respublika.lt

„Barbės“ ir „Openheimerio“ premjeros Lietuvos kino teatruose žiūrovų skaičių išaugino kartais

(15)
Publikuota: 2023 liepos 24 11:35:00, Edgaras Savickas, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi EPA-Eltos nuotr.

Praėjusį savaitgalį įvykusios filmų „Barbė“ ir „Openheimeris“ premjeros į sales pritraukė išskirtinai daug žiūrovų, sako Lietuvos kino teatrų atstovai.

 

„Šis savaitgalis – pagaliau lietingas ir su lauktais originaliais filmais – sugrąžino žiūrovus į kino teatrus“, – Eltai sakė kino teatrus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose valdančios „Forum Cinemas“ direktorius G. Plytnikas.

Jo teigimu, lyginant su kelių praėjusių savaitgalių skaičiais, žiūrovų buvo tris kartus daugiau.

„Barbė“ surinko 30 proc. daugiau už „Openheimerį“. Tokią proporciją galimai nulėmė ir filmo trukmė (seansų skaičius), nes „Openheimerio“ trukmė 3 val., o „Barbė“ telpa į 2 val.“, – svarstė jis.

G. Plytnikas dar pastebėjo, kad kitą savaitę proporcijos gali pasikeisti.

„Abu filmai išliks intensyvaus dėmesio centre ir prognozuočiau jiems ilgą rodymą didžiuosiuose ekranuose“, – sakė jis.

Savo ruožtu Vilniuje veikiančio „Multikino“ kino teatro rinkodaros vadovas Raimundas Bilinskas nurodė, kad lyginant su prieš tai buvusiu savaitgaliu, lankomumas per „Barbės“ ir „Openheimerio“ premjeras išaugo daugiau nei šešis kartus.

„Tačiau ankstesnį žemą lankomumą lėmė NATO viršūnių susitikimas ir vilniečių atostogos jo metu“, – pastebėjo jis.

Pašnekovas nurodė, kad „Multikino“ populiaresnis buvo „Openheimeris“, bet tik keliais šimtais žiūrovų.

„Jei apibendrinant, abu filmai sulaukė labai panašaus žiūrovų skaičiaus. Ir tai yra sėkmingiausios šių metų premjeros. Lietuva nebuvo išimtis ir pripildė visų kino teatrų sales. Panašūs antplūdžiai buvo tik per „Avataro“ premjerą“, – sakė R. Bilinskas.

Gretos Gerwig režisuotas garsią lėlę ekranizuojantis „Barbė“ ir Christopherio Nolano atominės bombos kūrėjo biografija „Openheimeris“ dėl sutampančios premjerų datos ir temų kontrasto daug dėmesio sulaukė dar prieš filmus pradėjus rodyti kino teatruose.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
2
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (15)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar patiko naujasis katalikų Bažnyčios popiežius?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurioje šalyje gyvena draugiškiausi žmonės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

-1 +6 C

+1 +7 C

+1 +7 C

+5 +11 C

+6 +13 C

+7 +10 C

0-4 m/s

0-5 m/s

0-5 m/s