respublika.lt

Širdžių bendrystė - svarbesnė už amžių

2022 rugsėjo 12 10:50:28
Parengė Milda KUNSKAITĖ

Kaip visi puikiai žino, amžius meilei - ne kliūtis. Šiandien vis dažniau pasitaiko garsenybių porų, kai vienas iš partnerių vyresnis už kitą ne keleriais metais, o keliais dešimtmečiais. Ir daugelis gyvena laimingą šeimos gyvenimą, šio skirtumo net nejausdami.

×
nuotr. 1 nuotr.
Amal Alamudin ir Džordžas Klunis. EPA-Eltos nuotr.

 

Amal Alamudin ir Džordžas Klunis


Džordžo Klunio (George Clooney) žmona Amal (Amal Alamuddin) yra už jį jaunesnė 17 metų. Jo ankstesnės meilės buvo tokio paties amžiaus kaip dabartinė žmona. Džordžas labai stengėsi išvengti bet kokių rimtesnių santykių po to, kai 2013 m. išsiskyrė su amerikiete sportininke Steisi Kibler (Stacy Keibler), tačiau likimas patvarkė kitaip. Tų pačių metų vasarą prie Komo ežero jis susipažino su talentinga advokate, žmogaus teisių gynėja Amal Alamudin. Romanas greitai pradėjo plėtotis ir jau po metų pora paskelbė apie sužadėtuves. Aktorius mylimajai padovanojo žiedą su 7 karatų briliantu. Po pusmečio pora oficialiai įteisino savo santykius. Elegantiška tuoktuvių ceremonija vyko prabangiame Venecijos kurorte, į ją buvo pakviesti per 100 svečių. Netrukus jaunavedžiai įsigijo didelę, 830 kv.m. ploto vilą, kurioje ir praleido medaus mėnesį. 56-erių Džodžas Klunis tapo tėvu. 2017 m. porai gimė dvynukai, sūnus Aleksandras ir dukra Ela. Buvęs viengungis tapo pavyzdingu šeimos tėvu. Ir visiems pasakojo, kaip jį džiugina tėvystė.

Robin Rait ir Klemanas Žirodė

Holivudo aktorę Robin Rait (Robin Wright) ir Klemaną Žirodė (Clement Giraudet) skiria 20 metų. Publika nelabai tikėjo, kad žvaigždė vėl panorės tuoktis po nemažai triukšmo sukėlusio skyrybų su Šonu Penu (Sean Penn) skandalo. Tačiau išsiskyrusi aktorė pradėjo aktyviai filmuotis, atrodė pribloškiamai, todėl nekeista, kad jaunas kompanijos Saint Laurent vadybininkas K.Žirodė aktorę įsimylėjo. Pora susipažino 2017 m. Kanų kino festivalyje ir nuo tada juos būdavo galima dažnai pastebėti kartu atostogaujančius. Klemanas ir Robin visai nesivaržė demonstruoti savo jausmus ir nevengdavo viešai bučiuotis. Netrukus fotografai pastebėjo įsimylėjėlius futbolo rungtynėse Prancūzijoje. Poros rankas puošė žiedai ant bevardžių pirštų. Tada pasipylė publikacijos žiniasklaidoje ir įvairiausios spėlionės dėl jų romano.

Apie asmeninį gyvenimą R.Rait nemėgsta atvirauti, todėl apie aktorės ir vadybininko santuokos faktą plačioji visuomenė sužinojo tik po to, kai R.Rait dukra sveikinimus jiems įkėlė į internetą. Vestuvių ceremonija vyko Prancūzijoje ir buvo uždara. Internete pasirodė tik kelios nuotraukos iš šventinio vakarėlio, kuriose nuotaka su balta „boho" stiliaus suknele šoka su jaunikiu, avinčiu paplūdimio sandalus.

