respublika.lt

Meilės horoskopas antradieniui (gruodžio 21)

2021 gruodžio 21 07:18:55
Respublikos inf.

Astrologinė prognozė antradieniui, gruodžio 21d.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.


AVINAS: Net droviausias šio ženklo atstovas turės puikią galimybę atsidurti dėmesio centre! Jeigu turite mylimą žmogų, pakvieskite jį į renginį. Tai gali pritraukti naudingų pažinčių. Jeigu esate vienišas, užteks šiek tiek drąsos ir įvyks ilgai laukta pažintis. Šiandien Jūsų laikas.

JAUTIS: Šiandien verta pagalvoti, ko norite iš gyvenimo ir iš santykių. Jeigu mylimasis kaip nors įskaudino, neskubėkite skirtis - tokių nesusipratimų pasitaiko kiekvienam. Dabar svarbiausia išsiaiškinti, ar apskritai norite būti kartu. Tą turite ne pajusti, o suprasti.

DVYNIAI: Puiki diena bendrauti ir susipažinti su naujais žmonėmis! Įskaitant romantiškas pažintims, meilę ir flirtą. Todėl, užuot sėdėję namuose, eikite pasitikti likimo. Net jeigu tai pareikalaus ryžto ir pastangų, žinokite, kad tas atsipirks.

VĖŽYS: Žvaigždės žada susitikimą su įdomiu pašnekovu, su kuriuo galėsite nuoširdžiai aptarti meilės reikalus ir problemas. Žvilgsnis į situaciją iš šalies leis suprasti, ar elgiatės teisingai. Išgirsite gerų patarimų, kurie padės santykiuose su mylimu žmogumi.

LIŪTAS: Šiandien galimi esminiai pokyčiai, kai senos patirtys ir problemos nueis į praeitį. Vietoj jų horizonte atsiras nauji žmonės, o panorėjus - ir nauja meilė. Gyvenimas bus turtingas įvykių, pakeisiančių požiūrį į daugelį dalykų, taip pat ir į meilę.

MERGELĖ: Šiandien, labai tikėtina, pavyks įveikti pastaruoju metu meilės santykiuose kilusius sunkumus ir įtampą. Kad „ištirptų ledas", į bendravimą su mylimuoju įpinkite bent šiek tiek lengvumo ir humoro. Užteks rimtumo ir problemų!

SVARSTYKLĖS: Šiandien turėsite progą sudominti seniai patinkantį žmogų. Jums pavyks atkreipti jo dėmesį. Bet nepamirškite, kad veikti turėsite nedvejodami ir greitai. Pasitelkite visą savo žavesį. Jeigu praleisite šį šansą, kito gali ir nepasitaikyti.

SKORPIONAS: Derėtų pagalvoti, ką vertėtų keisti gyvenime, o svarbiausia - meilės santykiuose. Laikas atsikratyti to, kas trukdo vystytis ir judėti į priekį. Vertėtų pasikalbėti su mylimuoju - galbūt jis jaučiasi taip pat. Kartu bus lengviau rasti tinkamą sprendimą.

ŠAULYS: Jei ieškote mylimo žmogaus, šiandien puiki diena su kuo nors susipažinti arba nueiti į pasimatymą! Nepamirškite, kad norint sužavėti patinkantį žmogų neužtenka sėdėti kamputyje ir šypsotis. Juokitės nuoširdžiai, ginčykitės iki užkimimo. Būkite ryškūs!

OŽIARAGIS: Šiandien patartina su mylimu žmogumi atlikti namų ruošos darbus: kartu eiti į parduotuvę, gaminti vakarienę, pritvirtinti klibančią lentyną. Galbūt tai nėra labai romantiška, bet gali padovanoti daug malonių ir smagių akimirkų!

VANDENIS: Aplinkybės gali sujaukti planus, susijusius su asmeniniu gyvenimu. Net jei per pasimatymą iš pradžių viskas klostysis ne taip, kaip planavote, nesikrimskite, pasikliaukite likimu ir tiesiog būkite savimi. Galiausiai Jums pavyks suvaldyti situaciją.

ŽUVYS: Jeigu ieškote gyvenimo teikiamų galimybių, apsidairykite, galbūt jos priešais Jus. Šiandien didelė tikimybė sutikti tą vienintelį žmogų, kurio trokštate visą gyvenimą. Laimė mėgsta tylą, tad nepulkite „skambinti varpais"...

 

Laikraščių prenumerata internetu

  • JĖGAINĖS: Privataus kapitalo fondų valdytojos „BaltCap“ fondas Šakių rajone, ties Žvirgždaičiais, pradeda 42 mln. eurų vertės šešių vėjo jėgainių parko statybą.
  • DONORAI: Lietuvos vyskupų konferencija pasisako prieš numanomo sutikimo organų donorystės modelį, kai visi žmonės laikomi potencialiais donorais, išskyrus raštiškai atsisakiusius jais būti.
  • DOTACIJA: Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ketvirtadienį planuoja skirti biudžeto dotaciją jos iki šiol negavusiai Demokratų sąjungai „Vardan Lietuvos“ – apie 175 tūkst. eurų.
  • GINKLAS: Vokietijos policija trečiadienį sulaikė keletą asmenų, kai vienos mokyklos darbuotojas pranešė pastato rūsyje pastebėjęs jaunuolį, turėjusį šaunamąjį ginklą.
  • PASMERKIMAS: Popiežius Pranciškus trečiadienį sakė, kad jam „veria širdį“ šaudynės Teksaso mokykloje, ir pasmerkė prekybą ginklais.
  • PRIEMOKOS: Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) inicijuojami pakeitimai, skatinantys rinktis pigiausius vaistus, kompensuojamųjų vaistų priemokas padidins kiek daugiau nei euru, sako sveikatos apsaugos viceministras Aurimas Pečkauskas.
  • TESTAVIMAS: Konstitucinis Teismas (KT) trečiadienį pradeda bylą, ar karantino metu kaip COVID-19 pandemijos valdymo priemonė galiojęs privalomas darbuotojų testavimas neprieštaravo Konstitucijai.
  • EGZAMINAI: Brandos egzaminus šiemet laikys 27 731 bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinių mokyklų baigiamųjų klasių moksleiviai, populiariausias išlieka anglų kalbos egzaminas, trečiadienį pranešė Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA).
  • RENOVACIJA: Šiemet Vilniuje neįvyko 85 proc. daugiabučių atnaujinimo darbų konkursų, dėl to sustojo beveik trys dešimtys renovacijos projektų: procesą sustabdė koronaviruso pandemijos ir Rusijos karo Ukrainoje sukelta energetikos išteklių krizė ir statybų kainų šuolis.
  • ATLEIDIMAS: Ministrų kabinetas šalių susitarimu iš pareigų atleidžia Lietuvos vyriausiąją archyvarę Kristiną Ramonienę.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar manote, jog V.Landsbergis yra šešėlinis Lietuvos vadovas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +13 C

+7 +11 C

 

+5 +11 C

+10 +14 C

+10 +15 C

 

+12 +14 C

0-9 m/s

0-7 m/s

 

0-5 m/s