respublika.lt

Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė: „Kiekvienas paaukotas euras yra vertingesnis, nei bet kada“

2020 gegužės 31 20:45:17
Gediminas Malaškevičius

Jubiliejinio, 10–tojo LNK paramos koncerto „Gelbėkit vaikus“ metu netrūko ne tik jautrias savo gyvenimo istorijas pasakojusių pašnekovų, bet ir linksmų iššūkių.

×
nuotr. 1 nuotr.
Jubiliejinis, 10–asis LNK paramos koncertas „Gelbėkit vaikus“

 

Nerijus Juška šoko lambadą su aukštakulniais, Marius Jampolskis apsipylė lediniu vandeniu, Pauliaus Bagdanavičiaus veidas buvo panardintas į tortą, Daiva Tamošiūnaitė valgė nemaloniai atrodančias keptas kirmėles, Vidas Bareikis ne tik buvo išpieštas raudonu lūpdažiu, bet ir renginio pabaigoje, drauge su Rūta Mikelkevičiūte, pasiryžo būti apipiltas vandeniu ir miltais – visa tai tam, kad pavyktų surinkti daugiau paramos organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamiems vaikams ir šeimoms.

Renginio metu organizacijos „Gelbėkit vaikus“ darbams trumpaisiais numeriais surinkta beveik 58 000 Eur, o Aukok.lt platformoje renginio metu paaukota dar per 4 100 Eur.

Dėl karantino atšaukus kovo mėnesio paramos koncertą, organizacija inicijavo intensyvias kampanijas  ir kvietė aukoti karantino metu sunkioje situacijoje atsidūrusiems vaikams skambinant mokamais telefono numeriais ir portale aukok.lt. Iki šį penktadienį vykusio koncerto surinkta dar 150 tūkst. eurų. LNK transliavo paremti kviečiančius vaizdo klipus, specialias „Valanda su Rūta” laidas ir aukoti kviečiančias eilutes.

„Ačiū jums, Lietuvos žmonės“, – dėkojo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Dičpetrienė. –   Koronaviruso pandemijos labiausiai paveiktos ir dar labiau skurstančios šeimos bei vaikai pirmiausia gręžiasi į mus, į mūsų organizaciją, tad, sulaukę jūsų pasitikėjimo, galėsime padėti ir jiems. Puikiai suprantu, kad kiekvienas šįvakar paaukotas euras yra vertingesnis nei bet kada“.

Tai buvo dešimtas LNK ir „Gelbėkit vaikus“ paramos koncertas. Iki šio koncerto LNK televizijos žiūrovai vargstantiems Lietuvos vaikams ir sunkumų patiriančioms šeimoms jau paaukojo daugiau nei 1 mln. Eur (1 147 859 Eur). Už šias aukas organizacija „Gelbėkit vaikus“ atliko be galo daug gerų darbų sunkumų patiriančioms vaikus auginančioms šeimoms: padėjo įsigyti saugius ir šiltus namus miestelyje, užsidengti stogus, išsikasti gręžinius ar kitaip pagerinti gyvenimo sąlygas tam, kad vaikai galėtų likti su savo šeimomis ir nepatektų į globos įstaigas.

Šių metų paramos koncerto  metu buvo renkamos lėšos tvarkingoms Lietuvos šeimoms, kurios šiuo metu patiria sunkumų, tačiau, suteikus pagalbos, sugebės pačios rūpintis savo vaikais. Dalis koncerto metu surinktų lėšų taip pat bus skiriama padėti išlaikyti 50 organizacijos „Gelbėkit vaikus“ kuruojamus vaikų dienos centrų visoje Lietuvoje, kuriuos kasdien aplanko apie 1000 vaikų. Dienos centruose sunkiai besiverčiančių šeimų vaikai kasdien gauna šiltus dienos pietus bei pavakarius, turi saugią, šiltą bei švarią erdvę paruošti pamokas ir užsiimti kita lavinančia veikla.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • PAREIGOS: Dėl vyriausiojo epidemiologo pareigybės likimo Sveikatos apsaugos ministerija apsispręsti ketina iki kitų metų vasaros.
  • VERDIKTAS: Vilniaus savivaldybė neturi sumokėti beveik 2 tūkst. eurų kompensacijos sostinės gyventojui už Vilkpėdėje, šalia Gerosios vilties žiedo, nulūžusios tuopos apgadintą 19 metų senumo automobilį BMW, galutinai nusprendė teismas.
  • LANKYTOJAI: Maitinimo įstaigose žmonių srautai yra sumenkę, sako Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė.
  • DUJOS: Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų terminalą šeštadienį pasiekė didelis dujų krovinys iš JAV ir Norvegijos - dujovežis atgabeno 150 tūkst. kubinių metrų dujų.
  • ODONTOLOGAI: Prie e.sveikatos prisijungti delsiantys odontologai kreipėsi į Seimo Sveikatos reikalų komitetą, prašydami atidėti įstatymu jiems numatytą prievolę prisijungti prie šios sistemos, kol bus sudarytos techninės galimybės tą padaryti pilna apimtimi.
  • MUZIEJAI: Kultūros ministerijai pavaldūs nacionaliniai ir respublikiniai muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai.
  • VAIRUOTOJAI: Sekmadienį Lietuvoje minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena – ja siekiama priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, susimąstyti, ar tinkamai elgiamės kelyje, ar rūpinamės savo ir kitų saugumu dalyvaudami eisme.
  • VALDYMAS: Parlamente registruotas siūlymas laikinai įvesti tiesioginį valdymą Lietuvos futbolo federacijoje prieštarautų Konstitucijai, teigia Seimo teisininkai.
  • VILKAI: Naujam medžioklės sezonui Aplinkos ministerija siūlo nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais.
  • REKORDAS: Kauno klinikų Skubiosios medicinos klinikos gydytojai dar pavasarį pasiekė Lietuvos rekordą – vos per 7 valandas daugiau nei 700 žmonių išmokė atlikti pradinio gaivinimo veiksmus.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar reikalinga autobusams stoti tuščiose stotelėse?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+6 +11 C

 

+10 +13 C

+13 +17 C

+11 +17 C

 

+11 +13 C

0-3 m/s

0-5 m/s

 

0-7 m/s