respublika.lt

Jos seksualumą atskleis žvaigždės

(0)
Publikuota: 2009 kovo 15
×

Nori žinoti, ar tavo draugė seksuali, ko iš jos galima tikėtis ir ko ji iš tavęs tikisi? O gal savo vienintelės vis dar ieškai? Žvaigždės padės atsakyti, kaip rasti tą, kuri tave patenkins lovoje ir ne tik. Pasirodo, vyruti, kiekvienas Zodiako ženklas turi savų subtilybių, į kurias nekreipti dėmesio būtų didelė klaida.

Avinas. Šio ženklo atstovę gundyti reikia greitai ir ryžtingai. Arba ji atiduos viską iškart, arba nieko niekada. Šios moterys labai karštos ir aistringos, todėl vertina supratingus partnerius. Gali pasirodyti, kad jos nemoka koketuoti ir nereikalauja iš partnerių galantiškumo, bet taip tik atrodo: iš jūsų jos tikisi daugiau nei paslaugiai atidarytų durų ar patiesto palto.

Jautis. Jei šio ženklo moteris brandina kokią mintį, daro tai itin nuodugniai. Kitas ypatumas: lytiškai subrendusios atstovės turi būti gana apvalainos. Taigi jas reikia palepinti saldumynais, gera mėsa, saldžiais likeriais, jos taip pat mėgsta, kai glamonėjamos jų erogeninės zonos. Jei moteris viso šito negauna - jaučiasi nelaiminga ir kenčia. Ir atvirkščiai - kai to nestokoja, ji pati dosni meilės.

Dvyniai. Su ja niekada nenuobodu, nors kartais ji būna pernelyg racionali, apsuka galvą partneriui rodydama itin didelį susidomėjimą jo asmeniu. Dvyniai iš prigimties smalsūs, bet tai nereiškia, kad ji puoselėja toli siekiančius planus. Didelį malonumą galima patirti su tokia partnere kartu žiūrint erotinius filmus ar nuotraukas, mokantis naujų pozų ar aptarinėjant bendrus pažįstamus.

Vėžys. Nėra jokios vilties lengvai išsiskirti su šio ženklo moterimi, kuri tvirtai laiko partnerį savo šilkinėmis “žnyplėmis” ir bausdama skaudžiai gnybia į pačią jautriausią vietą. Bet užtat už gerą elgesį būsite apdovanotas jaukia šeimos idile ir skaniu maistu. Jei esate poetas, galėsite kasdien tyrinėti mirties ir gyvybės paslaptis jos giliose akyse. Tik žinokite, kad vargšų jos nemyli. Vertina solidumą, gebėjimą užtikrinti visavertį šeimos gyvenimą, ritualines smulkmenas, be to, yra pavydžios ir klastingos.

Liūtas. Su ja nepasiderėsi - nori užvaldyti jos kūną, turėsi nertis iš kailio. Liūtės išrinktasis turi būti vyriškas, vertinamas visuomenėje, ne vargšas. Neapsieisite be serenadų po balkonu ir dvikovos su varžovu. Ši moteris mėgsta, kad viskas vyktų efektingai ir dramatiškai, kaip kine. Ji nori didžiuotis partneriu. Bet jos retai “pjauna” mylimuosius ir apskritai neįkyri dėl mažmožių. O jų trūkumas - silpnybė viskam, kas ryšku ir spindi, todėl Liūtės neretai tampa vedybų aferistų ir seksą sportu pavertusių vyrukų aukomis.

Mergelė. Jos labai įdomios, gerai išmano taisykles ir puikiai moka jas laužyti. Savo norus tokiai moteriai reiškite ne įsimylėjėlio žvilgsniais ir droviomis užuominomis, bet atviru tekstu. Tik neapsigaukite: kai kurios šio ženklo atstovės tik atrodo tikros naivuolės, nekaltos avelės. Žinoma, pasitaiko, kad jos gėdijasi savo erotinio neraštingumo, bet brandžios asmenybės neturi jokių kompleksų ir nieko nesigėdi, puikiai išmano įvairias sekso technikas.

Svarstyklės. Šios moterys nori patikti visiems. Būnant šalia jų svarbu suprasti, kad seksas ir flirtas - skirtingi dalykai. Rinkdamosi nuolatinį partnerį jos labai išrankios, ieško tokio, kuriuo galėtų sekti, kurio nereikėtų gėdytis kompanijoje. Su tokia moterimi reikia gyventi gražiai, rūpintis jos komfortu, kartkartėmis dovanoti gėlių, atnešti kavos į lovą. Partnerio temperamentą ji vertina ne mažiau nei komplimentus ir asistavimą.

Skorpionas. Tauri dvasia grumiasi su aistros draskomu kūnu. Jos tuo pat metu ir geidulingos, ir griežtos, tarsi teigiančios, kad jei jau atsiduos meilei, tai rimtai. Šiam ženklui nesvetimas godumas ir noras daryti viską “iš tikrųjų”. Todėl jos labiausiai myli visomis prasmėmis stiprius vyrus, erotiniuose žaidimuose labai aistringos, nevengia sveiko sadomazochizmo elementų. Šio ženklo moterį reikia mylėti ilgai ir dosniai, taigi blaiviai įvertinkite savo finansines galimybes.

Šaulys. Ji tarsi žvelgia ne tiesiai į “taikinį”, bet šiek tiek toliau. Ir jei ten, jums už nugaros, neįžvelgia nieko įdomaus, gero iš tokio bendravimo nesitikėkite. Ši moteris - savotiškas kentauras, išdidžios panelės ir sportininkės aktyvistės hibridas. Jos aristokratiškas kilnumas natūraliai dera su prasčiokišku šiurkštumu. Su tokia amazone geriausia leistis keliauti į kokį šiltą egzotišką paplūdimį per pertraukėles tarp mokslinių simpoziumų, taip pat į žvejybą ar medžioklę. Bet dar labiau jas žavi partnerio medžioklė. Nuskynusi pergalę tokia moteris panūsta užkariauti sunkiau pasiekiamą objektą.

