respublika.lt

Žvaigždės: kuriems zodiako ženklams trečiadienį vertėtų susirūpinti santykiais (gruodžio 22 d.)

2021 gruodžio 21 21:20:20
Respublikos inf.

Astrologinė prognozė gruodžio 22-ajai, trečiadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

 

AVINAS: Rytoj Avino asmeninis gyvenimas gali kirstis su pareigomis. Nieko nepadarysi - čia sunku tikėtis kompromiso, tad teks rinktis. Jeigu Jums pavyks nustumti darbus į antrą planą, tuomet meilės reikaluose galite tikėtis harmonijos ir tarpusavio supratimo.

JAUTIS: Rytojus Jaučiui žada sėkmę meilės fronte, bet tik tuo atveju, jeigu jis liausis svarstęs, ar nėra per prastas savo antrajai pusei. Kuklumas - gera savybė, bet nepilnavertiškumo jausmas kenkia meilei. Jautis turi labiau pasitikėti savo jėgomis, mylėti save, tuomet ir antroji pusė mylės, jausis saugi. Stenkitės dėl nieko nesinervinti.

DVYNIAI: Žvaigždės dvyniams pataria nepasiklysti tarp fantazijų ir realybės. Bent jau santykiuose su antrąja puse pasistenkite atskirti viena nuo kito. Galbūt svajingumas jums trukdo pastebėti esminius dalykus ir imtis reikiamų veiksmų. Nusileiskite ant Žemės, tas padės pakreipti į gera santykius su mylimu žmogumi.

VĖŽYS: Žvaigždės Vėžiams rytoj pataria imtis iniciatyvos meilės reikaluose. Galite saugiai ir drąsiai žygiuoti į priekį. Suteikite pagaliau progą savo mylimajam pajusti, kad jis yra mylimas ir geidžiamas. Dėl to tikrai nenukentės jų išdidumas, o naudos bus realios ir ilgalaikės.

LIŪTAS: Rytoj Liūtui patartina į savo asmeninį gyvenimą pažvelgti lengvai ir be jokio patoso. Dabartiniai santykiai suteikia daug rūpesčių, galbūt šalia yra žmogus, kuris visiškai Jums netinka? O gal Jūsų širdį virpina dar kas nors? Dabar tinkamas metas priimti sprendimą. Kad ir koks jis būtų, rasite jame daugiau teigiamo nei neigiamo konteksto.

MERGELĖ: Rytoj Mergelei gali tekti pakovoti už savo jausmus. Jeigu horizonte pasirodė varžovas, nereikia apsimesti, kad viskas gerai. Dabar, labai tikėtina, kad yra kaip tik tas laikas, kai visi kovos metodai turės prasmę. Imkitės visų įmanomų žygių, kad mylimo žmogaus širdis priklausytų tik Jums.


SVARSTYKLĖS: Rytoj meilės reikaluose patartina veikti greitai ir nedvejojant. Net jeigu santykiuose mėgstate gerai viską apgalvoti ir neskubėti, atrodys, kad į priekį Jus stumia pats likimas. Neatidėliokite pokalbio su mylimuoju, nors to jau senokai vengiate. Rezultatas gali maloniai nustebinti ir būti naudingas ateityje.

SKORPIONAS: Rytoj Skorpionas visas jėgas galės mesti kovai su kasdienybe ir rutina. Jei santykiuose su mylimu žmogumi vis dažniau apima nuobodulys, verta pagalvoti, ką bendrame gyvenime galėtumėte pakeisti į gerąją pusę. Galbūt trūksta labai nedaug: šiek tiek romantikos, naujų potyrių, trumputės kelionės? Gyvenimo spalvų gausa priklauso nuo Jūsų.

ŠAULYS: Rytoj žvaigždės Šauliams pataria būti atsargiems renkantis žodžius, kad neįžeistų mylimo žmogaus. Net jei partneris daro tai, kam Šaulys visiškai nepritaria, savo nepritarimą vertėtų išsakyti diplomatijos, o ne emocijų kalba. Jo nesaikingumas rytoj gali sukelti pasipiktinimą ir net kivirčą. Stenkitės susitvardyti, kad kritika būtų atsargi, bet kartu ir tiksli.