Heiden Penitjer ir Vladimiras Kličko


Garsiojo ukrainiečio boksininko Vladimiro Kličko ir Holivudo aktorės Heiden Penitjer įspūdingas ne tik amžiaus (13 metų), bet ir ūgio (apie 45 cm) skirtumas! Pora susipažino per vakarėlį Naujųjų 2010 metų išvakarėse. Nepaisant kultūrų, amžiaus ir ūgio skirtumų, jie iškart pajuto simpatiją vienas kitam.

Visiems atrodė, kad tokie iš esmės visiškai skirtingi žmonės ateityje negali turėti nieko bendra, bet 2014 m. porai gimė duktė Kaja Jevdokija. Poros santykiai ilgai netruko, nors jie ir buvo paskelbę apie sužadėtuves. Dėl darbo specifikos jie tiesiog negalėjo būti kartu: V.Kličko ir H.Penitjer nuolatos būdavo net skirtinguose žemynuose. Todėl praėjus ketveriems metams po dukros gimimo Vladimiras ir Heiden išsiskyrė, tačiau pabrėžė, kad lieka geri draugai. Heiden visai neprieštarauja, kad dukra gyventų su tėčiu Kijeve.

Olivjė Sarkozi ir Meri Keit Olsen


Buvusio Prancūzijos prezidento brolis Olivjė Sarkozi (Olivier Sarkozy) su jauna aktore Meri Keit Olsen (Mary-Kate Olsen) susituokė 2014 m. Meri Keit jaunesnė už Olivjė 17 metų, todėl niekas nemanė, kad jų santykiai truks ilgai. Tačiau po trejų romantiškų susitikinėjimų metų jie oficialiai įformino savo santykius. Vestuvių iškilmės buvo slaptos ir labai kuklios, dalyvavo tik artimiausi žmonės.

Atrodė, kad įsimylėjėliai yra labai laimingi, tačiau santuoka gana greitai subyrėjo. 2020 m. gegužę M.K.Olsen pareikalavo skyrybų ir išsikraustė iš jų bendro buto. Kaip teigia poros pažįstami, nesutarimų šeimoje priežastimi tapo Olivjė nenoras turėti vaikų, nes jis jau turi sūnų Žiuljeną ir dukrą Margo iš pirmosios santuokos su Šarlote Bernar (Charlotte Bernard). O Meri Keit labai troško tapti mama. Tai ir buvo pagrindinė skyrybų priežastis.

Ketrina Zeta Džons ir Maiklas Duglasas


Ketrinos Zeta Džons (Catherine Zeta-Jones) ir Maiklo Duglaso (Michael Douglas) romanas prasidėjo praėjusio amžiaus paskutiniojo dešimtmečio pabaigoje. Ketrina yra jaunesnė už Maiklą 25 metais, tačiau jiems tai netrukdo būti laiminga pora. Aktorius pamilo Ketriną iš pirmo žvilgsnio, nedavė jai ramybės ir netrukus pasipiršo. Aktorė labai baiminosi tėvų reakcijos į tai, kad judviejų su Maiklu amžiaus skirtumas yra labai didelis. Tačiau jie netikėtai pritarė dukters pasirinkimui. 2000 m. garsi pora oficialiai susituokė. Tuo laiku jie jau buvo susilaukę sūnaus, o po trejų metų jiems gimė ir duktė. Jauna žmona padėjo Maiklui išsikapstyti iš baisios ligos, jie abu patyrė rimtų gyvenimo išbandymų.

