respublika.lt

Ką žada žvaigždės trečiadieniui (balandžio 20 d.)?

2022 balandžio 19 22:00:00
Eltos info

Astrologinė prognozė balandžio 20-ajai, trečiadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
pixabay nuotr.

 

AVINAS. Aktualūs bus reikalai, susiję su finansais, mokslu, politika, užsieniu. Galbūt kažkokį darbą atidėliosite iki vakaro, o tuomet paaiškės, kad nebeturite jėgų ar reikiamo susikaupimo jam atlikti.

JAUTIS. Neleiskite, kad kiti jumis manipuliuotų. Jeigu tik galite, atiduokite ar atsiimkite skolas, vykdykite įsipareigojimus. Gerų jausmų lyg ir nestigs, tačiau vakare kai kurias jūsų iliuzijas gali pakirsti neatremiami argumentai.

DVYNIAI. Gali spręstis teisinis, turtinis arba aktualus dalykinis klausimas. Nesistenkite pergudrauti, išnaudoti partnerių, nes tai atsigręš prieš jus. Ir patys pasisaugokite apgaulių, intrigų.

VĖŽYS. Tikriausiai stengsitės sutvarkyti kai kuriuos praktinius, ūkinius reikalus. Jeigu mėginsite koreguoti išvaizdą, stilių, jums turėtų įdomiai pavykti. Tačiau vakare dėl kažko galite nusiminti.

LIŪTAS. Ši diena palankesnė kūrybiniams ieškojimams nei praktinei veiklai. Gali kilti impulsas mesti įgrisusius darbus ir užsiimti tuo, kas malonu arba iš tikrųjų domina. Pravartu tvirčiau prilaikyti piniginę, nes jos turinys bus labai lakus.

MERGELĖ. Savo priekabumu, kritikavimu šiandien galite įžeisti jums palankų ar netgi daug padedantį asmenį. Nuo nervinės įtampos šiandien jus gelbės užsiėmimas mėgstama veikla.

SVARSTYKLĖS. Galite gauti laišką ar sulaukti skambučio iš jums svarbaus žmogaus. Regis, mėginsite daryti įspūdį aplinkiniams savo žiniomis, statusu. Nepersistenkite.

SKORPIONAS. Suabejosite, ar užsiimate tuo, kuo turėtumėte. Mintys suksis apie permainas ir didesnę naudą. Nesiekite gauti daugiau, nei jums priklauso. Tikėtinas susirūpinimas, o galbūt nuostolis, susijęs su meile ar vaikais.

ŠAULYS. Gali graužti abejonės, netikrumas, susijęs su materialiniais interesais. Galima veidmainystė, siekiant pasipelnyti ar padaryti įspūdį. Galite sulaukti pretenzijų iš artimų žmonių.

OŽIARAGIS. Galite susižavėti paslaptingu asmeniu, kažkieno keistomis idėjomis, fantastine teorija ar pan. Tačiau svajonės ir realybė skirsis. Vakaras gali priminti keblius rūpesčius. Galbūt nerimo sukels sveikatos sutrikimas.

VANDENIS. Tikėtinas susitikimas su pažįstamu asmeniu, kuris suteiks neblogų vilčių. Tačiau dėl baimės įsipareigoti ar patirti nuostolį bendravimas gali tapti nenuoširdus.

ŽUVYS. Būsite linkę svarstyti savo profesines, finansines ar santykių perspektyvas, pagalvoti, ką turite veikti ir ką keisti. Visgi objektyvumo ir racionalumo jums labai stigs.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • ATSAKOMYBĖ: Advokatas Ignas Vėgėlė ir viešoji įstaiga Sveikatos teisės institutas sako svarstantys galimybę reikalauti valstybės ir konkrečių institucijų, sprendimų priėmėjų atsakomybės dėl žalos, kurią, jų teigimu, dėl pandemijos valdymo priemonių patyrė visuomenė.
  • ELEKTRA: Energetikos viceministrė Inga Žilienė sako, kad derybos su Švedija dėl pasidalijimo perteklinėmis elektros gamintojų pajamomis dar tebevyksta - Lietuva iš Švedijos importuoja daugiausia elektros.
  • VERTĖ: Medicinos ir mokslo įrangą gaminanti įmonė „Thermo Fisher Scientific Baltics“, kurios vertė pasiekė 6,06 mlrd. eurų, laikoma vertingiausia bendrove Baltijos šalyse, nusprendė trijų šalių ekspertai.
  • STELOS: Vilniaus Antakalnio kapinėse pradėta ruoštis stelų nukėlimo darbams - trečiadienį ketinama čia ant takų pilti smėlį, kad jais galėtų pravažiuoti transportas.
  • MOKYTOJA: Astra Genovaitė Astrauskaitė iš mokytojos pareigų Vilniaus „Juventos“ gimnazijoje turėtų būti atleista šiomis dienomis, įstaigoje bus atliktas platesnis tyrimas, sako Vilniaus vicemeras Tomas Gulbinas.
  • NEPRITARĖ: Seimo Biudžeto ir finansų komitetas nepritarė siūlymui leisti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojams savarankiškai stabdyti ir tikrinti transporto priemones, kai įtariamas su mokesčiais susijęs pažeidimas.
  • KRIZĖ: Trišalė taryba padarė dviejų dienų pertrauką aptariant naujos redakcijos Civilinės saugos įstatymo projektą, numatantį atlygį bei kitas sąlygas darbuotojams, pasitelkiamiems valdyti krizes bei šalinti jų padarinius.
  • RINKIMAI: Druskininkų meras Ričardas Malinauskas antradienį vakare paskelbė, kad įregistravo politinį komitetą „Už Druskininkus“, su kuriuo ir eis į artėjančios savivaldos rinkimus.
  • ŽVALGYBA: Konstitucinis Teismas trečiadienį pagal opozicijos parlamentarų kreipimąsi pradeda nagrinėti bylą dėl žvalgybos kontrolieriaus.
  • INICIATYVA: Kultūros ministras Simonas Kairys kartu su Latvijos, Estijos ir Lenkijos kolegomis ragina riboti Europos Sąjungos šalių jurisdikcijoje esančių palydovų naudojimą Rusijos propagandai už Europos ribų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar teisingas konservatorių sprendimas išmesti M.Majauską iš partijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurį iš šių kandidatų norėtumėte matyti Vilniaus meru?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-8 0 C

-10 -5 C

 

-9 -2 C

-6 0 C

-7 -4 C

 

-3 -1 C

0-3 m/s

0-2 m/s

 

0-4 m/s