respublika.lt

Zodiako ženklai, pasižymintys atkaklumu

Publikuota: 2023 gegužės 17 16:53:05, Respublika.lt
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Nieko neveikdamas žmogus niekada negaus trokštamo rezultato. Tik eidamas link aiškaus tikslo jis gali pasiekti savo. Norint tai padaryti, būtina pasižymėti kai kuriomis labai svarbiomis savybėmis. Šie trys Zodiako ženklai savo pasiekia atkaklumu ir net įkyrumu. Nors kiti žmonės seniai būtų į tai numoję ranka...

 


Vėžiai

Pirmasis įspūdis, kurį Vėžys palieka naujiems pažįstamiems - kad jis yra kuklus, ramus ir švelnus žmogus. Vėžiai išties pasižymi įgimtu žavesiu, todėl visada turi daug draugų ir pažįstamų. Bet vos tik žmonės su Vėžiu susipažįsta artimiau, jie pamato visiškai kitokį žmogų.

Vėžiai savaip mato šį pasaulį, ir daugelis jų veiksmų tiesiog nepasiduoda logikai. Šio ženklo atstovai dažnai mėgsta domėtis aplinkinių asmeniniu gyvenimu ir aiškintis nuo pašalinių akių slepiamas smulkmenas. Idėjos Vėžio galvoje gimsta staiga, ir jeigu jis ko nors užsimano, tą pačią sekundę pradeda veikti, kol pasiekia tai, ko nori.

Vandenis

Vandeniai garsėja kaip nepriklausomi žmonės. Jie beveik niekada neįsiklauso į aplinkinių nuomonę ir priima sprendimus vadovaudamiesi tik savo troškimais. Kai Vandeniai rimtai įsimyli, juose prabunda tikras savininkiškumo jausmas. Dėl šio charakterio bruožo jie tampa įtarūs ir įkyrūs: stengiasi kontroliuoti kiekvieną antrosios pusės žingsnį ir veiksmą. Jie ne tik visada ir visur sekioja aistros objektą, bet ir stengiasi tikrinti savo ir jo jausmų tvirtumą.

Žuvys

Žuvys yra labai pažeidžiamos ir kartais bejėgės. Jos nuolatos stengiasi užsitikrinti artimųjų ir draugų paramą, sau reikalaudamos viso jų dėmesio. Dalyvaudamos bendruose reikaluose arba kam nors padėdamos, Žuvys jaučiasi esančios tikrai reikalingos ir naudingos. Todėl šio ženklo atstovai yra itin ištikimi draugai, niekada nepaliekantys žmogaus bėdoje. Kartu Žuvys nuolatos stengiasi atkreipti į save aplinkinių dėmesį. Taip jos tikrina, ar jų gyvenimas artimam žmogui yra įdomus.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
13
F

Dienos klausimas

Ar vaistinėje, be Jums reikalingų medikamentų, perkate ir tai, ką pasiūlo papildomai vaistininkas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Š.m. antrame ketvirtyje vidutinės darbo pajamos šalyje siekė 1230 eurų „į rankas“. Jūsų pajamos:

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +16 C

+11 +17 C

 

+15 +19 C

+20 +26 C

+19 +26 C

 

+15 +18 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-7 m/s