respublika.lt

Ką žada žvaigždės trečiadieniui (balandžio 20 d.)?

2022 balandžio 19 22:00:00
Eltos info

Astrologinė prognozė balandžio 20-ajai, trečiadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
pixabay nuotr.

 

AVINAS. Aktualūs bus reikalai, susiję su finansais, mokslu, politika, užsieniu. Galbūt kažkokį darbą atidėliosite iki vakaro, o tuomet paaiškės, kad nebeturite jėgų ar reikiamo susikaupimo jam atlikti.

JAUTIS. Neleiskite, kad kiti jumis manipuliuotų. Jeigu tik galite, atiduokite ar atsiimkite skolas, vykdykite įsipareigojimus. Gerų jausmų lyg ir nestigs, tačiau vakare kai kurias jūsų iliuzijas gali pakirsti neatremiami argumentai.

DVYNIAI. Gali spręstis teisinis, turtinis arba aktualus dalykinis klausimas. Nesistenkite pergudrauti, išnaudoti partnerių, nes tai atsigręš prieš jus. Ir patys pasisaugokite apgaulių, intrigų.

VĖŽYS. Tikriausiai stengsitės sutvarkyti kai kuriuos praktinius, ūkinius reikalus. Jeigu mėginsite koreguoti išvaizdą, stilių, jums turėtų įdomiai pavykti. Tačiau vakare dėl kažko galite nusiminti.

LIŪTAS. Ši diena palankesnė kūrybiniams ieškojimams nei praktinei veiklai. Gali kilti impulsas mesti įgrisusius darbus ir užsiimti tuo, kas malonu arba iš tikrųjų domina. Pravartu tvirčiau prilaikyti piniginę, nes jos turinys bus labai lakus.

MERGELĖ. Savo priekabumu, kritikavimu šiandien galite įžeisti jums palankų ar netgi daug padedantį asmenį. Nuo nervinės įtampos šiandien jus gelbės užsiėmimas mėgstama veikla.

SVARSTYKLĖS. Galite gauti laišką ar sulaukti skambučio iš jums svarbaus žmogaus. Regis, mėginsite daryti įspūdį aplinkiniams savo žiniomis, statusu. Nepersistenkite.

SKORPIONAS. Suabejosite, ar užsiimate tuo, kuo turėtumėte. Mintys suksis apie permainas ir didesnę naudą. Nesiekite gauti daugiau, nei jums priklauso. Tikėtinas susirūpinimas, o galbūt nuostolis, susijęs su meile ar vaikais.

ŠAULYS. Gali graužti abejonės, netikrumas, susijęs su materialiniais interesais. Galima veidmainystė, siekiant pasipelnyti ar padaryti įspūdį. Galite sulaukti pretenzijų iš artimų žmonių.

OŽIARAGIS. Galite susižavėti paslaptingu asmeniu, kažkieno keistomis idėjomis, fantastine teorija ar pan. Tačiau svajonės ir realybė skirsis. Vakaras gali priminti keblius rūpesčius. Galbūt nerimo sukels sveikatos sutrikimas.

VANDENIS. Tikėtinas susitikimas su pažįstamu asmeniu, kuris suteiks neblogų vilčių. Tačiau dėl baimės įsipareigoti ar patirti nuostolį bendravimas gali tapti nenuoširdus.

ŽUVYS. Būsite linkę svarstyti savo profesines, finansines ar santykių perspektyvas, pagalvoti, ką turite veikti ir ką keisti. Visgi objektyvumo ir racionalumo jums labai stigs.

Laikraščių prenumerata internetu

  • ATAKOS: Kibernetinės atakos prieš Lietuvos institucijas ir verslą nuslopo, bet ekspertai pasirengę jų atsinaujinimui, sako Nacionalinio kibernetinio saugumo centro laikinasis vadovas Jonas Skardinskas.
  • TARNYBA: Nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą baigė 800 karių, jie papildė kariuomenės aktyvųjį rezervą.
  • PALMĖS: Verslininkas Antanas Bosas ir jo sutuoktinė Daina Bosas laimėjo bylą teisme dėl iš kito verslininko įsigytų bei neprigijusių palmių.
  • KREPŠINIS: Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pradėjo rikiuoti gretas artėjančiam sezonui: LKL vicečempionai pratęsė sutartį dar dvejiems metams su kapitonu Vyteniu Lipkevičiumi.
  • PASIENIS: Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas tvirtina, kad, atsižvelgiant į lengvėjančią situaciją Lietuvos–Baltarusijos pasienyje, kai sumažėjęs migrantų, norinčių patekti į Lietuvą, srautas, yra mažinamas ir sienos apsaugos pajėgų skaičius.
  • FINANSAVIMAS: Krašto apsaugos ministerija penktadienį pranešė patrigubinusi šaulių finansavimą, lėšų skirta ginklams, ekipuotei, įrangai įsigyti.
  • ARCHITEKTŪRA: Lietuvoje nuo kitų metų bus teikiami Nacionaliniai architektūros apdovanojimai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kokybiškiausią Lietuvos architektūrą.
  • DEKLARAVIMAS: Žemės ūkio ministerija primena, kad liepos 8 dieną baigiasi žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo terminas.
  • TRANZITAS: Europarlamentaras Petras Auštrevičius tikina gavęs atsakymą iš Europos Komisijos dėl Kaliningrado tranzito - galutinis sprendimas dėl šio klausimo nėra priimtas.
  • VIZITAS: Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda liepos 2–4 dienomis su darbo vizitu lankysis Filadelfijoje, JAV.
Daugiau

Dienos klausimas

Jeigu valstybė mokėtų kas mėnesį 1000 Eur už nieką, papildomai dirbtumėte?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+19 +27 C

+15 +20 C

 

+15 +22 C

+18 +35 C

+22 +27 C

 

+23 +26 C

0-6 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s