respublika.lt

„M.A.M.A 2020“ – pasiruošusi sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį

(0)
Publikuota: 2020 sausio 30 10:35:32, TV3 inf.
×
nuotr. 4 nuotr.
„M.A.M.A“ renginio akimirka. Organizatorių nuotr.

Jau artėjantį penktadienį laukiamiausias metų muzikos renginys „M.A.M.A 2020“ sudrebins Kauno „Žalgirio“ areną. Programoje – įspūdingas roko maršas, dar niekur negroti kūriniai, stebinantys atlikėjų šou ir šmaikštusis Mindaugo Stasiulio bei Justino Jankevičiaus duetas. Tie, kas netilps arenoje, galės mėgautis tiesiogiai transliuojamu renginiu per TV3 televiziją, TV3 Play bei tv3.lt. Nuostabūs įspūdžiai ir emocijos – garantuoti!

 

Renginio metu skambės šių dienų superhitai, žiūrovai išvys daugybę įvairių žanrų scenos žvaigždžių, įdomių duetų, pavyzdžiui, duetas „Lilas ir Innomine“ pasirodys kartu su „G&G Sindikatu“, Vidas Bareikis atliks superhitą „Ežero dugne“ su „8 Kambariu“, o „Daddy was a Milkman“ pasirodys kartu su Latvijos superžvaigždžių grupės „Brainstorm“ vokalistu Renaru Kauperiu. Renginį ves bene profesionaliausias ir šmaikščiausias vedėjų duetas – Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis. Jiems asistuos ir prestižinę M.A.M.A statulėlę raudonuoju kilimu neš asistenčių konkursą laimėjusios žaviosios dvynės Živilė ir Dovilė.

„Renginį pradėsime specialiu pasirodymu – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui skirtu roko maršu. Jį atliks grupė „BIX“ su „Ąžuoliuko“ choru, prisijungs ir kiti atlikėjai. Grupė „Pikaso“ savo dvidešimtmečio jubiliejaus proga daro specialų apsirodymą iš geriausių savo kūrinių. Mantas Jankavičius specialiai M.A.MA renginiui pristatys visiškai naują, dar niekur negrotą kūrinį.  Saulius Prūsaitis taip pat žada ypatingą šou žiūrovams. Taip, kad bus tikrai įdomus, geras renginys“, – muzikos apdovanojimų detales atskleidė M.A.M.A transliacijos prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Visi lietuviškos muzikos gerbėjai dar gali spėti atiduoti savo balsą už labiausiai patikusį praeitų metų atlikėją čia: https://www.tv3.lt/mama/. Čia taip pat rasite renginio naujienas,  foto bei video reportažus, tiesioginę transliaciją ir realaus laiko pokalbių langą bei komentarus.

Ceremonija M.A.M.A sausio 31 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje bus surengta jau 9-ąjį kartą.  Renginys pritraukia minias žiūrovų tiek į salę, tiek prie televizorių ekranų – kasmet per TV3 jį pasižiūri apie 900 tūkstančių žiūrovų.

M.A.M.A. apdovanojimai  – tiesioginė transliacija penktadienį, 19.30 tik per TV3!

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar gyventojai turėjo gauti pavojaus signalus dėl į Lietuvą įskridusios skraidyklės iš Baltarusijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo sveikatos būklę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+12 +18 C

+12 +22 C

+14 +21 C

+22 +25 C

+18 +27 C

+20 +22 C

0-4 m/s

0-7 m/s

0-4 m/s