respublika.lt

Gruodžio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų (0)

2019 gruodžio mėn. 01 d. 07:00:00
Astromanija.lt

Gruodžio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų

×
nuotr. 1 nuotr.
Eltos nuotr.

 

AVINAS (03 21-04 20)

Gruodžio pradžioje Avinas susidurs su pasirinkimo dilema. Tai gali būti pasirinkimas: puikus poilsis su mylimu žmogumi ar perspektyvus projektas, kuris gali nulemti pozityvius karjeros poslinkius. Šį kartą suderinti poilsio ir darbo nepavyks. Tie, kurie pasirinks poilsį dviese, netrukus sužinos apie tokių atostogų rezultatą, kuris nudžiugins ir nuliūdins, nes teks suvokti apie būsimas pinigines problemas ir rūpesčius. Avinas, kuris pasirinks darbą, pablogins santykius su mylimu žmogumi, tačiau vėliau, kai gaus gerą pelną, galės lengvai juos pataisyti brangiomis dovanomis ir kelione, apie kurią jie svajojo. Šį žaidimą Avinui teks žaisti vienam, todėl ir sprendimą turės priimti savarankiškai, nesitardamas su niekuo.

JAUTIS (04 21-05 20)

Gruodžio mėnesį Jaučiui teks labai didelis krūvis darbe, todėl visas dienas jis praleis praktiškai ne namuose. Tai atsilieps jo santykiams su artimaisiais. Galimas rimtas konfliktas su mylimu žmogumi. Jį išspręsti padės geri šeimos draugai. Antroje gruodžio pusėje padėtis šeimoje bus taikesnė. Jautis galės ramiai užsiimti buitiniais rūpesčiais ir ruoštis šventėms, vaikščioti po parduotuves, atnaujinti garderobą - jo laukia daug šventinių renginių. Vienas jų galės net smarkiai pakeisti asmeninį gyvenimą, nes Jautis užmegs audringą meilės pažintį. Laisvam Jaučiui romanas veikiausiai baigsis vedybomis, o vedęs galės pasitenkinti tik trumpa avantiūra, kuri kels grėsmę jo santykiams su antrąja puse. Patartina saugotis peršalimo.

DVYNIAI (05 21-06 21)

Paskutinį metų mėnesį Dvyniams stengsis patarinėti visi: ir draugai, ir kolegos. Viena vertus, jiems bus malonu žinoti, kad apie juos galvoja ir jais rūpinasi tiek žmonių, kita vertus, jie karštai trokš laisvės ir ramybės, todėl, pasinaudoję palankia proga, leisis į kelionę vienumoje ir sutiks savo likimą. Toks susitikimas laisviems Dvyniams reikš naujų rimtų santykių pradžią, o nelaisviems - jų santuokos pabaigą. Pastaruoju atveju Dvyniai per daug nenusimins, nedvejodami išsiskirs dėl naujos meilės. Profesinėje srityje taip pat laukia lemtingi įvykiai. Kai kurie gaus gero darbo pasiūlymą, dėl kurio teks pakeisti gyvenamąją vietą. Atsisakyti neverta, nes pasiūlymas išspręs asmeninio gyvenimo problemas ir pagerins finansinę padėtį. Gruodžio mėnesį patartina apsilankyti pas dantų gydytoją.

VĖŽYS (06 22-07 22)

Gruodžio mėnesį Vėžiui patartina pakeisti įvaizdį, nes nuo jo priklausys, kaip susiklostys jo asmeniniai ir dalykiniai santykiai. Yra tikimybė, kad Vėžys gaus pasiūlymą pakeisti seną darbą į geriau apmokamą ir perspektyvesnį. Patartina neskubėti su atsakymu, reikia gerai viską apsvarstyti. Galbūt vienintelis teisingas sprendimas būtų kurti savo verslą. Dabar kaip tik tinkamas tam metas. Įtakingi draugai mielai padės finansiškai bei savo ryšiais, o artimieji palaikys morališkai, kas irgi bus labai svarbu. Šeimą turintiems šio ženklo atstovams jokių permainų asmeniniame fronte nenumatoma, o laisvas Vėžys turės progą susipažinti su savo būsima antrąja puse. Tai įvyks originaliomis aplinkybėmis.

Gruodžio mėnesį atsiras daug malonių rūpesčių, taip pat padaugės finansinių išlaidų, tačiau į jas dauguma, net įpratę uoliai taupyti, reaguos gana ramiai.

