respublika.lt

10 faktų, kurių nežinojote apie Audrių Bružą

(0)
Publikuota: 2015 rugsėjo 25 15:26:25, Eimantė JURŠĖNAITĖ
×
nuotr. 1 nuotr.
Audrius Bružas. Irmanto Sidarevičiaus nuotr.

Ne vieną įsimintiną vaidmenį teatre ir televizijoje sukūrusio aktoriaus Audriaus Bružo (35) gyvenime - daug improvizacijų ir humoro. Įvairiose situacijose improvizuojantis vyras nesileidžia į  kalbas paklaustas apie šeimą, asmeninį gyvenimą, tačiau „Laisvalaikiui“ pavyko atskleisti keletą asmeninių faktų apie žinomą aktorių.

 

Piniginėje Audrius nešiojasi traukinio pervažiuotą monetą. „Kažkada gavau ją iš vieno vaikino, kuris tvirtino, kad moneta nešė jam laimę. Nors monetos savo talismanu nepavadinčiau, visad ją nešiojuosi, prisimindamas gražią jaunuolio intenciją ir perduotą gerą energiją“, - sakė jis.

Audriaus šaldytuve visada yra pomidorų ir tuno skardinėje. Bene įdomiausias aktoriaus ragautas dalykas yra norvegų klasika - „Surstromming“ - surūgusi Baltijos jūros silkė.

A.Bružas sako, kad yra ganėtinai praktiškas ir visada gerai pagalvoja, ką įsigyti: „Nemėgstu apsikrauti daiktais. Nesąmonių neperku, jei tą minutę nepasimaišo protas. Juk prasti, nereikalingi dalykai iškart tampa šiukšlėmis.“

Aktorius mėgsta patogius, komfortiškus, gerai važiuojančius ir retai gendančius automobilius. Pats šiuo metu vairuoja septynių vietų „Chrysler Town & Country“.

„Paauglystėje daug skaičiau: nuo M.Bulgakovo ar F.Dostojevskio iki filosofinės ar mokslinės literatūros. Dabar jokia knyga taip nenustebina kaip tada, kai daugelis dalykų dar nepatirti“, - sakė jis. Pastaruoju metu labiausiai įsiminusi knyga - Žano Fransua Dotjė (Jean Francois Dortier) „Žmogus - keistas gyvūnas“.

Per televiziją žiūrėti sporto žinomas vyras nemėgsta, tačiau mielai ima raketę į rankas ir eina žaisti skovšo. Kartais sužaidžia ir partiją paauglystėje labai mėgto stalo teniso.

Jei galėtų atsikratyti kokios nors savybės, A.Bružas sako, kad rečiau dalintų patarimus neprašytas: „Gerais norais pragaro kelias grįstas. Man galbūt ne visada tinka šis posakis, bet dažniau galėčiau išgirsti pagalbos prašymą, o ne rodyti iniciatyvą, net ir esant geroms paskatoms.“

Šiuo metu jis nekolekcionuoja, tačiau pamena, kad paauglystėje turėjo ne vieną kolekciją. Audrius rinko pašto ženklus, tuščias skardines, paveikslėlius nuo gumos ir kita.

Labiausiai patinka geltona, mažiausiai - juoda spalvos.

Nors Audrius mokykloje gerai mokėsi, fizikos, chemijos ir matematikos jis niekada nemėgo.

Parengta pagal priedą „Laisvalaikis“

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurioje šalyje gyvena draugiškiausi žmonės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+5 +13 C

+4 +11 C

+2 +7 C

+9 +18 C

+7 +13 C

+8 +11 C

0-6 m/s

0-6 m/s

0-6 m/s