respublika.lt

Ką žada žvaigždės šeštadienui? (Kovo 4 d.)

(0)
Publikuota: 2023 kovo 03 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė kovo 4-ajai, šeštadieniui.

 


AVINAS. Gera diena intelektiniams ir kūrybiniams užsiėmimams. Kūrybinė ugnelė pravers, kad ir kuo užsiimtumėte. Visgi meilės reikalai klostysis prieštaringai. Mylimam žmogui ir vaikams skirkite daugiau dėmesio.

JAUTIS. Būsite labai jautrūs, linkę greitai įsižeisti, susinervinti ir net kerštauti. Labiau norėsis leisti laiką su šeima, rūpintis buitimi, nei užsiimti kuo nors kitu. Patiks ramybė, jaukus intymumas.

DVYNIAI. Padaugės bendravimo su įvairiausiais žmonėmis. Galite gauti intriguojamos informacijos. Turėsite galimybę įvertinti jus dominančio asmens požiūrį į jus bei vykstančius įvykius.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę šiek tiek rizikuoti srityse, susijusiose su nekilnojamuoju turtu, investicijomis, šeimos gerove. Turite aiškiai žinoti, ko norite, tuomet pasirinkimai nenuvils.

LIŪTAS. Jeigu ryte per anksti prabusite, turbūt neišvengsite neigiamų minčių bei emocijų. Įdienojus nestokosite polėkio, ištvermės ir pavyks kūrybingai padirbėti. Galite pajusti nuotykių alkį.

MERGELĖ. Bus sunku laviruoti tarp noro tingėti ir būtiniausių pareigų. Norėsis rasti vietelę, kur galima bent trumpai pabūti vienumoje, pagalvoti apie gyvenimo prasmę, pasvajoti. Saugokite sveikatą, nesivelkite į intrigas.

SVARSTYKLĖS. Regis, seksis megzti pažintis, reikštis socialiniuose tinkluose ir pan. Veikiausiai susitarsite dėl susitikimų, kuriems anksčiau stigdavo laiko ir noro.

SKORPIONAS. Gali išryškėti dalykai, kurių anksčiau nepastebėjote. Tikriausiai tai neramins, tačiau atviromis akimis lengviau apeiti kliūtis. Galbūt net pajusite, kad galimybių turite daugiau nei anksčiau.

ŠAULYS. Gali būti, kad gausite žinių iš užsienio, kurios sukels nerimo. Jeigu keliaujate arba laukiate kažko iš toli atvykstant, turėsite aktyvios veiklos nuo pat ankstaus ryto. Domins su studijomis, politinėmis aktualijomis susijusios naujienos.

OŽIARAGIS. Tikėtini internetiniai prekių užsisakymai, finansiniai atsiskaitymai ar sandoriai. Turite būti racionalūs, atidūs. Bendraudami nesiremkite išankstine nuomone, tuomet daug ką išvysite taip, kaip yra iš tikrųjų.

VANDENIS. Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų požiūrio į gyvenimą bei tarpusavio santykių. Pasistenkite pažvelgti į situaciją objektyviau, optimistiškiau, neatsiribokite nuo kitų žmonių.

ŽUVYS. Jeigu ieškote papildomo darbo, bendravimas bei naršymas internete gali būti sėkmingas. Pažįstamas asmuo tikriausiai pažadės prisidėti realizuojant kažkokį planą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
2
F

Dienos klausimas

Kaip vertinate žinią, jog pernai festivaliuose net pusė lankytojų vartojo narkotikus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo ekonominę padėtį?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+12 +20 C

+11 +19 C

+13 +19 C

+16 +26 C

+16 +25 C

+20 +24 C

0-6 m/s

0-7 m/s

0-7 m/s