respublika.lt

„Muzikinės kaukės“ dalyvei I.Bernotaitytei ruoštis padeda širdies draugas

2019 gruodžio 17 14:19:04

Iglė Bernotaitytė - jauniausia BTV projekto „Muzikinė kaukė“ dalyvė.  Mergina jau spėjo įrodyti, kad būnant tokiai jaunai galima eiti koja kojon su patyrusiais scenos veteranais.

×
nuotr. 1 nuotr.
Iglė Bernotaitė ir jos draugas Tadas Juodsnukis. Asmeninio archyvo nuotr.

 

Naujame „Muzikinės kaukės“ sezone atlikėja jau spėjo įkūnyti septynis atlikėjus, o išsirinkti labiausiai patikusį amplua nebuvo sunku. „Ko gero, Jazzu buvo sunkiausias ir labiausiai patikęs pasirodymas. Jazzu yra išskirtinė Lietuvos diva, o daina, kurią atlikau, buvo labai jausminga, graži, teko pasitelkti jausmus“, - apie pasirodymą pasakoja dalyvė.

Mergina pripažįsta, kad labai laukia kitų projekto iššūkių: „Norėtųsi šiek tiek pabėgti nuo savęs.“ Artėjančioje laidoje Iglė įkūnys neeilinį atlikėją - Pietų Korėjos reperį „PSY“ ir atliks ilgai „Youtube“ platformoje karaliavusį kūrinį „Gangnam style“. „Neslėpsiu, buvo didelis iššūkis įkūnyti vyrą, labai sunku dainuoti vyrišku balsu“, - įspūdžiais apie pasirodymą dalinosi ji. Nors mergina pripažino mėgstanti šią dainą ir jos dažnai klausiusi seniau, bet su sunkumais vis tiek susidūrusi. „Nuo tada, kai daina buvo išleista, klausydavau jos, bet kad ir kiek klausiau, žodžius reikėjo mokytis. Sunkiausia buvo suprasti, kas dainoje dainuojama ir išmokti korėjiečių kalbą“, - juokiasi mergina.

Kalėdoms artėjant dainininkė ir jos širdies draugas Tadas Juodsnukis neseniai kartu išleido jaukų ir šventišką kūrinį „Du lašai“. „Tadas jau nuo rudens pradžios gvildeno šią dainą, po kurio laiko supratome, kad tai bus sekanti mūsų daina“, - apie kūrybos procesą komentavo dainininkė.

Įsikūnijimų projekte „Muzikinė kaukė“ anksčiau dalyvavo ir pats Iglės vaikinas Tadas. Paklausta, ar mergina gauna iš jo patarimų ir kritikos, atsako: „Gaunu patarimų, kaip formuoti balsą, ar jis skamba panašiai. Kartais užtenka vienos pastabos ir ruoštis tampa daug lengviau“, - neslepia ji. Bet dalyvė atskleidžia, kad repetuoti stengiasi viena, kai namuose tvyro ramybė. Porai puikiai sekasi muzikinėje karjeroje, dažnai scenoje įsimylėjėlius galima pamatyti kartu. „Mus suartino bendras darbas su muzika, jis kuria dainas, paskui kartu žiūrim, dera ar ne“, - pasakoja ji.

Šį šeštadienį aštuntojoje „Muzikinėje kaukėje“ pamatysite dainininką ir radijo laidų vedėją Haroldą Šklėrių, kuris taps grupe „Biplan“, aktorių Robertą Lenartavičių, kuris įkūnys grupę „AC/DC“ bei Aleksandrą Metalnikovą, kuri taps Freddie Mercury iš grupės „Queen“. Visa tai – šeštadienį, 19:30, per BTV.

Laikraščių prenumerata internetu

  • VIZOS: Baltarusijai iki šių metų pabaigos pratęsus bevizį režimą Lietuvos piliečiams, politikai svarsto imtis socialinės kampanijos ir įspėti vykstančiuosius apie grėsmes.
  • VERDIKTAS: Vilniaus miesto apylinkės teisme pirmadienį aktorius Ramūnas Rudokas sulaukė gerų žinių – dėl avarijos, kurios metu buvo sunkiai sužalota moteris, teistas žinomas vyras buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės, jam pavyko netgi išsaugoti teises.
  • KONKURSAS: Inicijuodama naujų spektaklių pagal klasikinę ir šiuolaikinę lietuvių literatūrą sukūrimą, Kultūros ministerija paskelbė kasmetinį Dalios Tamulevičiūtės lietuvių autorių scenos meno kūrinių konkursą.
  • SEZONAS: Palangoje per metus poilsiautojai nuperka per milijoną nakvynių, o šiemet jų turėtų atvykti dar daugiau, tikisi vietos valdžia artėjant sezonui.
  • PRIEVOLĖ: Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė pirmadienį pranešė, kad Vyriausybė teiks įstatymo pataisas, kuriose bus numatyta prievolė statant naujus visuomeninės paskirties pastatus ar didelius daugiabučius įrengti civilinės saugos priedangas.
  • VEIKLA: Su Rusija visus verslo santykius jau karo pradžioje nutraukę „Kesko Senukai“ sustabdė veiklą Baltarusijoje ir traukiasi iš šios šalies prekybos tinklo OMA akcininkų.
  • CENTRAS: Lietuvos bankas įkūrė Finansų rinkos plėtros centrą - naujas padalinys ieškos būdų, kaip stiprinti finansų rinkos dalyvius ir pritraukti naujų, skatins finansinių technologijų (fintech) bei kapitalo rinkų plėtrą.
  • NUOMONĖ: Po ketvirtadienį vykusių diskusijų dėl Kuršių nerijoje, Alksnynėje, esančio sovietinio memorialo, Neringos valdžia planuoja paklausti gyventojų nuomonės.
  • STATYBOS: Šių metų I ketv. Lietuvoje išduoti 2.168 statybos leidimai – 31,6% mažiau nei tuo pačiu metu pernai.
  • DIVIDENDAI: Daliai valstybės valdomų įmonių per artimiausius trejus metus teks uždirbti didesnę grąžą bei valstybei mokėti daugiau dividendų.
Daugiau

Dienos klausimas

Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritariate lyčių požiūriu jautraus žiniasklaidos turinio rodymui nepilnamečiams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+1 +9 C

 

+4 +12 C

+10 +13 C

+10 +19 C

 

+15 +21 C

0-8 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s