respublika.lt

Ką žada žvaigždės trečiadieniui? (Liepos 6 d.)

2022 liepos 05 22:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė liepos 6-ajai, trečiadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Eltos nuotr.


AVINAS. Kiek neįprastos mintys bei norai bus jums būdingi šią dieną. Venkite atsitiktinių santykių ir apgaulingų pagundų. Dėl svarbių žingsnių būtina pasitarti su protingais žmonėmis.

JAUTIS. Kils noras įsigyti naują drabužį ar papuošalą, pakeisti įvaizdį arba susikurti modernesnę aplinką namuose, sodyboje. Dėl geros nuotaikos bei savijautos verta pasistengti.

DVYNIAI. Šiandien negalėsite skųstis draugų bei gerbėjų dėmesio stoka. Tam tikra prasme atsiras daugiau polėkio, kūrybingumo. Pasistenkite suderinti pareigas ir pramogas.

VĖŽYS. Jei niekur neišvyksite, kils ūpas pasidarbuoti namuose tam, kad jie sublizgėtų švara ir puikia nuotaika. Jeigu išvyksite, turbūt per daug galvosite apie namus, nesiseks atsipalaiduoti toli nuo jų.

LIŪTAS. Ši diena nėra palanki rimtų problemų sprendimui, santykių aiškinimuisi. Labiau tiktų žaismingi flirtai, paviršutiniški pokalbiai. Pernelyg neišlaidaukite.

MERGELĖ. Būsite nusiteikę pataikauti savo arba partnerio įgeidžiams, ieškoti malonumų, norimų prekių. Derėtų labiau saugoti turtą, pinigus, ištikimybę.

SVARSTYKLĖS. Būsite jautrūs, lengvai išmušami iš pusiausvyros. Kažkas gali jus kaltinti nenuoširdumu, neištikimybe. Arba jūs patys kitus įtarinėsite panašiais dalykais, jausitės neužtikrinti dėl santykių.

SKORPIONAS. Jausitės šiek tiek netikri dėl to, ką darote, užplūs abejonės, iliuzijos. Jūsų susigalvoti idealai gana tolimi realybei. Labai lengvai galite neįvertinti situacijos.

ŠAULYS. Būsite draugiški ir linkę su kitais dalytis viskuo. Pasistenkite, kad dėl to nenukentėtų asmeniniai bei šeimos interesai. Juolab, kad draugai nesidrovės jus traukti į avantiūras.

OŽIARAGIS. Tikriausiai šiandien jums nepristigs valios ir darbštumo numatytiems darbams. Būsite nelabai patenkinti, kad nėra kada atsipūsti nuo pareigų ar viešumo.

VANDENIS. Dėmesio galite sulaukti iš įtakingų ar net visiškai nepažįstamų asmenų. Ši diena gali išbandyti jūsų jausmų tikrumą. Tai liečia ir santykius, ir principus.

ŽUVYS. Išlaidauti ir skolintis nerekomenduojama. Bet koks jūsų lengvabūdiškumas gali pridaryti nemalonumų ir jums patiems, ir aplinkiniams. Labiau rūpinkitės sveikata.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • EKSPORTAS: Taivano Maisto ir vaistų administracijos ekspertai baigė dvi savaites trukusį jungtinį kai kurių Lietuvos kiaušinių, pieno ir žuvies produktų gamintojų auditą - dabar bus sprendžiama dėl galimybės įmonėms savo produkciją tiekti į Taivaną.
  • NUBAUDĖ: Už rūkymą daugiabučių balkonuose trijuose šalies didmiesčiuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – per pusantrų metų nubausta 30 žmonių.
  • BALIONAI: Valstybės valdomai skrydžių valdymo bendrovei „Oro navigacija“ rengiantis atnaujinti skrydžių oro balionais Vilniuje tvarką, oreiviai kritikuoja pakeitimus ir baiminasi oreivystės sostinėje žlugimo.
  • TRANSPORTAS: Neringa viešosios tvarkos užtikrinimui naudos elektrines transporto priemones – tris motorolerius, skelbia savivaldybė.
  • PILIS: Per artimiausius kelerius metus Trakų pilyje už beveik 3,8 mln. eurų lankymui turėtų būti pritaikyta daugiau iki šiol nenaudojamų patalpų, įrengtos papildomas ekspozicijos, tarp kurių turėtų būti ir viduramžių laikų pilėnų tualetai, sako muziejaus vadovė Alvyga Zmejevskienė.
  • REKOMENDACIJA: Atsižvelgdama į nestabilią saugumo padėtį dėl prasidėjusių Izraelio apšaudymų iš Gazos ruožo, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti į Izraelį ir Palestiną.
  • NOTARAI: Nuteistam Algirdui Paleckiui įsteigus asociaciją „Tarptautinis geros kaimynystės forumas“ Lietuvos notarų rūmai ragina griežtinti tvarką ir peržiūrėti spragų turinčią steigimo sistemą.
  • LIFOSA: Europos Sąjungos sankcijų Rusijai suvaržyta ir laikinojo administratoriaus prižiūrima Kėdainių fosforo trąšų gamykla „Lifosa“ veiklą atnaujins sekmadienį, o pirmadienį bus pradėta trąšų gamyba.
  • NUOSTOLIS: Lenkijos naftos koncerno „Orlen“ valdomos Lietuvos naftos importo ir perdirbimo bendrovės „Orlen Lietuva“ grynasis nuostolis antrąjį ketvirtį siekė 209 mln. USD (rugpjūčio 5 d. kursu – 204,4 mln. Eur) ir buvo 17,1 karto didesnis nei pernai tuo pačiu metu, kai patirtas 12 mln. USD nuostolis.
  • DARBAS: Frakcijos „Vardan Lietuvos“ nariai Seimo rudens sesijoje ketina teikti su darbuotojų poilsio ir darbo režimu susijusias Darbo kodekso pataisas - jomis planuojama reglamentuoti, kiek maksimaliai valandų galima būtų dirbti slenkančiu grafiku.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar nepilnamečiams turi būti leidžiama važinėti elektriniais paspirtukais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +19 C

+13 +20 C

 

+11 +20 C

+20 +25 C

+22 +25 C

 

+24 +27 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s