respublika.lt

Balandžio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklųnuotraukos (0)

2020 balandžio mėn. 01 d. 17:30:55
Astromanija.lt

Balandžio mėnesio horoskopas dvylikai Zodiako ženklų.

×
nuotr. 7 nuotr.
Velykos. Eltos nuotr.

 

AVINAS (03 21-04 20)

Šį balandį Avinui teks daugiau jėgų nei iki šiol išeikvoti darbui, bet pastangos nenueis veltui. Jis turės galimybę padaryti tokį karjeros šuolį, apie kokį net nesvajojo.

Gali kilti nedideli konfliktai dėl profesinių klausimų, todėl Avinui derėtų nesikarščiuoti, bet ramiai, įtikinamai išdėstyti savo argumentus. Vadovybė įvertins jo kvalifikaciją ir organizacinius sugebėjimus.

Ir asmeniniame gyvenime Avino laukia nemažos problemos - barniai dėl mažmožių gali tapti rimtų nesutarimų su antrąja puse priežastimi. Kad situacija nepablogėtų, prireiks savitvardos ir kantrybės. Vienišo Avino lauks internetinės pažintys su įdomiais žmonėmis, galimas meilės romanas.

Sunegalavęs Avinas turėtų nedelsiant kreiptis į šeimos gydytoją, nes bet kokia savigyda gali turėti liūdnų pasekmių.

JAUTIS (04 21-05 20)

Balandžio mėnesį gerų naujienų sulauks tie šio Zodiako ženklo atstovai, kurie nerimavo dėl savo sveikatos. Pavasario viduryje Jautis gaus įdomų pasiūlymą dėl darbo iš savo draugo. Jam nereikia nieko bijoti. Naujas kolektyvas ir vadovai sutiktų jį maloniai, o atlyginimas pradžiugintų.

Asmeniniame gyvenime Jaučiui patartina padaryti pertrauką ir išnagrinėti savo santykius su antrąja puse, padaryti naudingas išvadas ir sudėti viską į tinkamas lentynėles. Idealus variantas - praleisti kuo daugiau laiko vienumoje, bendraujant su draugais internetiniu būdu. Poilsis nuo partnerio išeis tik į naudą.

Šis balandis - geriausias laikas generaliniam savo gyvenamųjų patalpų tvarkymui. Galima perdažyti sienas, atsikratyti seno šlamšto, atnaujinti baldus.

DVYNIAI (05 21-06 21)


Balandis primins Dvyniams, kad pradėti viską nuo nulio yra labai sunku, bet jeigu jie dabar nepadarys to, tai vėliau bus dar sudėtingiau. Pavasario viduryje jie gali išdrįsti kreiptis į vadovus dėl darbo sąlygų pagerinimo arba svarstyti, kaip pakeisti prastą darbą į įdomesnį ir geriau apmokamą.

Patartina neatsisakyti jokių pasitaikiusių progų padirbėti papildomai ar imtis naujų užduočių, mat ateityje jų laukia finansinės problemos.

Asmeniniame gyvenime prasidės stagnacijos periodas. Šeimyniniai santykiai bus vienodi, nuobodūs. O vienišų Dvynių laukia tik lengvas, nieko gero nežadantis flirtas.

Net lengvai sunegalavę balandžio mėnesį Dvyniai turėtų kreiptis į medikus, kad susirgimas nepereitų į sunkią formą.

VĖŽYS (06 22-07 22)

Balandžio mėnesį Vėžys supras, kokie brangūs jam artimieji ir draugai, stengsis pagal galimybes skirti jiems kuo daugiau dėmesio. Susituokę šio ženklo atstovai sureguliuos savo santykius su antrąja puse, o vienišiai turės progą surasti savo gyvenimo meilę. Pavasario viduryje Vėžys sužinos gerą naujieną apie šeimos padidėjimą arba teigiamus pokyčius artimųjų gyvenime.

Finansinėje srityje Vėžys problemų nepatirs - juk ne veltui jis ilgą laiką atkakliai dirbo ir išlaidavo labai santūriai.

Balandžio mėnesį gali sušlubuoti Vėžio sveikata. Ypač atsargioms reikėtų būti dailiosios lyties atstovėms. Svarbu nedelsiant kreiptis į medikus pagalbos.

