respublika.lt

Kaip gyventi kitą savaitę (05.26-06.01)

2014 gegužės 25 20:02:39
Respublika.lt, Eltos inf.

Avinai turi puikių galimybių pagerinti savo materialinę padėtį prekybine veikla arba rizikingomis investicijomis. Tikriausiai vyksite į tolimas keliones, susitiksite su įdomiais žmonėmis. Savaitės pabaigoje prisiminsite nesutvarkytus reikalus ir neišspręstas problemas. Sėkmingos dienos - antradienis ir penktadienis.

Jaučiams astrologas pataria sumažinti aktyvumą, neklausyti ir neduoti patarimų. Ypač atsargiai dirbkite su dokumentais - jeigu padarysite klaidų, sėkmė gali nusigręžti nuo jūsų. Asmeniniame gyvenime taip pat gali būti problemų. Sėkminga diena - šeštadienis.

Dvynių ateinančią savaitę laukia įdomios permainos įvairiausiose gyvenimo sferose. Nemėginkite jų numatyti ir nebandykite likimo, paprasčiausiais pasikliaukite savo jėgomis - viskas susiklostys taip, kaip ir turi susiklostyti. Astrologas jums taip pat pataria kol kas neplėsti partnerystės ryšių ir nesiimti naujų darbų. Palankios dienos - penktadienis ir šeštadienis.

Vėžiai
ateinančią savaitę turės pasistengti išsaugoti materialinį stabilumą. Astrologas iš anksto jums praneša, kad galite patirti didelių nuostolių, todėl būkite itin atsargūs, kai turėsite reikalą su svetimais pinigais. Nuo problemų pailsėsite šeimoje, kur jūsų laukia daug įdomių ir malonių įspūdžių. Sėkmingos dienos - šeštadienis ir sekmadienis.

Liūtai
ateinančią savaitę dar kartą atsidurs įvykių centre, ir visas dėmesys bus sutelktas būtent į jus. Jūs vėl pasijusite esąs reikalingas, galėsite pritaikyti savo neeilinius organizacinius sugebėjimus, pasieksite puikių rezultatų. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Mergelės bus kupinos jėgų ir energijos. Ateinantis laikotarpis daug kuo palankus žmonėms, siekiantiems populiarumo. Be to, savaitė tinkama darbinei veiklai, jūs sėkmingai sutvarkysite senus reikalus ir pradėsite įgyvendinti naujus planus. Svarbus ateinančių dienų rezultatas bus jūsų finansinis stabilumas. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Svarstyklės pagaliau sutvarkys įkyrėjusius kasdienius reikalus ir galės imtis kūrybos, ugdyti savo talentą. Sugebėjimas kontroliuoti situaciją ir laiku priimti reikiamus sprendimus sudarys prielaidas pagerinti materialinę padėtį arba palypėti karjeros laiptais. Sėkmingos dienos - antradienis ir šeštadienis.

Skorpionų laukia pakankamai įtempta savaitė. Sunkus darbas ir kai kurie keblumai privers jus pamiršti poilsį, turėsite spręsti profesines problemas. Nusiteikite tam, kad jūsų pareigos ateinančiomis dienomis pareikalaus didelių pastangų ir naujo požiūrio. Palanki diena - antradienis.

Šauliai ateinančią savaitę pajus jėgų antplūdį, bus puikiai nusiteikę. Astrologo nuomone, šį laikotarpį reikia protingai išnaudoti, sutvarkykite reikalus, kurie dėl įvairių priežasčių buvo atidėti. Palankios dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Ožiaragiai sėkmingai atliks komercines operacijas, susijusias su vertybiniais popieriais ir įvairiais dokumentais. Šie sandoriai bus nesudėtingi ir labai pelningi. Jeigu galvojate pakeisti darbovietę arba veiklos sferą, tai verčiau kol kas atsisakykite šių planų. Sėkminga diena - pirmadienis.

Vandeniai visą savaitę bus gerai nusiteikę, todėl pavyks iškart įgyvendinti visus planus. Jeigu pasistengsite, tai nebus jokių kliūčių pasiekti geidžiamų rezultatų. Sėkmė jus lydės tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime. Palankios dienos - pirmadienis ir sekmadienis.

Žuvys ateinančią savaitę turės daug dėmesio skirti šeimai - jūs visa galva pasinersite į buitines ir giminaičių problemas. Profesinės veiklos sferoje iškils daugybė nuobodžių klausimų. Savaitė bus sėkminga verslininkams, svarbiausia - nepražiopsoti šanso, kurį jums suteiks žvaigždės. Palankios dienos - antradienis ir penktadienis.

×

Laikraščių prenumerata internetu

  • ATAKOS: Kibernetinės atakos prieš Lietuvos institucijas ir verslą nuslopo, bet ekspertai pasirengę jų atsinaujinimui, sako Nacionalinio kibernetinio saugumo centro laikinasis vadovas Jonas Skardinskas.
  • TARNYBA: Nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą baigė 800 karių, jie papildė kariuomenės aktyvųjį rezervą.
  • PALMĖS: Verslininkas Antanas Bosas ir jo sutuoktinė Daina Bosas laimėjo bylą teisme dėl iš kito verslininko įsigytų bei neprigijusių palmių.
  • KREPŠINIS: Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pradėjo rikiuoti gretas artėjančiam sezonui: LKL vicečempionai pratęsė sutartį dar dvejiems metams su kapitonu Vyteniu Lipkevičiumi.
  • PASIENIS: Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas tvirtina, kad, atsižvelgiant į lengvėjančią situaciją Lietuvos–Baltarusijos pasienyje, kai sumažėjęs migrantų, norinčių patekti į Lietuvą, srautas, yra mažinamas ir sienos apsaugos pajėgų skaičius.
  • FINANSAVIMAS: Krašto apsaugos ministerija penktadienį pranešė patrigubinusi šaulių finansavimą, lėšų skirta ginklams, ekipuotei, įrangai įsigyti.
  • ARCHITEKTŪRA: Lietuvoje nuo kitų metų bus teikiami Nacionaliniai architektūros apdovanojimai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kokybiškiausią Lietuvos architektūrą.
  • DEKLARAVIMAS: Žemės ūkio ministerija primena, kad liepos 8 dieną baigiasi žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo terminas.
  • TRANZITAS: Europarlamentaras Petras Auštrevičius tikina gavęs atsakymą iš Europos Komisijos dėl Kaliningrado tranzito - galutinis sprendimas dėl šio klausimo nėra priimtas.
  • VIZITAS: Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda liepos 2–4 dienomis su darbo vizitu lankysis Filadelfijoje, JAV.
Daugiau

Dienos klausimas

Jeigu valstybė mokėtų kas mėnesį 1000 Eur už nieką, papildomai dirbtumėte?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +20 C

+13 +22 C

 

+15 +20 C

+22 +25 C

+23 +27 C

 

+19 +23 C

0-4 m/s

0-3 m/s

 

0-6 m/s