respublika.lt

Žvaigždės sako, kuriems zodiako ženklams šiandien puiki diena investuoti

2021 gruodžio 16 08:17:29
Respublika.lt info

Astrologinė prognozė ketvirtadieniui, gruodžio 16d.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.


AVINAS: Drąsių idėjų diena - tinkanti generuoti ambicingus planus, kurie ateityje, tikėtina, atsipirks su kaupu.

Naudinga: imtis verslo; dirbti darbą, reikalaujantį gebėjimo įtikinti ir apginti savo požiūrį.

Nepatartina: bandyti demonstruoti diplomatinius sugebėjimus delikačiuose reikaluose; dirbti komandoje arba kam nors kontroliuojant; rutina kasdieniuose darbo reikaluose.

JAUTIS: Jūsų vaizduotė bus labai laki. Pasitelkę ją, sugebėsite rasti nestandartinius ir išskirtinius darbo užduočių sprendimus.

Naudinga: kūrybingai atlikti darbo užduotis; kurti novatoriškas idėjas; gilinti humanitarinių mokslų ir kūrybos žinias.

Nepatartina: bandyti kilti karjeros laiptais; sudaryti sutartis; imtis darbų, reikalaujančių atsakingumo ir ryžto.

DVYNIAI: Demonstruosite išskirtinį, nestandartinį mąstymą. Jūsų idėjos kolegoms gali atrodyti „iš fantastikos pasaulio", tačiau jos vertos dėmesio.

Naudinga: imtis nestandartinių užduočių; seksis visose kūrybos srityse, taip pat užduotys, kurioms atlikti reikia kūrybingo požiūrio.

Nepatartina: imtis darbo, reikalaujančio kruopštumo, tikslumo, atidumo; investuoti, lošti;

VĖŽYS: Šiandien būsite nusiteikę veikti ne taip, kaip visuomet. Tai padės praskaidrinti darbo rutiną.

Naudinga: sudaryti verslo planus; spręsti nestandartines užduotis; studijuoti, mokytis naujų dalykų.

Nepatartina: bet kokia biurokratija; sąskaitų ir buhalterijos tvarkymas; rutina.

LIŪTAS: Skubotų sprendimų diena. Kad darbe nepriveltumėte klaidų, teks apgalvoti kiekvieną veiksmą ir žodį.

Naudinga: atlikti kasdienes, įprastas darbo užduotis; kruopščiai apdoroti informaciją; dirbti, laikantis griežtų nurodymų; atlikti iš anksto apmąstytas užduotis.

Nepatartina: priimti lemtingus sprendimus; imtis atsakingų darbo užduočių arba darbo, kur reikalinga asmeninė iniciatyva.

MERGELĖ: Šiandien sugebėsite atremti bet kokią ataką. Konkurentai ir pavyduoliai nuo jūsų turėtų laikytis atokiai, nes savo priešams būsite negailestingi.

Naudinga: individuali veikla; spręsti ambicingas užduotis, pereiti į naują lygmenį; priimti nepopuliarius, tačiau būtinus sprendimus.

Nepatartina: kilti karjeros laiptais; imtis delikačių sprendimų, reikalaujančių diplomatijos; dalyvauti derybose, kuriose sprendimas priklausytų nuo to, ar įtikote partneriams.

SVARSTYKLĖS: Būsite itin sumanūs ir intelektualūs, galva tiesiog plyš nuo idėjų - beje, ir gana perspektyvių.

Naudinga: generuoti ir racionalizuoti naujas idėjas; užsiimti saviugda, mokslu; nesklandumus darbe įvertinti „šviežiu žvilgsniu".

Nepatartina: imtis vadovaujamo darbo, kur būtinos lyderio savybės; dirbti kruopštumo ir konkretumo reikalaujantį darbą.

SKORPIONAS: Darbe daug dėmesio skirsite smulkmenoms. Rimtų, atsakingų projektų geriau nesiimkite. Pro jūsų skvarbų, įdėmų žvilgsnį nepraslys nė menkiausia detalė.

Naudinga: atlikti susikaupusias darbo užduotis; padėti ir pagloboti mažiau patyrusį kolegą.

Nepatartina: imtis darbų, kuriuos atliekant reikia rasti bendrą kalbą su kolektyvu; bandyti vieno iš kolegų darbelius iškelti viešumon;

ŠAULYS: Puiki diena siekti karjeros aukštumų. To jums niekas negali sutrukdyti. Jūsų drąsa, pasitikėjimas ir žavesys - atveria visas duris.