LIŪTAS (07 23-08 23)

Liūtui balandžio mėnesį reikėtų stengtis būti kuo kantresniam ir atlaidesniam savo artimiesiems - tik taip bus galima sureguliuoti pašlijusius santykius. Kai bus išspręsti seni konfliktai, pagerės ir psichinė būsena. Stresai gali sukelti migreną ir pakirsti imuninę sistemą. Reikia surasti laiko poilsiui. Darbo viršvalandžiai nieko gero neduos ir finansinės padėties nepataisys, o sveikatą galima greitai ir lengvai prarasti.

Meilės fronte Liūto situacija bus sudėtinga. Šeimą turintys šio ženklo atstovai bus linkę konfliktuoti su savo antrąja puse. Kad padėtis nepablogėtų, patartina nesiginčyti ir sutikti su viskuo. Išgyvenantiems nelaimingą meilę balandį bus tinkamiausias metas nutraukti santykius su lūkesčių nepateisinusiu asmeniu. Išsiskyrimas bus sunkus, tačiau jis suteiks galimybę vėliau surasti tikrą meilę.

    MERGELĖ (08 24-09 23)

Balandis, nepaisant visų rūpesčių, turėtų pateikti Mergelei ir malonių siurprizų asmeniniame gyvenime. Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai turės šansą įsimylėti, o susituokusieji pagaliau sukurs darnius santykius su antrąja puse.

Profesinėje srityje galimos permainos į gerą. Mergelei kils gerų idėjų, kurias ji sugebės įgyvendinti, o tai turės teigiamų pasekmių jos finansinei padėčiai.

Pavasario viduryje Mergelę užgrius rūpesčiai. Ji patirs nemažai streso ir nerimo, todėl pamirš tinkamai pasirūpinti savimi. O jai tiesiog būtina maitintis reguliariai ir sveikai, jokiu būdu nepersivalgant, kad nesutriktų virškinimo sistemos darbas. Taip pat būtina reguliariai mankštintis.

SVARSTYKLĖS (09 24-10 23)

Svarstyklėms balandis gali prabėgti ramiai, jeigu jos pačios nepasiduos nerimui bei panikai ir nesumanys drastiškai keisti savo gyvenimo. Pastarasis žingsnis sukeltų didelių nemalonumų šeimoje, tačiau gali nulemti gerus rezultatus profesinėje srityje.

Susituokusių Svarstyklių partneris nesupras jų pasinėrimo į darbą priežasties ir pasijus apleistas. Jo net nepradžiugins papildomos pajamos. Nesusipratimų kils ir santykiuose su kitais giminaičiais. Svarstyklėms bus nelengva pataisyti situaciją, bet įmanoma.

Balandžio mėnesį Svarstyklėms reikia kreipti ypatingą dėmesį į savo sveikatą. Negalima ignoruoti net menkiausio peršalimo. Patartina reguliariai surasti laiko namų tvarkymui, geriausia įtraukiant į tą užsiėmimą ir kitus šeimos narius. Švariuose ir jaukiuose manuose Svarstyklės jausis jaukiau, todėl pagerės jų nuotaika ir bendra savijauta.

SKORPIONAS (10 24-11 22)

Skorpionui balandis nebus labai geras mėnuo - galimi nesusipratimai su kolegomis, konfliktai su valdžia, kivirčai su artimaisiais. Tačiau Skorpionas gali surasti jėgų ir būdų, kaip išspręsti jį užgriuvusias problemas.

Asmeniniame gyvenime rekomenduojama sumažinti savo ambicijas ir leistis į kompromisus su partneriu. Vieniši šio ženklo atstovai galės užmegzti romantišką pažintį, tačiau širdies reikalai neturėtų trukdyti darbui, kitaip Skorpionas praras ir vieną, ir kitą. Pavasario viduryje Skorpionui būtina pasirūpinti savo emocine būsena. Jei kils noras pailsėti nuo visko ir tūnoti užsidarius savo kambaryje, tai geriau taip ir padaryti. Meditacija padės atgauti vidinę pusiausvyrą.

ŠAULYS (11 23-12 21)

Balandį Šauliui teks susidurti su dilemomis ir priimti reikšmingus sprendimus, kurie nulems jo ateitį. Daug rūpesčių jam kels finansinė padėtis. Pinigų trūkumas vers ieškoti papildomo uždarbio galimybių. Šeimą turintiems šio ženklo atstovams netikėtų problemų sukels vaikai, tačiau jie padės tėvams susivienyti ir pataisyti savo santykius. Atsiras daugiau supratimo ir šilumos.