Džeisonas Stethemas ir Rouzi Hantington Vaitli

Už savo garsųjį neoficialų sutuoktinį Džeisoną Stethemą (Jason Statham) Rouzi (Rosie Huntington-Whiteley) yra jaunesnė 19 metų. Jie susipažino per vieną festivalį Kalifornijoje ir iškart pradėjo susitikinėti, bet uoliai slėpė romaną. Bet paparacai netruko „užklupti" porą Los Andželo gatvėse ir paskelbė nuotraukas žiniasklaidoje. Rouzi sužavėjo Džeisoną savo protu, jaunyste ir atkaklumu. O R.Hantington-Vaitli nė kiek netrikdo Dž.Stethemo amžius. Ją žavi jo humoro jausmas, pasirengimas visada padėti ir supratingumas. 2016 m. sausį Džeisonas pasipiršo, padovanodamas Rouzi prabangų žiedą su 5 karatų briliantu. O jau po metų garsiai porai gimė sūnus Džekas Oskaras. Vestuvių ceremonija iki šiol neįvyko, bet garsių tėvų tai visiškai nejaudina. Jiems svarbiausia - abipusė pagarba ir tarpusavio supratimas šeimoje.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
10
F
  • SKUNDAI: Lietuvos Aukščiausiasis Teismas antradienį atmetė buvusios teisėjos ir Seimo narės Neringos Venckienės bei jos advokato skundus byloje, kurioje ji nuteista dėl pasipriešinimo pareigūnams, antstolio nurodymo nevykdymo ir smūgių sudavimo.
  • SIUNTOS: Siuntų į užsienį terminams ilgėjant, Lietuvos paštas primena, jog liko vos keletas dienų šventinėms siuntoms išsiųsti į Vakarų Europos šalis: skaičiuojama, kad į Jungtinę Karalystę, Norvegiją, Airiją, Nyderlandus ar Vokietiją siuntos keliauja nuo 6 iki 13 kalendorinių dienų.
  • DOVANOS: Šalies gyventojų kalėdinių dovanų biudžetas šįmet žada siekti vidutiniškai 106 eurus, rodo apklausa: vienai dovanai gyventojai yra pasirengę išleisti vidutiniškai 25 eurus arba 7 proc. mažiau nei prieš metus.
  • NAMAS: Vilniaus apygardos teismas antradienį paliko galioti žemesnės instancijos teismo sprendimą, jog žinomas atlikėjas Egidijus Dragūnas neturi nugriauti Pavilnių regioniniame parke sostinėje pastatyto namo.
  • BAUSMĖ: Į mokyklą Kėdainiuose su kirviu lapkritį atėjusiam vyrui teismas antradienį skyrė subendrintą beveik pusantrų metų laisvės atėmimo bausmę.
  • PAMINKLAS: Antakalnio kapinėse Vilniuje antradienį pradedamas ardyti paminklas sovietų kariams - jį sudaro penkios stelos, bus nukeliamas stengiantis paminklui nepakenkti, o užbaigti darbus planuojama per keletą savaičių.
  • VAISTAI: Pacientams vaistinėse pasigendant kai kurių vaistų, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigia, jog daugiau nei pusė trūkstamų viešai įvardijamų medikamentų yra sandėliuose.
  • NAFTA: Pirmadienį įsigaliojus Europos Sąjungos prieš pusmetį paskelbtoms sankcijoms rusiškos naftos ir jos produktų importui, „Lietuvos geležinkeliai“ teigia, kad Rusija šiemet jau išnaudojo apie 60 proc. metinės tranzito per Lietuvą į Kaliningradą ir atgal kvotos.
  • TURTAS: Vilniuje viešinti JAV Valstybės departamento specialioji pasiuntinė Holokausto klausimais Ellen Germain pasveikino Lietuvos Vyriausybės projektą kompensuoti žydams už prarastą privatų turtą, pranešė Lietuvos užsienio reikalų ministerija.
  • AUTOBUSAI: Susisiekimo ministerija Klaipėdos savivaldybei papildomai skyrė 4,08 mln. eurų Europos Sąjungos fondų lėšų šešiems elektriniams autobusams įsigyti.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar reikia Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui įteikti 2022 m. Laisvės premiją?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurį iš šių kandidatų norėtumėte matyti Vilniaus meru?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 +1 C

-3 +3 C

 

-9 -1 C

-1 +4 C

-5 +1 C

 

-3 0 C

0-6 m/s

0-10 m/s

 

0-5 m/s