respublika.lt

Ką žada žvaigždės trečiadieniui? (Rugsėjo 14 d.)

2022 rugsėjo 13 22:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė rugsėjo 14-ajai, trečiadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.


AVINAS. Tikriausiai didelį dėmesį nukreipsite į pinigus ir su jais susijusius reikalus. Galite sudaryti verslo sandorį, papildomai užsidirbti, su nuolaida įsigyti trokštamą daiktą ar gauti išmoką, kompensaciją.

JAUTIS. Šiandien jausite didelį emocinį ir fizinį pakilimą. Diena turėtų būti produktyvi, jeigu kažko rimtai imsitės. Galite gauti informacijos, teikiančios neblogų vilčių.

DVYNIAI. Šiandien nederėtų užsiimti sudėtingais darbais, pradėti naujos veiklos, paskubomis sudaryti sutarčių, nes lengva kažko neįvertinti, suklysti. Žymiai geriau seksis meninė veikla, labdaros aktualijos.

VĖŽYS. Visą dieną neblogai seksis tvarkyti kasdieninius reikalus, palaikyti įprastinius pokalbius, kontaktus bei megzti naujas pažintis, ieškoti bendraminčių.

LIŪTAS. Domins politinės aktualijos, karjeros ar verslo perspektyvos. Pokalbiai su pažįstamais žmonėmis, kolegomis, svetimos patirties įvertinimas jums gali padėti geriau susivokti, kaip pasiekti savo tikslą. Dalykinis susitikimas turėtų nenuvilti.

MERGELĖ. Šiuo metu stiprėja jūsų nusiteikimas praktiškai planuoti savo ateitį, profesinius ir šeimos reikalus. Galite apsispręsti dėl kvalifikacijos kėlimo, stažuotės, praktikos, kelionės ar verslo inovacijų.

SVARSTYKLĖS. Būsite nusiteikę pokalbiams apie finansus, psichologiją, operacijas ar pan. Būtų geriau, kad nepasiduotumėte abejotinoms pagundoms, neįsiveltumėte į aferas.

SKORPIONAS. Šiandien tereikės apsišarvuoti kantrybe ir meile, kad bet kokios priešiškos užmačios sudužtų į tą jūsų mielą skydą. Kai kuriuos priešus nesunkiai galite paversti sąjungininkais.

ŠAULYS. Ši diena reikalaus dalykinio susikaupimo, pareigingumo. Neblogai seksis tvarkytis ir darbe, ir namuose, sklandžiai spręsti darbinius bei šeiminius reikalus. Regis, viską gebėsite suderinti.

OŽIARAGIS. Būsite nusiteikę susitikimui su dominančiu, patinkančiu asmeniu. Apie tai galvosite, planuosite. Puikiai jausitės ir draugų kompanijoje, vaikų apsuptyje.

VANDENIS. Stengsitės nieko negailėti artimiausiems žmonėms, sutikti su visais jų poreikiais ir prašymais. Turėkite omenyje, kad pataikaudami dėl „šventos ramybės" jūs tos ramybės vis tiek greitai neteksite dėl vis labiau augančių tų asmenų užgaidų.

ŽUVYS. Ši diena turėtų būti sklandi, jei patys kitiems negadinsite nuotaikos. Galvokite, ką kalbate. Skleiskite pozityvias mintis ir emocijas, tuomet ir artima aplinka jums atsakys tuo pačiu.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • VALDYMAS: Parlamente registruotas siūlymas laikinai įvesti tiesioginį valdymą Lietuvos futbolo federacijoje prieštarautų Konstitucijai, teigia Seimo teisininkai.
  • VILKAI: Naujam medžioklės sezonui Aplinkos ministerija siūlo nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais.
  • REKORDAS: Kauno klinikų Skubiosios medicinos klinikos gydytojai dar pavasarį pasiekė Lietuvos rekordą – vos per 7 valandas daugiau nei 700 žmonių išmokė atlikti pradinio gaivinimo veiksmus.
  • BOMBOS: Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų išminuotojai penktadienį Radviliškio rajone neutralizavo durpyne rastas aviacines bombas.
  • SIUNTOS: Tarptautinių skubių siuntų bendrovės „DHL Express“ paslaugos kitąmet Lietuvoje vidutiniškai brangs 13,9 proc., pranešė įmonė.
  • KOMPENSACIJA: Kaip pranešė Lietuvos energetikos agentūra, jos paskelbtas kvietimas teikti paraiškas kompensuoti dalį įsirengiamų privačių elektromobilių įkrovimo prieigų išlaidų pirmosiomis savaitėmis pritraukė 461 susidomėjusių gyventojų.
  • ORKESTRAS: Rugsėjo 24 d., 19 val. koncertu Nacionalinėje filharmonijoje 62-ąjį sezoną pradės Lietuvos kamerinis orkestras - sezono pradžios proga orkestras koncertuos su vienu žymiausių dabarties lietuvių pianistų Andriumi Žlabiu.
  • IDĖJOS: Vilniaus savivaldybė kviečia architektus dalyvauti architektūros idėjų konkursuose keturioms naujoms ugdymo įstaigoms: vaikų darželiams Šnipiškėse ir Balsiuose bei planuojamoms statyti progimnazijoms Pavilnyje ir Perkūnkiemyje.
  • ELEKTRA: Estijos valstybinės perdavimo tinklų operatorės „Elering“ generalinis direktorius Taavi Veskimagis pareiškė, jog jei Baltijos šalių elektros sistema būtų staigiai atjungta nuo Rusijos sistemos, prireiktų 8,5 teravatvalandžių dujų elektrinėms kūrenti, o dabartinėmis rinkos kainomis toks dujų kiekis atsieitų 1–1,5 mlrd. eurų.
  • PANDEMIJA: Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys penktadienį pareiškė, kad „iš medicininio požiūrio“ koronaviruso pandemija yra įveikta.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip manote, ar reikalinga autobusams stoti tuščiose stotelėse?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kiek per paskutinį mėnesį padidėjo jūsų elektros sąskaitos?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +9 C

+3 +9 C

 

+7 +10 C

+12 +15 C

+12 +16 C

 

+13 +15 C

0-3 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s