Daug kas bandys peržiūrėti savo paskutiniųjų metų rezultatus ir sudėlioti į atitinkamas lentynėles. Kai kas jiems labai nepatiks, tačiau keisti, maištauti ir priešintis likimui dabar nerekomenduojama. Geriau atsipalaiduoti ir ramiai plaukti pasroviui. Gruodžio mėnuo bus kupinas nenumatytų įvykių. Kai kas padarys netikėtą karjerą, kitam apie savo meilę prisipažins simpatiškas pažįstamas, trečias sužinos pribloškiančią naujieną. Ne visiems likimo siurprizai bus malonūs. Kai kam teks nusivilti, išgyventi širdies skausmą dėl nutrauktų santykių.

Visiems galima patarti kruopščiai saugoti savo nervus ir virškinimo sistemą. Pozityvi nuostata padės išvengti įvairių negalavimų ir nemalonumų.

LIŪTAS (07 23-08 23)

Liūtas gruodžio mėnesį mėgausis ramia gyvenimo tėkme. Dailiosios lyties šio ženklo atstovės metų pabaigoje gaus papildomų pajamų, todėl daug laiko skirs garderobo atnaujinimui. O vyrų, gimusių po šiuo ženklu, laukia didelės išlaidos šeimos reikmėms, nes artimieji jų sąskaita sumanys surengti šventes. Tačiau nusiminti neverta, nes jų finansinė padėtis netrukus pagerės ir išlaidos bus kompensuotos. Gruodžio mėnesį Liūtui patartina peržiūrėti savo mitybos racioną, atsisakyti saldumynų ir miltinių kepinių, užsiimti sportu, nes antsvoris jam yra pagrindinė grėsmė. Kitaip jis neišvengs širdies problemų ir kraujo spaudimo svyravimų. Į lieknėjimo procesą galima įtraukti draugus. Jie su malonumu prisidės prie saugančiųjų savo sveikatą, o Liūtui bus lengviau ne vienam kovoti su kilogramais.

MERGELĖ (08 24-09 23)

Gruodžio mėnesį Mergelė pajus neparastą energijos antplūdį, kurį nukreips į karjeros vystymą ir bendravimą su kolegomis. Ji ims jaustis darbe taip jaukiai ir laisvai, kad net išdrįs užmegzti pokalbį su vadovybe dėl didesnio atlyginimo. Pokalbis bus sėkmingas. Jai bus ne tik padidintas atlyginimas, bet ir pasiūlyta vadovauti perspektyviam projektui, apie kurį ji net svajoti nedrįso. Užtat asmeniniame fronte ne viskas klostysis palankiai. Kils neramumų dėl finansinių klausimų, kurie apsunkins santykius su artimaisiais. Mergelę apims nepasitikėjimas šeimos nariais. Situacija pagerės tik į metų pabaigą. Mergelei teks daug dėmesio skirti buičiai ir pasistengti įsigilinti į šeimos problemas.
ziema5.JPG

SVARSTYKLĖS (09 24-10 23)


Šį mėnesį Svarstyklės sugebės sukurti pasitikėjimu pagrįstus santykius su vadovybe, kas teigiamai atsilieps jų darbui. Jos galės gauti pasiūlymą užimti aukštesnes pareigas su didesniu atlyginimu. Tačiau nereikia skubėti su teigiamu atsakymu. Didelė tikimybė, kad naujos pareigos neigiamai atsilieps santykiams su kolegomis. Tarp jų tikrai yra pavyduolių, apkalbinėtojų ir kerštautojų. Šeimyniniame fronte taip pat ne viskas bus sklandu. Šeimos nariai bus įsižeidę, kad Svarstyklės daug laiko skiria mylimam žmogui ir pamiršta saviškius. Teks skirti dėmesio ir kitiems artimiesiems. Gruodžio mėnesį Svarstyklių laukia didelės išlaidos. Jos nupirks brangią dovaną mylimam žmogui, kuris joms pateiks ne mažiau prabangų siurprizą.

SKORPIONAS (10 24-11 22)

Gruodį Skorpionas gali susidurti su piniginėmis problemomis, kurias išspręsti padės įtakingi giminės ar pažįstami. Tik vėliau paaiškės, kad jie tai darė ne iš nesavanaudiškumo ir greitai pareikalaus atsakomosios paslaugos. Skorpionui grės pavojus būti įtrauktam į konflikto epicentrą tarp tėvų. Galiausiai jis liks kaltas dėl nesantaikos. Skirtingai nuo asmeninio gyvenimo, darbe viskas klostysis puikiai. Vyraus darnūs santykiai su vadovybe ir abipusis supratimas su kolegomis. Skorpionui bus patikėta šventinių renginių ruošimo misija. Jis gerai susidoros su šia užduotimi ir sužavės vadovus, kurie nuspręs paskatinti talentingą darbuotoją. Sveikatos problemų Skorpionas nepatirs, jeigu puoselės sveiką gyvenimo būdą.