Naudinga: generuoti idėjas, kaip kilti karjeros laiptais; tvarkyti reikalus, kai reikia teigiamai nuteikti vadovus ir partnerius; gerinti savo įvaizdį kolektyve.

Nepatartina: imtis darbų, reikalaujančių itin didelio susikaupimo ir įsigilinimo; tvarkyti sąskaitas, buhalteriją; biurokratija, bet kokia jos forma.

OŽIARAGIS: Diena, kupina nesėkmių ir trikdžių. Dėl perdėto išsiblaškymo rizikuojate privelti klaidų ir sulaukti kolegų kritikos. Kad taip nenutiktų, turėtumėte mažiau galvoti apie jausmus ir pašalinius dalykus.

Naudinga: susisteminti planus, užduotis, darbus; atlikti kasdienes darbo užduotis; organizuoti darbo erdvę.

Nepatartina: tiesiogiai bendrauti su viršininkais; bandyti realizuoti savo projektą, idėją, planą; sudaryti sutartis ar sandorius.

VANDENIS: Jausitės labai energingi, bus sunku nusėdėti vietoje. Vietoj darbo kabinete, rinksitės komandiruotes, susitikimus. Aktyviai, kiek leis aplinkybės, bendrausite su žmonėmis.

Naudinga: važiuoti į komandiruotes, verslo susitikimus; atlikti užduotis, kur reikalingas komunikabilumas (derybos, bendravimas su klientais ir t. t.); bendravimas, naujos pažintys.

Nepatartina: imtis darbų, kur reikalingas susikaupimas, analizavimas; ką nors pirkti, išlaidauti.

ŽUVYS: Palanki diena vystyti verslą, auginti pelną. Jūs gebate gauti pelną net ten, kur net patys nesitikėjote.

Naudinga: imtis bet kokių planų ar darbų, kurie susiję su pelnu; dalyvauti kitų asmenų projektuose arba kurti projektus patiems.

Nepatartina: neapgalvotai įrodinėti savo tiesą; spręsti delikačius, subtilius klausimus.

 

Laikraščių prenumerata internetu

  • KELIAI: Vyriausybė paskirstė 16,1 mln. eurų iš šiemet numatytų lėšų valstybei svarbiems vietinės reikšmės keliams Klaipėdoje, Alytuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Jonavos rajone.
  • ATLIEKOS: Stambiagabaritės atliekos Vilniuje iš gyventojų galės būti paimamos kartą per metus – iki šiol tokia galimybė suteikta kartą per dvejus metus.
  • DIPLOMATIJA: Vyriausybė pritarė Lietuvos generalinio konsulato Sankt Peterburge likvidavimui ir iš ambasadoriaus Rusijoje pareigų nuo birželio pirmos dienos oficialiai atšaukti Eitvydą Bajarūną.
  • MAITINIMAS: Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė maitinimo normų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose didinimui - paskutinį kartą vaikų maitinimo įkainiai sostinės darželiuose keitėsi 2019-aisiais.
  • PASLAUGOS: Advokatai negali teikti paslaugų sankcionuotiems asmenims, o taip pat paslaugų, kuriomis būtų bandoma apeiti Vakarų įvestas sankcijas Rusijai, sako Advokatų tarybos pirmininkas Ignas Vėgėlė.
  • VADOVAS: Lietuvos vadovo Gitano Nausėdos vyriausiuoju patarėju ir Teisės grupės vadovu taps Andrius Kabišaitis, pranešė Prezidentūra.
  • DUOMENYS: Lietuva yra tarp prasčiausiai viešajam interesui svarbius duomenis atveriančių ir panaudojančių Europos Sąjungos šalių, rodo pasaulinis duomenų barometras.
  • KROVINIAI: Beveik prieš tris savaites į Ukrainą išvykęs bandomasis „Lietuvos geležinkelių“ traukinys su kroviniais netrukus turėtų pajudėti atgal.
  • APSAUGA: Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir premjerė Ingrida Šimonytė nori atsisakyti visą parą trunkančios apsaugos.
  • ATSARGUS: Europos Sąjungai planuojant šiais metais dviem trečdaliais sumažinti priklausomybę nuo rusiškų dujų, Lietuvos energetikos agentūros vadovas Virgilijus Poderys tokias galimybes vertina atsargiai.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar naujai siūlomas Civilinės sąjungos įstatymas yra Partnerystės įstatymas, tik kitais žodžiais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +13 C

+12 +17 C

 

+8 +13 C

+15 +23 C

+11 +24 C

 

+10 +13 C

0-6 m/s

0-7 m/s

 

0-7 m/s