respublika.lt

Antradienio horoskopas

2021 gruodžio 07 05:30:00
Eltos inf.

Astrologinė prognozė gruodžio 7-ajai, antradieniui

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

 

AVINAS. Šiandieną būsite dalykiški ir reiklūs sau bei kitiems. Iki pietų galite daug nuveikti ir pasiekti norimų rezultatų. Vakarop nuotaika susidrums. Jeigu turite skolų, jums apie tai primins. Netgi draugiškas priminimas privers pasijusti nejaukiai.

JAUTIS. Bus nelengva suderinti mokslą ir darbą, esamus ir siekiamus projektus. Jeigu ruošiatės egzaminui ar kontroliniam darbui, kiti darbai veikiausiai bus atliekami paskubomis.

DVYNIAI. Būsite gana energingi, tačiau aplinkiniai ne iš karto tai įvertins. Pasistenkite nešvaistyti pinigų, nes jų gali netrukus prireikti svarbiam pirkiniui ar būtinam reikalui.

VĖŽYS. Šeimos nariai, sutuoktinis gali pareikalauti daug dėmesio, pagalbos. Galite sužinoti apie artimą žmogų tai, ko dar nežinojote ar nesupratote. Būkite rūpestingi kitiems, tačiau nepasiduokite manipuliacijoms.

LIŪTAS. Šiandien būsite darbštūs ir daug nuveiksite bei išmoksite arba kitus išmokysite. Gana palanki diena darbo ir kitokiam interviu. Tačiau išgirstą abejotiną informaciją patikrinkite, prieš ja remdamiesi ar skleisdami kitiems.

MERGELĖ. Su gera nuotaika pradėsite šią dieną. Galbūt prie to prisidės komplimentai, šypsenos. Regis, pasižymėsite kūrybingumu, polėkiu. Gerbėjas, pažįstamas gali suintriguoti savo pasiūlymu. Tačiau vakare gali kiek pašlyti sveikata.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite neatsispirti nuolaidų magijai ir pradėti išlaidauti. Ypač sunku bus nepaisyti vaikų užgaidų, nors suvokiate, kad jos kiek per brangios.

SKORPIONAS. Taktiški, draugiški pokalbiai su kolegomis, klientais, kaimynais padės sušvelninti situaciją, jeigu dėl kokios nors priežasties ji buvo įtempta ir jums nenaudinga.

ŠAULYS. Diena gana palanki, tačiau atsargumas nepakenks. Tvarkykite komercinius, nuosavybės, verslo reikalus. Svarbu, kad turto, finansų reikaluose neprarastumėte blaivaus proto, nes lengvabūdiškos avantiūros gali atnešti nuostolių.

OŽIARAGIS. Jums turbūt parūps su buitimi, remontu susiję reikalai. Regis, turėsite išlaidų. Galbūt jas sukels sugadintas daiktas, prarastas dokumentas ar kt. Tačiau turėsite su kuo pasidalinti savo problemomis ir sulauksite palaikymo.

VANDENIS. Galite išgirsti gandus arba gauti keistą žinią. Pasistenkite išsiaiškinti dalykus, kurie jums yra svarbūs, bet gana neaiškūs. Kuo daugiau konkretumo, tuo didesnė tikimybė, kad neapsigausite.

ŽUVYS. Draugystės poreikis prilygs meilės poreikiui, ir turbūt labai stengsitės tapti populiarūs. Finansine prasme tai jums turbūt nebus naudinga, veikiau atvirkščiai. Aklas patiklumas tikrai neišeis į naudą.

 

Laikraščių prenumerata internetu

  • ŽUVYS: Šilutės rajono vandens telkiniuose žuvys gaišta dėl deguonies trūkumo, teigia Aplinkos apsaugos departamentas.
  • SNAIGĖ: Finansinių sunkumų turinti ir restruktūrizuotis siekianti Rusijos grupės „Polair“ netiesiogiai valdoma vienintelė Baltijos šalyse šaldytuvų gamybos bendrovė „Snaigė“ bando ieškoti išeičių, kad nebankrutuotų, sako Alytaus meras Nerijus Cesiulis.
  • VERSLAS: Seimo narys, ekspremjeras Algirdas Butkevičius siūlo smulkiesiems verslininkams, įsivežantiems iš kitų ES valstybių narių prekių, nuo 14 000 iki 30 000 eurų per metus padidinti ribą, kai jie tampa PVM mokėtoju.
  • PROJEKTAI: 700-ąjį Vilniaus jubiliejų sostinės gyventojai ir svečiai pasitiks meno iniciatyvų pilname mieste: kultūros rėmimo programų projektų konkurso antrajame etape patvirtinta dar 160 paraiškų iš 272, kurioms skiriama daugiau kaip 460 tūkst. eurų, skelbia Vilniaus savivaldybė.
  • KAITRA: Birželio kaitra Lietuvoje išaugino kondicionierių ir ventiliatorių paklausą – prekybininkai skaičiuoja dešimtimis kartų augusius pardavimus, nepaisant kai kurių prekių brangimo.
  • AUTOBUSAS: Klaipėdos savivaldybės įmonė „Klaipėdos keleivinis transportas“ ieško, kas tris sezonus teiks vandens autobuso paslaugas Danės upėje - jis reguliariai turėtų pradėti kursuoti jau kitą vasarą.
  • SULAIKYMAS: Seimas apribojo galimybes pareigūnams taikyti dviejų parų sulaikymą asmenims, kurie nebuvo užklupti nusikaltimo vietoje.
  • AUKCIONAS: Penktadienį pasibaigęs Lietuvos pašto organizuotas pastatų Šiaulių Aušros alėjoje aukcionas neįvyko, nes turtu nesusidomėjo nė vienas pirkėjas.
  • ŽEMĖ: Vilniuje sklypų neprižiūrintys savininkai nebegaus žemės mokesčio lengvatos – nuo šiol jiems bus taikomas maksimalus 4% dydžio mokesčio tarifas.
  • DONORYSTĖ: Seimo narės Agnė Širinskienė ir Asta Kubilienė registravo pataisas, kad gaunant arba keičiant asmens dokumentus žmonėms būtų pasiūloma pasirašyti sutikimą dėl organų donorystės.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar skiepijotės nuo erkinio encefalito?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +21 C

+11 +19 C

 

+12 +18 C

+20 +27 C

+17 +22 C

 

+17 +20 C

0-6 m/s

0-6 m/s

 

0-5 m/s