respublika.lt

Šeštadienio meilės horoskopas (gruodžio 18d.)

2021 gruodžio 18 11:51:48
Respublika.lt info

Meilės horoskopas gruodžio 18-ajai, šeštadieniui

×
nuotr. 1 nuotr.
Meilė. medium.com nuotr.

AVINAS. Šiandien santykiuose su antrąja puse tiesiog kunkuliuos aistros. Tik neaišku, į gera ar į bloga. Jeigu ne nuo meilės iki neapykantos, tai nuo meilės iki pavydo - tik vienas žingsnis. Labai tikėtina, kad tą vieną žingsnį žengsite, jeigu nenugalės protas.

JAUTIS. Palanki diena apsispręsti - kuris asmuo iš visų gerbėjų yra mieliausias širdžiai. Tą padaryti nėra sudėtinga, tereikia pasitelkti vaizduotę. Įsivaizduokite, kad išvykstate ilgesniam laikui. Kurį iš patinkančiųjų norėtumėte pasiimti kartu? Pasikliaukite širdimi.

DVYNIAI. Praleisite romantišką vakarą su simpatija, jeigu tik nevaržysite savo jausmų ir vaizduotės. Puiki proga atvirai pasikalbėti su mylimu žmogumi ir nesidrovėti įgyvendinti slapčiausius savo troškimus. Tai gali atverti duris į naują pasaulį, kupiną aistros.

VĖŽYS. Jausmų sūkury labiau norėsite ryžtingų veiksmų nei romantiškų atodūsių. Diena tinkanti kilstelėti santykius į naują lygmenį. Vienišiems, tikėtina, būtent šiandien pavyks sutikti tą vienintelį, skirtą visam gyvenimui.
LIŪTAS. Palanki diena aistringiems santykiams su mylimu žmogumi. Nevenkite paįvairinti rutinos „pikantiškais prieskoniais". Kils noras sužadinti partnerio pavydą. Šis jaudulys santykiams suteiks ugnies. Tik neperlenkite lazdos.

MERGELĖ. Būsite nervingi, galbūt net agresyvūs. Darbe tas nebūtų labai blogai, bet meilės reikaluose - tiesiog nedovanotina. Vargu ar antroji pusė kentės tylomis, greičiausiai atsakys tuo pačiu. Tad diena praeis besiaiškinant santykius. Mokykitės savitvardos.

SVARSTYKLĖS. Diena palanki planuoti kelionę su antrąja puse. Liaukitės svajoti, pradėkite veikti. Jeigu trūksta finansų, padirbėkite papildomai, pataupykite. Kelionė, labai tikėtina, atskleistų dar nežinomus mylimo žmogaus bruožus.
SKORPIONAS. Pats laikas imtis įgyvendinti seniai planuotas permainas tiek gyvenime, tiek meilės reikaluose. Galbūt antroji pusė ne visiems planams pritars, bet žingsnis po žingsnio - viskas stos į vietas. Šios dienos šūkis - „Didis darbas prasideda nuo mažo darbelio!"
ŠAULYS. Šiandien labai knietės pasukti „į kairę", bet nepaisant ryžto ir drąsos - sėkmė menkai tikėtina. Patartina atvėsti ir prisiminti, kuo baigėsi panašūs žygiai. Neverta kartoti klaidų. Tik žvelgdami atgal, galėsite judėti į priekį. Nepamirškite to.
OŽIARAGIS. Puiki proga praleisti nepamirštamą vakarą su mylimu žmogumi. Pasitelkite visus gebėjimus ir galimybes, kad netrūktų romantikos. Jeigu yra galimybė, pasimėgaukite žvaigždėmis, ošiančia jūra arba tiesiog ramia žvakių liepsnele. Tai suartins.

VANDENIS. Patartina lėtinti tempą. Skirkite daugiau laiko antrajai pusei, nes pastaruoju metu neturėjote tam laiko. Darbai gali palaukti, o štai jausmai - nelauks, jie ims blėsti... Pamaloninkite mylimą žmogų kokia nors staigmena, negailėkite gražių žodžių.

ŽUVYS. Šiandien galite patirti meilės karštinę. Jeigu ką tik užsimezgė nauji santykiai, negalėsite galvoti apie nieką kitą, tik apie svajonių žmogų. Sieksite tikslo ir jums nerūpės filosofiniai klausimai: „ar šie santykiai turi perspektyvą; ar čia tikrai mano žmogus".

Laikraščių prenumerata internetu

  • KELIAI: Vyriausybė paskirstė 16,1 mln. eurų iš šiemet numatytų lėšų valstybei svarbiems vietinės reikšmės keliams Klaipėdoje, Alytuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Jonavos rajone.
  • ATLIEKOS: Stambiagabaritės atliekos Vilniuje iš gyventojų galės būti paimamos kartą per metus – iki šiol tokia galimybė suteikta kartą per dvejus metus.
  • DIPLOMATIJA: Vyriausybė pritarė Lietuvos generalinio konsulato Sankt Peterburge likvidavimui ir iš ambasadoriaus Rusijoje pareigų nuo birželio pirmos dienos oficialiai atšaukti Eitvydą Bajarūną.
  • MAITINIMAS: Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė maitinimo normų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose didinimui - paskutinį kartą vaikų maitinimo įkainiai sostinės darželiuose keitėsi 2019-aisiais.
  • PASLAUGOS: Advokatai negali teikti paslaugų sankcionuotiems asmenims, o taip pat paslaugų, kuriomis būtų bandoma apeiti Vakarų įvestas sankcijas Rusijai, sako Advokatų tarybos pirmininkas Ignas Vėgėlė.
  • VADOVAS: Lietuvos vadovo Gitano Nausėdos vyriausiuoju patarėju ir Teisės grupės vadovu taps Andrius Kabišaitis, pranešė Prezidentūra.
  • DUOMENYS: Lietuva yra tarp prasčiausiai viešajam interesui svarbius duomenis atveriančių ir panaudojančių Europos Sąjungos šalių, rodo pasaulinis duomenų barometras.
  • KROVINIAI: Beveik prieš tris savaites į Ukrainą išvykęs bandomasis „Lietuvos geležinkelių“ traukinys su kroviniais netrukus turėtų pajudėti atgal.
  • APSAUGA: Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir premjerė Ingrida Šimonytė nori atsisakyti visą parą trunkančios apsaugos.
  • ATSARGUS: Europos Sąjungai planuojant šiais metais dviem trečdaliais sumažinti priklausomybę nuo rusiškų dujų, Lietuvos energetikos agentūros vadovas Virgilijus Poderys tokias galimybes vertina atsargiai.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar naujai siūlomas Civilinės sąjungos įstatymas yra Partnerystės įstatymas, tik kitais žodžiais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +13 C

+12 +17 C

 

+8 +13 C

+15 +23 C

+11 +24 C

 

+10 +13 C

0-6 m/s

0-7 m/s

 

0-7 m/s