OŽIARAGIS: Rytoj žvaigždės ragina Ožiaragį atkreipti dėmesį į santykius, kuriuos jis laiko nepasisekusiais, bet negali jų pamiršti. Jei norite susigrąžinti tą žmogų į savo gyvenimą, rytoj prasminga jam apie save priminti. Nebijokite rizikuoti! Galbūt jis jaučiasi taip pat, kaip ir jūs, bet bijo žengti pirmą žingsnį?

VANDENIS: Rytoj Vandenio laukia nelengvas pasirinkimas - laukti, kol mylimasis žengs reikiamą žingsnį, ar pačiam imtis iniciatyvos. Situacija gali būti susijusi su bet kokiais klausimais - nuo globalių iki kasdienių. Žvaigždės sufleruoja, kad paėmus iniciatyvą į savo rankas reikalus išspręsite lengvai, ir būsite įvertinti antrosios pusės.

ŽUVYS: Rytoj žvaigždės Žuvims pataria apsidairyti - galbūt jos pagaliau pastebės tą, kuris slapčia dėl jų dūsauja. Greičiausiai jos seniai įtaria apie slapto gerbėjo egzistavimą, ir tas padaro jų gyvenimą įdomesnį ir šviesesnį. Tačiau viena yra įtarti, o kita - žinoti. Rytoj Žuvys turėtų atlikti detektyvinį meilės tyrimą ir joms bus suteikta galimybė išsiaiškinti tiesos esmę.

 

 

Laikraščių prenumerata internetu

  • JĖGAINĖS: Privataus kapitalo fondų valdytojos „BaltCap“ fondas Šakių rajone, ties Žvirgždaičiais, pradeda 42 mln. eurų vertės šešių vėjo jėgainių parko statybą.
  • DONORAI: Lietuvos vyskupų konferencija pasisako prieš numanomo sutikimo organų donorystės modelį, kai visi žmonės laikomi potencialiais donorais, išskyrus raštiškai atsisakiusius jais būti.
  • DOTACIJA: Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ketvirtadienį planuoja skirti biudžeto dotaciją jos iki šiol negavusiai Demokratų sąjungai „Vardan Lietuvos“ – apie 175 tūkst. eurų.
  • GINKLAS: Vokietijos policija trečiadienį sulaikė keletą asmenų, kai vienos mokyklos darbuotojas pranešė pastato rūsyje pastebėjęs jaunuolį, turėjusį šaunamąjį ginklą.
  • PASMERKIMAS: Popiežius Pranciškus trečiadienį sakė, kad jam „veria širdį“ šaudynės Teksaso mokykloje, ir pasmerkė prekybą ginklais.
  • PRIEMOKOS: Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) inicijuojami pakeitimai, skatinantys rinktis pigiausius vaistus, kompensuojamųjų vaistų priemokas padidins kiek daugiau nei euru, sako sveikatos apsaugos viceministras Aurimas Pečkauskas.
  • TESTAVIMAS: Konstitucinis Teismas (KT) trečiadienį pradeda bylą, ar karantino metu kaip COVID-19 pandemijos valdymo priemonė galiojęs privalomas darbuotojų testavimas neprieštaravo Konstitucijai.
  • EGZAMINAI: Brandos egzaminus šiemet laikys 27 731 bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinių mokyklų baigiamųjų klasių moksleiviai, populiariausias išlieka anglų kalbos egzaminas, trečiadienį pranešė Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA).
  • RENOVACIJA: Šiemet Vilniuje neįvyko 85 proc. daugiabučių atnaujinimo darbų konkursų, dėl to sustojo beveik trys dešimtys renovacijos projektų: procesą sustabdė koronaviruso pandemijos ir Rusijos karo Ukrainoje sukelta energetikos išteklių krizė ir statybų kainų šuolis.
  • ATLEIDIMAS: Ministrų kabinetas šalių susitarimu iš pareigų atleidžia Lietuvos vyriausiąją archyvarę Kristiną Ramonienę.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar manote, jog V.Landsbergis yra šešėlinis Lietuvos vadovas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +13 C

+7 +11 C

 

+5 +11 C

+10 +14 C

+10 +15 C

 

+12 +14 C

0-9 m/s

0-7 m/s

 

0-5 m/s