respublika.lt

Ką žada žvaigždės trečiadieniui (sausio 26 d.)?

2022 sausio 25 22:00:00
Eltos info

Astrologinė prognozė sausio 26-ajai, trečiadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
pixabay nuotr.


AVINAS. Galite kurti planus, susijusius su išvaizdos pakoregavimu, stambiais pirkiniais, įsidarbinimu. Pokalbiai su žmonėmis, kurie linkę atvirai kritikuoti bei pragmatiškai patarinėti, šį kartą jums gali būti labai naudingi.

JAUTIS. Nusimato ypatingas pasimatymas, pokalbis. Gali būti, kad išgyvensite meilės savotišką partnerystės krizę. Bet kuriuo atveju turėsite galimybių viską pradėti iš naujo.

DVYNIAI. Kils noras kitaip pertvarkyti savo gyvenimą, buitį, pradėti laikytis dietos, keisti išvaizdą, gyvenimo būdą, atsikratyti senų netikusių įpročių ar pan. Atrodo, kad kai kas jums pavyks.

VĖŽYS. Jūsų gerą nuotaiką papildys kūrybinės energijos antplūdis. Galbūt tam tikra prasme įrodysite savo pranašumą, sublizgėsite. Pasimatymas, kurio laukiate, gali būti romantiškas.

LIŪTAS. Tikriausiai šią naktį miegosite neramiai ir dėl to ryte kelsitės be ūpo. Regis, su tokia nuotaika ir į kitus žmones žvelgsite nepalankiai. Įdienojus pasijusite žymiai geriau, o vakaras sugrąžins stabilumo jausmą.

MERGELĖ. Tikriausiai šis rytas prasidės su nesklandumais darbe arba dėl sveikatos. Įdienojus aktualijos, pokalbiai pasisuks apie įdomesnius dalykus. Be didelio vargo pavyks dėl kažko susitarti.

SVARSTYKLĖS. Regis, būsite labai rūpestingi vaikų atžvilgiu. Arba jums taip atrodys, todėl bus apmaudu, jeigu sulauksite pastabų iš artimos aplinkos žmonių ar pedagogų.

SKORPIONAS. Palankus metas kūrybinei veiklai, pristatymams. Džiaugsmo teiks mylimi žmonės, gerų vilčių - geri pažįstami. Regis, jums pasitarnaus naudingi patarimai.

ŠAULYS. Tai ne ta diena, kai degsite noru aktyviai veikti. Rinkitės lėtesnius, ramesnius užsiėmimus. Jeigu galėsite atsiriboti nuo šurmulio, pabūti vieni, pasijusite gana komfortiškai. Venkite svaigalų ir kvaišalų.

OŽIARAGIS. Jūsų visuomeninis gyvenimas, ryšiai su kitais žmonėmis bus neblogi. Visgi vieno pažįstamo žmogaus jausmai arba ketinimai gali sukelti abejonių.

VANDENIS. Šiandien nestigs emocinės įtampos, tačiau aplinkiniams atrodysite dalykiški ir darbštūs. Jūs išties reikšite iniciatyvą, kažko uoliai sieksite. Svarbu tai daryti etiškai ir nekenkiant kitiems.

ŽUVYS. Regis, būsite nusiteikę planuoti kelionę, naują veiklą. Galite itin domėtis asmeniu, su kuriuo labiau suartėti yra sudėtinga dėl jus skiriančio atstumo ar kitų priežasčių.

Laikraščių prenumerata internetu

  • APSAUGA: Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir premjerė Ingrida Šimonytė nori atsisakyti visą parą trunkančios apsaugos.
  • ATSARGUS: Europos Sąjungai planuojant šiais metais dviem trečdaliais sumažinti priklausomybę nuo rusiškų dujų, Lietuvos energetikos agentūros vadovas Virgilijus Poderys tokias galimybes vertina atsargiai.
  • ELGESYS: Užsieniečių registracijos centre Medininkuose migrantai pastaruoju metu sudaužė 120 šildytuvų, skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba.
  • VAIRUOTOJAI: Lietuvos logistikos įmonės, susiduriančios su vairuotojų trūkumu, transporto saugojimo aikšteles pildo prastovose laukiančiais vilkikais, praneša Tarptautinio transporto ir logistikos aljansas.
  • KOMPENSACIJA: Ukrainiečius priėmusiems gyventojams ir verslui skirta trečdalis milijono eurų kompensacijų - Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia, kad daugiausia lėšų skirta Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
  • DRAUDIMAS: Nidoje šį sezoną verslininkams bus draudžiama nuomoti elektrinius paspirtukus, taip pat bus draudžiamas eismas dalyje miesto šia transporto priemone.
  • PREMIJA: Rusijos premjeras Michailas Mišustinas pirmadienį nurodė buvusį Maskvos Vachtangovo teatro meno vadovą režisierių Rimą Tuminą išbraukti iš asmenų, apdovanotų vyriausybine kultūros premija, sąrašo: premija skirta pernai gruodį, jis apdovanotas už „reikšmingą indėlį plėtojant Rusijos kultūrą“, konkrečiai – už teatre pastatytą spektaklį „Edipas karalius".
  • TARYBA: Prezidentas pirmadienį paskyrė naują Ryšių reguliavimo tarnybos tarybą, jai pirmininkaus Gitano Nausėdos vyriausioji patarėja teisės klausimams Jūratė Šovienė.
  • EKONOMIKA: Pastarųjų metų duomenys rodo, kad šešėlinės ekonomikos dalis Lietuvoje mažėja, sako finansų ministrė Gintarė Skaistė.
  • BIBLIOTEKA: Gegužės 19 d. atidaroma valstybės saugoma Neringos Preilos gyvenvietės biblioteka, įsikūrusi istorinėje raudonmūrėje prieškario mokykloje, pastatytoje 1907 metais.
Daugiau

Dienos klausimas

Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +9 C

+3 +12 C

 

+11 +16 C

+10 +18 C

+16 +23 C

 

+11 +18 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-7 m/s