respublika.lt

Meilė - kuriems zodiako ženklams seksis šiandien

2021 gruodžio 16 05:30:00
Respublika.lt info

Astrologinė prognozė ketvirtadieniui, gruodžio 16d.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

 


AVINAS: Santykiuose su antrąja puse palanku imti iniciatyvą į savo rankas. Suorganizuokite mylimam žmogui pasimatymą, jaukų pasivaikščiojimą dviese. Tai sustiprins jausmus. Neturintiems antrosios pusės - puikus metas būti drąsesniems ir atkaklesniems.

JAUTIS: Vakaro planams pasimatyti su mylimu žmogumi - nelemta išsipildyti. Greičiausiai dėl antrosios pusės kaltės arba nepalankiai susiklosčius aplinkybėms. Nesikrimskite dėl to, nes kita diena atneš naujų perspektyvų.

DVYNIAI: Jeigu ketinate užkariauti meilės olimpą, jums teks imtis pačių netikėčiausių sprendimų. Pasitelkę išmonę ir vaizduotę galite tikėtis jums patinkančio asmens dėmesio. Vienišiems - puikus laikas pažinčiai su įdomiu žmogumi.

VĖŽYS: Nereikėtų visiškai pasikliauti savo organizuotumu ir disciplinuotumu, nes būsite išsiblaškę. Dėl to galite pavėluoti į romantišką pasimatymą arba supainioti jo vietą. Kad to išvengtumėte, patartina svarbius įvykius užsirašyti.

LIŪTAS: Jeigu nebijosite eksperimentuoti - romantika ir meilė bus jūsų palydovės. Suorganizavę neįprastą pasimatymą savo antrajai pusei, tikrai nepasigailėsite. Laikas palankus naujovėms santykiuose. Nevaržykite savo jausmų.

MERGELĖ: Santykiuose su mylimu žmogumi - sudėtingas laikas. Galite tiesiog laukti, kol situacija išsispręs savaime, arba imti iniciatyvą į savo rankas ir, pasitelkus išmonę, suorganizuoti jaukų vakarą abiem su antrąja puse. Bus puiki proga išsiaiškinti jausmus.

SVARSTYKLĖS: Diena skirta ne sentimentams ir rimtiems pokalbiams, o žaidimams ir flirtui. Jeigu turite partnerį, romantiškus jausmus pakurstys linksmi, neįpareigojantys pasišnekėjimai. Vienišiems šią dieną gali nusišypsoti sėkmė sutikti antrąją pusę.

SKORPIONAS: Geras metas susigaudyti prieštaringuose jausmuose - mylite visa širdimi ar tai tik susižavėjimas. Jūsų kasdienybėje nemažai flirto su priešingos lyties atstovais. Neslėpkite „galvos į smėlį." Pats laikas sąmoningai apsispręsti.

ŠAULYS: Patartina visų pirma pasirūpinti savimi. Jeigu santykiuose su mylimu žmogumi esate kantrybės ir rūpesčio skleidėjas - pakeiskite taisykles. Šiandien darykite viską, kas jums teikia džiaugsmą. Retkarčiais meilėje verta pabūti egoistu.

OŽIARAGIS: Santykiuose teks ieškoti kompromisų. Pasižiūrėkite į save iš šalies: gal jūsų noras valdyti viską peržengia ribas? Jei neišmoksite nusileisti, galite nepataisomai sugadinti santykius. Nesiginčykite, o įsiklausykite į mylimo žmogaus norus, viltis.

VANDENIS: Diena, nepalanki kategoriškai nuspręsti - tinkate vienas kitam ar ne. Vyras ir moteris turi būti skirtingi - toks gamtos dėsnis. Kilus ginčui, nevertėtų kitam piršti savo nuomonės, geriau kartu ieškokite kompromiso.

ŽUVYS: Palanki diena meilės santykiams. Jausmai antrajai pusei tiesiog veršis per kraštus ir jų neverta tramdyti. Mėgaukitės aistra ir nepamirštamomis akimirkomis. Tikėtina, kad prigesę jausmai prasiverš su nauja jėga. Neturintys partnerio gali tikėtis malonios pažinties.

 

Laikraščių prenumerata internetu

  • VIZOS: Baltarusijai iki šių metų pabaigos pratęsus bevizį režimą Lietuvos piliečiams, politikai svarsto imtis socialinės kampanijos ir įspėti vykstančiuosius apie grėsmes.
  • VERDIKTAS: Vilniaus miesto apylinkės teisme pirmadienį aktorius Ramūnas Rudokas sulaukė gerų žinių – dėl avarijos, kurios metu buvo sunkiai sužalota moteris, teistas žinomas vyras buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės, jam pavyko netgi išsaugoti teises.
  • KONKURSAS: Inicijuodama naujų spektaklių pagal klasikinę ir šiuolaikinę lietuvių literatūrą sukūrimą, Kultūros ministerija paskelbė kasmetinį Dalios Tamulevičiūtės lietuvių autorių scenos meno kūrinių konkursą.
  • SEZONAS: Palangoje per metus poilsiautojai nuperka per milijoną nakvynių, o šiemet jų turėtų atvykti dar daugiau, tikisi vietos valdžia artėjant sezonui.
  • PRIEVOLĖ: Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė pirmadienį pranešė, kad Vyriausybė teiks įstatymo pataisas, kuriose bus numatyta prievolė statant naujus visuomeninės paskirties pastatus ar didelius daugiabučius įrengti civilinės saugos priedangas.
  • VEIKLA: Su Rusija visus verslo santykius jau karo pradžioje nutraukę „Kesko Senukai“ sustabdė veiklą Baltarusijoje ir traukiasi iš šios šalies prekybos tinklo OMA akcininkų.
  • CENTRAS: Lietuvos bankas įkūrė Finansų rinkos plėtros centrą - naujas padalinys ieškos būdų, kaip stiprinti finansų rinkos dalyvius ir pritraukti naujų, skatins finansinių technologijų (fintech) bei kapitalo rinkų plėtrą.
  • NUOMONĖ: Po ketvirtadienį vykusių diskusijų dėl Kuršių nerijoje, Alksnynėje, esančio sovietinio memorialo, Neringos valdžia planuoja paklausti gyventojų nuomonės.
  • STATYBOS: Šių metų I ketv. Lietuvoje išduoti 2.168 statybos leidimai – 31,6% mažiau nei tuo pačiu metu pernai.
  • DIVIDENDAI: Daliai valstybės valdomų įmonių per artimiausius trejus metus teks uždirbti didesnę grąžą bei valstybei mokėti daugiau dividendų.
Daugiau

Dienos klausimas

Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritariate lyčių požiūriu jautraus žiniasklaidos turinio rodymui nepilnamečiams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+1 +9 C

 

+4 +12 C

+10 +13 C

+10 +19 C

 

+15 +21 C

0-8 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s