respublika.lt

T.Rimgaila - naujas muzikinio projekto vedėjas

(0)
Publikuota: 2017 sausio 28 12:25:36, Ringailė STULPINAITĖ - GVILDĖ
×
nuotr. 2 nuotr.
Tadas Rimgaila. LNK nuotr.

Visuomet aktyvus, visur dalyvaujantis renginių vedėjas Tadas Rimgaila neseniai su latvių atlikėja Samanta Tina pristatė bendrą kūrinį „Tavo oda“, o neilgai trukus pasidalijo ir dar viena naujiena. Tadas nuo šiol yra ir televizijos projekto „Muzikinis iššūkis“ vedėjas. Tai jam dar nauja patirtis, mat iki šiol panašiuose projektuose T.Rimgaila pasirodydavo kaip dalyvis. Tiesa, jo scenos partnerei Donatai Gutauskienei-Laisvai tai taip pat nauja patirtis.

 


- Ilgai svarstėte, ar norite tapti projekto vedėju, ar gavęs pasiūlymą sutikote kone iš karto?

- Man pasiūlė vesti šį projektą dar nesibaigus projektui „Muzikinė kaukė“. Vieną dieną tiesiog sulaukiau laiško su klausimu, ar norėčiau tapti laidos vedėju. Žinokite, nuoširdžiai apsidžiaugiau ir krykštavau kaip mažas vaikas. Vis dėlto ne kiekvieną dieną tokie dalykai siūlomi, ir tikrai ne kiekvienam žmogui. Tai didelis įvertinimas. Natūralu, kad sutikau beveik iš karto, - darbas įdomus, išmėginti savo jėgas nauju amplua norisi, tai kodėl gi ne?

- Esate įpratęs vesti renginius, vestuves, diriguoti orkestrui vienas. O čia reikės dalytis įtakos zonomis su scenos kolege. Nebus sunku?

- Su Donata esame puikiai pažįstami, kartu dalyvavome projekte „Muzikinė kaukė“, tik ten buvome konkurentai, o čia suvienysime jėgas bendram tikslui. Manau, viskas pavyks. Tiesa, darbas televizijoje ir privatūs renginiai yra du labai skirtingi dalykai. Aš, žinoma, šiek tiek nerimauju, nes man vis dar atrodo, kad prieš kameras kalbėti yra kiek baisiau nei kokiame žmonių rate. Tikriausiai bus visokių nuomonių, komentarų, gal ne viskas pavyks taip, kaip man norisi, iš pirmo karto, bet tikiuosi, kad tikrai sugebėsime šį projektą vesti puikiai.

- Skaitote komentarus, kai dalyvaujate projektuose?

- Seniau skaitydavau, bet pastebėjau, kad mane tai kartais erzindavo. Tad jau kurį laiką nebeskaitau, nežiūriu ir neseku, ką apie mane galvoja kiti. Koncentruojuosi į savo veiklą, savo darbą ir tai, kas įdomu man pačiam.

- Kaip manote, su kokiais iššūkiais gali tekti susidurti filmuojant šį tikrai netradiciniu vadinamą projektą?

- Tikiuosi, kad bus ne iššūkių, o vietos improvizacijai. Taip, tai muzikinis projektas, bet visiškai kitokio tipo, nei esame pratę matyti televizijos ekranuose. Kadangi vis keisis filmavimų vietos, manau, kad neretai teks reaguoti čia ir dabar, improvizuoti.

- Kuo „Muzikinis iššūkis“ labiausiai skirsis nuo kitų projektų?

- Čia bus duetai, bet jie nuolat keisis. Kitaip tariant, vieną savaitę dainuoti teks su vienu partneriu, kitą - su kitu. Nesikeis tik mūsų su Donata pora, o visi kiti, kaip juokaujame, bus „pasileidę“. Beje, jie niekada nedainuos toje pat vietoje. Gal nereikia visų kortų atskleisti iš anksto...

- Jūsų gražų balsą ir puikias dainas jau, matyt, žino ne tik Lietuva, bet ir Latvija. Nesinorės čia uždainuoti kartu su dalyviais?


- Visai gali būti. Mes su Donata abu esame dainuojantys, tad, manau, rasime progą pasireikšti ir mes.

- Jūs nuolat dirbate, nuolat su moterimis. Ar jūsų žmona Liucina tikrai yra tiek kantri ir tolerantiška? Ar ji jums padeda visuose kūrybiniuose procesuose?

- Galiu tik džiaugtis, kad Liucina puikiai žino, jog tai yra mano darbas, ji visuomet mane palaiko ir paskatina, padeda siekti tikslų. Ji juk yra ryšių su visuomene specialistė ir neretai man duoda naudingų patarimų. Taip, ji visuomet dalyvauja kūrybiniame procese, pasižiūri, kaip viskas atrodo iš šalies, ką reikia patobulinti, ar patiks žiūrovui, kas pritrauktų labiau. Žodžiu, Liucina visada yra šalia ir mes esame puiki komanda.


KAS? KAIP? KADA?

BTV šou „Muzikinis iššūkis“ dalyvaus net 14 žinomų žmonių - 7 vyrai ir 7 moterys, kiekvieną savaitę jie susiburs į skirtingus duetus, o dainas atliks itin netikėtose vietose. Žinomiausi Lietuvos ir pasaulio muzikos kūriniai per scenos ekranus suskambės įvairiose šalyse, miestuose ar net dalyvių namuose. Duetų pasirodymus vertins kompetentinga projekto komisija. Šeštadienio šou „Muzikinis iššūkis“ - nuo sausio 28 d. tik per BTV.

Parengta pagal priedą „Laisvalaikis“

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar teisinga būtų sprendimą dėl NT mokesčio ribų atiduoti savivaldybėms?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurioje šalyje gyvena draugiškiausi žmonės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+1 +8 C

+2 +9 C

+4 +10 C

+10 +16 C

+10 +17 C

+9 +11 C

0-6 m/s

0-4 m/s

0-8 m/s