktų. Pagrindinę visos šeimos, taip pat vaikų, raciono dalį sudarė daržovės. K.Martinui prisieidavo paslapčiomis kramsnoti mėsainius, tikintis, kad žmona paskui neužuos mėsos kvapo ir nesukels skandalo. Galų gale jis nusprendė maitintis taip, kaip jam patinka.

Keti Holms (Katie Holmes) ir Tomas Kruzas (Tom Cruise): religija

Aktoriai kartu gyveno šešerius metus ir, regis, buvo laimingi. Tačiau jų santuoka neatlaikė išbandymo religija. Kaip žinoma, T.Kruzas daugybę metų yra uolus scientologų bažnyčios narys. Per šešerius metus
K.Holms pavargo nuo bažnyčios vykdomos nesibaigiančios jų šeimos kontrolės ir atsisakė gyventi pagal vyro religinius įsitikinimus. Paskutinis lašas, paskatinęs aktorę pareikalauti skyrybų, buvo sutuoktinio noras įtraukti į scientologų bažnyčią ir judviejų dukrą Suri.

Vladimiras Putinas ir Liudmila Putina: viešumas

Rusijos prezidentas ir jo žmona išsiskyrė po beveik 30-ies bendro gyvenimo metų. Prieš paskelbdami savo sprendimą, sutuoktiniai drauge apsilankė baleto spektaklyje, o paskui paviešino savo ketinimą skirtis. Pasirodė, kad skyrybų priežastis - V.Putino viešumas, kurio jo žmona nebegalėjo ištverti. Kaip paaiškino prezidentas, iki skyrybų jo žmona jau „atitarnavo" devynerius metus, nors ir yra visiškai neviešas žmogus.

Polina Gagarina ir Dmitrijus Ischakovas: susikeitimas vaidmenimis

Žiūrint iš šalies, dainininkės ir fotografo bendras gyvenimas buvo panašus į pasaką: Dmitrijus buvo rūpestingas ir dėmesingas, Polina šalia jo spindėjo laime. Bet bendras gyvenimas pradėjo byrėti, kai jų pajamos pradėjo pernelyg smarkiai skirtis. P.Gagarina visada daug dirbo ir jos honorarai buvo kelis kartus didesni už vyro. O pandemijos laikotarpiu išryškėjo dar ir požiūrio į gyvenimą apskritai ir į susiklosčiusią padėtį konkrečiai skirtumai. Dainininkė tiesiog pavargo nuolatos traukti vyrą iš panikos būsenos. Jų poroje stiprioji pusė buvo būtent ji, o jos pačios toks vaidmuo netenkino.

 

Laikraščių prenumerata internetu

  • ATAKOS: Kibernetinės atakos prieš Lietuvos institucijas ir verslą nuslopo, bet ekspertai pasirengę jų atsinaujinimui, sako Nacionalinio kibernetinio saugumo centro laikinasis vadovas Jonas Skardinskas.
  • TARNYBA: Nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą baigė 800 karių, jie papildė kariuomenės aktyvųjį rezervą.
  • PALMĖS: Verslininkas Antanas Bosas ir jo sutuoktinė Daina Bosas laimėjo bylą teisme dėl iš kito verslininko įsigytų bei neprigijusių palmių.
  • KREPŠINIS: Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pradėjo rikiuoti gretas artėjančiam sezonui: LKL vicečempionai pratęsė sutartį dar dvejiems metams su kapitonu Vyteniu Lipkevičiumi.
  • PASIENIS: Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas tvirtina, kad, atsižvelgiant į lengvėjančią situaciją Lietuvos–Baltarusijos pasienyje, kai sumažėjęs migrantų, norinčių patekti į Lietuvą, srautas, yra mažinamas ir sienos apsaugos pajėgų skaičius.
  • FINANSAVIMAS: Krašto apsaugos ministerija penktadienį pranešė patrigubinusi šaulių finansavimą, lėšų skirta ginklams, ekipuotei, įrangai įsigyti.
  • ARCHITEKTŪRA: Lietuvoje nuo kitų metų bus teikiami Nacionaliniai architektūros apdovanojimai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kokybiškiausią Lietuvos architektūrą.
  • DEKLARAVIMAS: Žemės ūkio ministerija primena, kad liepos 8 dieną baigiasi žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo terminas.
  • TRANZITAS: Europarlamentaras Petras Auštrevičius tikina gavęs atsakymą iš Europos Komisijos dėl Kaliningrado tranzito - galutinis sprendimas dėl šio klausimo nėra priimtas.
  • VIZITAS: Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda liepos 2–4 dienomis su darbo vizitu lankysis Filadelfijoje, JAV.
Daugiau

Dienos klausimas

Jeigu valstybė mokėtų kas mėnesį 1000 Eur už nieką, papildomai dirbtumėte?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+19 +27 C

+15 +20 C

 

+15 +22 C

+18 +35 C

+22 +27 C

 

+23 +26 C

0-6 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s