Ožiaragis. Jaunos panelės sausokos, bet įgavusios erotinės patirties jos tampa puikiomis partnerėmis: ne tik spinduliuoja seksualumą, bet ir turi dar vieną didžiulį pranašumą - į jų petį visada galima patikimai atsiremti. Nepatenkinta šio ženklo moteris sugeba tą nuslėpti, bet tik tol, kol atsiranda jos vertas vyras. Jos gundymo menas nėra iki galo subtilus, užtat materialus ir gerai apskaičiuotas.

Vandenis. Su tokia moterimi nepakanka būti vien fiziologiniu vyru. Pirmiausia turi tapti jos Draugu ir Vienminčiu. Dar viena būtina sąlyga - būti savarankiškam ir išsiskirti iš bendros masės individualiomis savybėmis. Tai gal ir ne pačios aistringiausios, bet užtat labai įdomios ir neprognozuojamos partnerės. Jos ekstravagantiškos, mylinčios laisvę, gana nepavydžios, linkusios į feminizmą ir nevengiančios netradicinių sekso formų.

Žuvys. Su šio ženklo moterimi nesunku pasijusti narkomanu. Į ją galima nerti kaip į šiltą vonią, užmirštant viską pasaulyje. Tai labai malonu ir išugdo priklausomybę. Bet praradus saiko jausmą gresia pabusti paryčiais vienam. Šių išraiškingų šviesiaakių, permatoma oda apdovanotų būtybių išskirtinė erogeninė zona - pėdos. Iniciatyvą meilėje ir gyvenime jos linkusios perleisti partneriui. Tai rodo ne tiek jų silpnumą ar gerumą, kiek savanaudiškumą - atsikratyti rūpesčių, susijusių su atsakomybe. Užtat mainais garantuojama begalinė užuojauta (jei suteiksite jai dingstį) ir visi kiti iš jos išplaukiantys jausmai.

Geriausia lietuviška erotinė scena

Siūlome jums pasinerti į aistringą ir kraują kaitinančią avantiūrą, kuri tęsis iki šių metų gruodžio mėnesio: pasitelkę vaizduotę arba patirtį (!) rašykite erotines scenas ir siųskite “Juliui”. Na, o jei neturite nei vieno, nei kito, paieškokite tokių epizodų lietuviškuose romanuose, apysakose, apsakymuose (siųsdami ištraukas, nepamirškite nurodyti, iš kur jos). Metų pabaigoje aistringiausios scenos autorius bus apdovanotas neką mažiau aistringu prizu, kuris kol kas tebūnie paslaptis. Neliks nuskriausti ir aktyviausi literatūros scenų “medžiotojai”.

Šiandien Jūsų dėmesiui - “Juliaus” skaitytojo Aniceto Paužos iš Kauno kūrinėlis:

Ne tau, Martynai, mėlynas dangus...

Vienišas senukas gyvena pasakiškame gamtos kampelyje. Čia ir sodas, tvenkinys, netoli miškas ir mažas namelis, kaip ant vištos kojos.

Aštuoniasdešimtmetį Martyną aplanko socialinės darbuotojos, todėl jis nenuobodžiauja. Prisimena savo jaunystę, kaip dirbo mokykloje mokytoju. Retsykiais uždainuoja mėgstamą dainą: “Sugrįžki, jaunyste, alyvomis sužydėki!..” Viena iš socialinių darbuotojų senukui primena prieš 5 m. mirusią žmoną. Vaikų Dievulis jiems abiem pagailėjo, bet užtat gražiai atšventė auksines vestuves prieš 7 m.

Martynas joks paleistuvis, todėl ilgai ir gražiai gyvena. Bet štai kaip perkūnas iš giedro dangaus: socialinė darbuotoja atėjo viena, be draugės. Senuko akys suspindo kaip kokia pavasarinė saulė. Jis pradėjo meilikauti, o ji nesipriešino. Priešingai, Martyną ji pradėjo gundyti. Jau ir iki Martyno lovos nuėjo. Kokie buvo vaizdai, sunku aprašyti. Preliudijoje abu buvo nuogai išsirengę. Viskas taip sklandžiai klojosi, kaip ir su buvusia žmona. Kada jos rankos saujoje atsidūrė senuko varpa, jis pajuto tvinksėjimą, falo storėjimą ir ilgėjimą. Senukas labai apsidžiaugė. Ji savo rankomis falą pradėjo stumti į vaginą. Martynas iš to džiaugsmo ir laimės net sušuko: “Mano varpa visa jau sulindusi!” Ir tuo metu nubudo visas suprakaitavęs, lyg būtų visą vagoną anglių iškrovęs.. O meilės guolyje jokios gražuolės. Ausyse zvimbė lyg bičių spiečius.Martynas net prasitarė vienai darbuotojai, kad vakar naktį paklodę ištratinęs. Socialinė darbuotoja senuką sugėdino, kad tokio garbaus amžiaus neverta taip juokauti. Verčiau Dievuliui pasimelsti.

- Bet kad taip praeitą naktį įvyko, tai faktas, - atsikirto Martynas.

 

Parengta pagal "Respublikos" priedą "Julius/Brigita"

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ką darytumėte, jei Lietuvą pultų agresoriai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar mokate rusų kalbą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +24 C

+14 +21 C

+14 +21 C

+20 +29 C

+18 +25 C

+20 +25 C

0-9 m/s

0-5 m/s

0-4 m/s