respublika.lt

Kuriems zodiako ženklams šiandien verta eiti į pasimatymą (gruodžio 17d.)

2021 gruodžio 17 13:09:34
Respublikos inf.

Astrologinė prognozė penktadieniui, gruodžio 17d.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.


AVINAS: Šiandien jausitės išdidūs ir nepriklausomi, bet tas nebūtinai patiks Jūsų antrajai pusei. Tai puiki proga paeksperimentuoti, ar šalia tikrai tas žmogus, su kuriuo verta eiti gyvenimo keliu. Tik neperlenkite lazdos.

JAUTIS: Diena, kupina įvairiausių meilės fantazijų. Būsite svajingi, šiek tiek išsiblaškę, romantiškai nusiteikę. Norėsite patirti neįtikėtinų nuotykių. Jeigu nuoširdžiai tikite stebuklais, labai tikėtina, kad jie pildysis.

DVYNIAI: Puiki diena įsiklausyti į savo fantazijas ir svajones. Intuicija leis įsigilinti ir suprasti savo troškimų prasmę. Tas padės suprasti, kaip tinkamai elgtis su mylimu žmogumi, o vienišiems - kaip rasti meilę.

VĖŽYS: Pats laikas imtis įgyvendinti ilgai generuotas idėjas ir planus. Kartu su antrąja puse aptarkite visas detales. Kiekvienas žingsnis turi būti deramai apgalvotas, tuomet didelė tikimybė, kad pavyks viskas, ko imsitės, ar tai būtų pirkinys, kelionė, o gal net vestuvės.

LIŪTAS: Šiandien geras laikas pasidalinti pomėgiais ir patirtimi su mylimu žmogumi. Nusiveskite jį į filmą, rungtynes, teatrą ar tiesiog į parką. Kelionė į vienas kito vidinį pasaulį Jums atvers daugybę naujų potyrių ir galimybių.

MERGELĖ: Šiandien nesusilaikysite antrajai pusei nepademonstravę savo silpnybių, melancholijos. Taip sieksite daugiau dėmesio ir užuojautos. Norėsite išprovokuoti emocijas. Tačiau su šypsena šiandien pasieksite daugiau, nei ašarodami.

SVARSTYKLĖS: Tinkamas laikas apmąstyti santykių su mylimu žmogumi perspektyvą. Kad ir koks sunkus būtų pasirinkimas, šiandien labai svarbu pasverti visus pliusus bei minusus ir žengti žingsnį į priekį. Gal pakaks trypčioti vietoje?

SKORPIONAS: Šiandien jausitės prieštaringai - nesuvoksite, ko norite. Galbūt būti laimingiems trukdo tai, kad vis dar lyginate buvusį partnerį su dabartiniu. Nelyginkite praeities ir dabarties, tiesiog džiaukitės esamais dalykais - tas padės judėti į priekį.

ŠAULYS: Šiandien užplūs emocijos, nes pasijusite įskaudinti antrosios pusės. Nesutarimai gali įsiplieksti iš nieko. Neskubėkite daryti išvadų, nes greičiausiai jos bus neteisingos. Leiskite aprimti jausmams ir emocijoms. Tas padės sustiprinti santykius ir jausmus.

OŽIARAGIS: Šiandien norėsis užsisklęsti savyje, nerodyti jausmų. Jūsų antroji pusė tą supras, jeigu neišliesite blogos nuotaikos ir emocijų. Tad geriausia būtų ramiai tvarkyti reikalus ir vengti bet kokio pykčio ar negatyvių jausmų proveržio.

VANDENIS: Diena netinkama demonstruoti savo viršų ir blogas emocijas. Kad santykiai nepašlytų, labai pravers diplomatija ir taktas. Jeigu antroji pusė Jums išties svarbi, tvardykitės ir nerodykite blogos nuotaikos bent iki rytojaus.

ŽUVYS: Šiandien kuo mažiau galvokite apie pinigus ir su tuo susijusius reikalus. Net jei kišenėje - tuščia, tas neturėtų sulaikyti nuo pasimatymo su mylimu žmogumi. Meilėje - pinigai nėra pagrindinis rodiklis. Pasinaudokite fantazija, ir jausmai liesis upe.

 

Laikraščių prenumerata internetu

  • JĖGAINĖS: Privataus kapitalo fondų valdytojos „BaltCap“ fondas Šakių rajone, ties Žvirgždaičiais, pradeda 42 mln. eurų vertės šešių vėjo jėgainių parko statybą.
  • DONORAI: Lietuvos vyskupų konferencija pasisako prieš numanomo sutikimo organų donorystės modelį, kai visi žmonės laikomi potencialiais donorais, išskyrus raštiškai atsisakiusius jais būti.
  • DOTACIJA: Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ketvirtadienį planuoja skirti biudžeto dotaciją jos iki šiol negavusiai Demokratų sąjungai „Vardan Lietuvos“ – apie 175 tūkst. eurų.
  • GINKLAS: Vokietijos policija trečiadienį sulaikė keletą asmenų, kai vienos mokyklos darbuotojas pranešė pastato rūsyje pastebėjęs jaunuolį, turėjusį šaunamąjį ginklą.
  • PASMERKIMAS: Popiežius Pranciškus trečiadienį sakė, kad jam „veria širdį“ šaudynės Teksaso mokykloje, ir pasmerkė prekybą ginklais.
  • PRIEMOKOS: Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) inicijuojami pakeitimai, skatinantys rinktis pigiausius vaistus, kompensuojamųjų vaistų priemokas padidins kiek daugiau nei euru, sako sveikatos apsaugos viceministras Aurimas Pečkauskas.
  • TESTAVIMAS: Konstitucinis Teismas (KT) trečiadienį pradeda bylą, ar karantino metu kaip COVID-19 pandemijos valdymo priemonė galiojęs privalomas darbuotojų testavimas neprieštaravo Konstitucijai.
  • EGZAMINAI: Brandos egzaminus šiemet laikys 27 731 bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinių mokyklų baigiamųjų klasių moksleiviai, populiariausias išlieka anglų kalbos egzaminas, trečiadienį pranešė Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA).
  • RENOVACIJA: Šiemet Vilniuje neįvyko 85 proc. daugiabučių atnaujinimo darbų konkursų, dėl to sustojo beveik trys dešimtys renovacijos projektų: procesą sustabdė koronaviruso pandemijos ir Rusijos karo Ukrainoje sukelta energetikos išteklių krizė ir statybų kainų šuolis.
  • ATLEIDIMAS: Ministrų kabinetas šalių susitarimu iš pareigų atleidžia Lietuvos vyriausiąją archyvarę Kristiną Ramonienę.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar manote, jog V.Landsbergis yra šešėlinis Lietuvos vadovas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +13 C

+7 +11 C

 

+5 +11 C

+10 +14 C

+10 +15 C

 

+12 +14 C

0-9 m/s

0-7 m/s

 

0-5 m/s