respublika.lt

Sekmadienio meilės horoskopas (gruodžio 19d.)

2021 gruodžio 19 09:29:14
Respublika.lt info

Meilės horoskopas gruodžio 19-ajai, sekmadieniui

×
nuotr. 1 nuotr.
Meilė. Asociatyvi EPA-Eltos nuotr.

AVINAS. Pats laikas skirti mylimam žmogui daugiau dėmesio, ypač jeigu pastaruoju metu tą darėte itin skūpiai. Bet iš pradžių gerai pagalvokite - tą darėte todėl, kad stigo laiko, ar todėl, kad stigo noro. Sąžiningai sau atsakę, turėsite puikią progą judėti į priekį.

JAUTIS. Šiandien pats geriausias metas ramiai praleisti laiką su mylimu žmogumi. Ir pagrindinis žodis čia - „ramiai". Jeigu kas nesiseka ar vyksta ne pagal planą, nebandykite per prievartą daryti kaip manote geriausia. Leiskite likimui Jus nešti ten, kur reikia.

DVYNIAI. Jausmai neleis susikaupti. Nebijokite pripažinti, kad „skraidote padebesiais", nes kas gi gali būti geriau už meilę? Puoselėkite tą jausmą. Tikėtina, Jums bus atsakyta tuo pačiu. Nekreipkite dėmesio į menkniekius, nes jie gali sujaukti ateities planus.

VĖŽYS. Patartina geresniems laikams atidėti gudrius planus ir strateginius žingsnius santykiuose su antrąja puse. Šiandien tam netinkama diena. Apgaubkite mylimą žmogų dėmesiu ir nuoširdumu. Tai padės sustiprinti santykius.
LIŪTAS. Šiandien susiklosčiusios aplinkybės santykius su mylimu žmogumi gali nušviesti visiškai netikėta perspektyva. Jeigu Jūsų jausmus ištiko krizė, tai šios dienos įvykiai gali nurodyti tikrąją to priežastį ir būdus, kaip ją pašalinti.

MERGELĖ. Diena žada netikėtų įvykių ir permainų asmeniniame gyvenime. Būsite kupini ryžto ir noro pasitikti naujų potyrių ir jausmų bangą. Toks požiūris gali padaryti stebuklus. Įdėmiai stebėkite aplinką, kad nepražiopsotumėte savo likimo.

SVARSTYKLĖS. Šiandien puiki diena užmegzti naują pažintį. Jeigu esate pasiruošę rimtai įsipareigoti - tam pats tinkamiausias metas. Nors šiuo metu į Jūsų širdį pretenduoja ne vienas asmuo, apsispręsti, kas mieliausias širdžiai, nebus sunku.
SKORPIONAS. Netikėtumų ir atradimų diena. Galite realiai pajusti, kad gyvenimas yra kur kas gražesnis ir įdomesnis, nei atrodė iki šiol. Gerai jausitės tik antroje dienos pusėje. Praleiskite romantišką vakarą su mylimu žmogumi - abiem bus į naudą.
ŠAULYS. Šiandien, jeigu nesate patenkinti santykiais, patartina ką nors keisti, paįvairinti. Kardinalių permainų nereikia, užteks vieno kito nedidelio pokyčio ir Jūsų gyvenimas nušvis naujomis spalvomis. Jusite, kad ryšys daug darnesnis ir stipresnis.
OŽIARAGIS. Šiandien turėsite galimybę užmegzti meilės pažintį, jeigu tik patys iš tingumo nepraleisite tokios progos. Jei gausite pasiūlymą šią dieną kur nors nukeliauti, netingėkite, neatsisakykite, tai gali pakeisti Jūsų gyvenimą.

VANDENIS. Santykiai su antrąja puse gali komplikuotis. Galbūt tai nutiks dėl Jūsų nenumaldomo noro dominuoti, dėl negebėjimo ieškoti kompromisų. Rimtai pasvarstykite, ar verta iš musės pūsti dramblį. Jums nepakenks truputėlis savikritikos ir savianalizės.

ŽUVYS. Jeigu santuokos tikrai sudaromos Danguje, tai šiandien, tikėtina, turėsite progą tą išbandyti. Jei esate vieniši ir pasiruošę naujiems santykiams, šiandien likimas jus gali suvesti su antrąja puse. Tokie santykiai bus ilgalaikiai ir laimingi.

Laikraščių prenumerata internetu

  • KELIAI: Vyriausybė paskirstė 16,1 mln. eurų iš šiemet numatytų lėšų valstybei svarbiems vietinės reikšmės keliams Klaipėdoje, Alytuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Jonavos rajone.
  • ATLIEKOS: Stambiagabaritės atliekos Vilniuje iš gyventojų galės būti paimamos kartą per metus – iki šiol tokia galimybė suteikta kartą per dvejus metus.
  • DIPLOMATIJA: Vyriausybė pritarė Lietuvos generalinio konsulato Sankt Peterburge likvidavimui ir iš ambasadoriaus Rusijoje pareigų nuo birželio pirmos dienos oficialiai atšaukti Eitvydą Bajarūną.
  • MAITINIMAS: Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė maitinimo normų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose didinimui - paskutinį kartą vaikų maitinimo įkainiai sostinės darželiuose keitėsi 2019-aisiais.
  • PASLAUGOS: Advokatai negali teikti paslaugų sankcionuotiems asmenims, o taip pat paslaugų, kuriomis būtų bandoma apeiti Vakarų įvestas sankcijas Rusijai, sako Advokatų tarybos pirmininkas Ignas Vėgėlė.
  • VADOVAS: Lietuvos vadovo Gitano Nausėdos vyriausiuoju patarėju ir Teisės grupės vadovu taps Andrius Kabišaitis, pranešė Prezidentūra.
  • DUOMENYS: Lietuva yra tarp prasčiausiai viešajam interesui svarbius duomenis atveriančių ir panaudojančių Europos Sąjungos šalių, rodo pasaulinis duomenų barometras.
  • KROVINIAI: Beveik prieš tris savaites į Ukrainą išvykęs bandomasis „Lietuvos geležinkelių“ traukinys su kroviniais netrukus turėtų pajudėti atgal.
  • APSAUGA: Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir premjerė Ingrida Šimonytė nori atsisakyti visą parą trunkančios apsaugos.
  • ATSARGUS: Europos Sąjungai planuojant šiais metais dviem trečdaliais sumažinti priklausomybę nuo rusiškų dujų, Lietuvos energetikos agentūros vadovas Virgilijus Poderys tokias galimybes vertina atsargiai.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar naujai siūlomas Civilinės sąjungos įstatymas yra Partnerystės įstatymas, tik kitais žodžiais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +13 C

+12 +17 C

 

+8 +13 C

+15 +23 C

+11 +24 C

 

+10 +13 C

0-6 m/s

0-7 m/s

 

0-7 m/s