Vienišas Šaulys užmegs romantišką pažintį, tačiau netruks nusivilt - jis trokšta namų jaukumo ir šeimos, o jo meilės objektas pasirodys besąs pernelyg lengvabūdiškas ir nepatikimas.

Patartina susirūpinti savo fizine forma ir pradėti reguliariai mankštintis.

OŽIARAGIS (12 22-01 20)

Ateityje Ožiaragiui teks ne kartą kreiptis pagalbos į draugus ir prašyti patarimų įvairiais klausimais, todėl šį balandį jam derėtų nuslopinti savo puikybę ir pasistengti sureguliuoti draugiškus santykius. Tačiau tai reikia daryti nuoširdžiai. Reikėtų atsižvelgti ir į giminių problemas, padėti jiems ar bent išklausyti ir atsakyti į laiškus.

Pavasario viduryje Ožiaragį užgrius darbai. Jeigu sugebės juos teisingai paskirstyti, protingai planuoti ir taupyti savo laiką, įstengs su jais susidoroti, be to, draugiški bendradarbiai jam padės.

Tinkamas metas pasirūpinti savo figūra ir įvaizdžiu. Dėl pinigų Ožiaragiui neteks jaudintis. Sportas, geras miegas ir poilsis, kurių jam visada trūks, yra trys Ožiaragio raktai į gerą sveikatą.

VANDENIS (01 21-02 19)

Šis balandis Vandeniui bus susijęs su pagyvėjimu asmeniniame gyvenime. Šeimą turinčių šio ženklo atstovų santykiai bus šilti ir darnūs. Partneriai svarstys planus apie šeimos pagausėjimą, būsto pakeitimą ar interjero atnaujinimą. Vieniši turės šansą surasti gyvenimo meilę ir užmegzti ilgalaikį romantišką ryšį.

Jei asmeniniame Vandenio gyvenime viešpataus idilė ir supratimas, tai apie darbą to pasakyti nebus galima. Jis patirs nemalonumų dėl nedorų kolegų rezgamų intrigų. Patartina laikytis nuo tokių žmonių atokiai, neprisidėti prie apkalbų ir pačiam kuo mažiau pasakoti apie save, kitaip galima atsidurti skandalo centre, sugadinti santykius su vadovais ir nukentėti finansiškai. Jei išvengs minėto pavojaus, Vandenio materialinė padėtis pavasario viduryje bus stabili.

ŽUVYS (02 20-03 20)


Balandį Žuvims teks atlaikyti daug išbandymų, spręsti problemas darbe ir asmeniniame gyvenime, tačiau jos viską sėkmingai įveiks.

Pavasario viduryje Žuvims bus palankus metas pradėti naują projektą, įgyvendinti seną svajonę ar net įkurti savo verslą. Ateityje iš viso to jos gautų gerų pajamų ir patirtų malonumą dirbdamos. Svarbiausia svarstyti pragmatiškai ir remtis realiu pagrindu, nes balandžio mėnesį jos bus linkusios pasinerti į iliuzijų pasaulį. Todėl prieš pradedant naują projektą būtų naudinga pasikonsultuoti su logiškai mąstančiu šios srities žinovu. Meilės santykiuose rimtų permainų nenumatoma.

Balandžio mėnesį Žuvims patartina peržiūrėti savo dienos režimą. Naudinga eiti miegoti anksčiau, nes naktinėjimai gali tapti rimtų ligų priežastimi. Mityba taip pat reikalauja permainų.

Parašykite savo komentarą:
 
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • IŠNIEKINO: Estijos sostinėje Taline vandalai išniekino memorialą komunizmo aukoms, ant jo išraižydami penkiakampes žvaigždes ir kitokius įrašus.
  • ČEKIJOJE: infekuotųjų koronavirusu skaičius nuo kovo mėnesio išaugo iki 9 200.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pateisinate gydymo įstaigas dėl neskubėjimo atnaujinti paslaugas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +11 C

+12 +14 C

 

+10 +11 C

 +19 +21 C

+22 +23 C

 

+16 +17 C

2-7 m/s

1-6 m/s

 

0-4 m/s

Nuorodos