ŠAULYS (11 23-12 21)

Pirmoje gruodžio mėnesio pusėje Šauliui bus palankus metas atostogoms su šeima ar draugais. Per atostogas kils gerų idėjų, kaip vystyti savo verslą. Be to, Šaulys susipažins su įtakingu asmeniu, kuris ateityje padės jam suklestėti. Mėnesio viduryje gali kilti nedidelių sunkumų, susijusių su finansiniais klausimais. Juos padės išspręsti giminaičiai arba geri draugai. Šeimą turinčių Šaulių namuose atsiras naujas gyventojas (tai gali būti ir naujas augintinis). Vienišas Šaulys sutiks įdomią priešingos lyties būtybę, tačiau greitai ja nusivils, todėl iki metų pabaigos jį kankins klausimas, kaip korektiškai nutraukti santykius. Šis metas tinkamas paanalizuoti savo gyvenimo būdą ir pasiryžti pakeisti mitybą bei dienotvarkę. Patartina atsisakyti rūkymo.

OŽIARAGIS (12 22-01 20)


Gruodžio mėnesį Ožiaragis pasiryš užbraukti brūkšnį po viskuo, kas buvo bloga, ir pradėti naują gyvenimo etapą nuo švaraus lapo. Nemažai šio Zodiako ženklo atstovų paskutinį metų mėnesį nuspręs nutraukti nusibodusius santykius. Tai jie padarys staigiai ir be jokių pasiaiškinimų. Tokiu poelgiu jie labai nuliūdins savo artimuosius ir draugus. Didelė tikimybė, kad Ožiaragiai pradės skyrybų procesus, arba išeis iš seno neperspektyvaus darbo, tikėdamiesi susirasti geresnį. Nuostabiausia tai, kad naujus ir gerus dalykus jie suras labai greitai. Gaus kitą darbo vietą, užmegs romantišką pažintį, susiras įdomų hobį, kuris taps papildomu pajamų šaltiniu.

VANDENIS (01 21-02 19)

Gruodžio mėnesį Vandenis atsidurs sudėtingoje darbinėje situacijoje, jam bus sunku susidoroti su dideliu krūviu. Be to, jam teks iškęsti neteisingus kolegų kaltinimus ir stiprų vadovybės spaudimą. Tokia padėtis slėgs Vandenį, bet jis nieko negalės pakeisti, turės kentėti ir tikėtis vadovų įvertinimo bei paskatinimo. Neteisingas kitų elgesys ir komplikuoti santykiai sukels depresines nuotaikas, kurias pataisyti sugebės tik šeima. Meilės fronte permainų nenumatoma. Šeimą turintys šio ženklo atstovai gruodžio mėnesį turės daug rūpesčių, susijusių su buitimi ir vaikais, o vienišiai tik metų pabaigoje užmegs trumpalaikį romaną, kurį greitai patys pamirš. Gruodžio mėnesį nepatartina išleisti daugiau pinigų, nei planavo - jų gali prireikti šeimos reikmėms.

ŽUVYS (02 20-03 20)


Gruodžio mėnesį Žuvys gaus stabilias pajamas. Jos galės sau leisti įsigyti stambų pirkinį - net nekilnojamąjį turtą ar automobilį. Tačiau labai greitai jos gali imti graužtis ir kaltinti save dėl švaistymo, nes patirs pinigų stygių. Finansinę paramą gaus iš netikėto šaltinio, todėl po kurio laiko padėtis vėl bus normali. Gruodį Žuvims teks rinktis gerus santykius su mylimu žmogumi arba su darbo vadovais. Ir namuose, ir darbe reikės Žuvų pagalbos ir dalyvavimo visuose reikaluose. Dėl to Žuvys metų pabaigoje pasijus tokios išvargintos ir fiziškai, ir morališkai, kad gali net kreiptis į gydytojus. Joms praverstų psichologo konsultacija ir geras poilsis. Ilsėtis geriausia būtų vienumoje, pavyzdžiui, kalnuose, prie jūros ar miške.

Parašykite savo komentarą:
 
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar taupote pinigus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar karantinas pakeitė Jūsų apsipirkimo įpročius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +1 C

 0 +2 C

 

 0 +1 C

+3 +5 C

 +1 +3 C

 

 0 +1 C  

0-4 m/s

  0-2 m/s

 

0-2 m/s

       

Nuorodos