respublika.lt

Ką žada žvaigždės šeštadieniui (gegužės 21 d.)?

2022 gegužės 20 22:00:00
Eltos info

Astrologinė prognozė gegužės 21-ajai, šeštadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
pixabay nuotr.

 


AVINAS. Šiandien būsite kupini kuo geriausių planų ir vilčių. Galbūt jus prisimins seni draugai ar užsimegs naujų pažinčių. Jums bus siūlomos pramogos, žygiai, renginiai. Vakare ypač saugokite piniginę, mobilųjį telefoną ir kita, ko nenorite staiga prarasti.

JAUTIS. Tam tikra prasme jums ši diena bus labai darbinga ir skatinanti gerinti gyvenimo sąlygas. Vakare ypač stenkitės būti objektyvūs kitų žmonių atžvilgiu, pamėginkite į situaciją pažvelgti jų akimis užuot kėlę pretenzijas.

DVYNIAI. Šiandien daug galvosite apie tolimus nuo kasdienybės dalykus, ateities planus bei grėsmes. Filosofinės mintys ryškiau apšvies kelią, o gal netgi jį parodys, jeigu pasiklydote migloje. Jeigu kažkur vyksite, neužsisvajokite kelyje. Budrumas itin svarbus.

VĖŽYS. Šiandien galite pasiduoti pagundai išplepėti paslaptis arba surizikuoti savo santaupomis ir kažką brangaus užsisakyti. Vakare gali kiek apvilti žmogus, kurį vadinote savo draugu, bendraminčiu.

LIŪTAS. Regis, dominantis žmogus elgsis dviprasmiškai ir jums teks įsigilinti, norint geriau suprasti jūsų santykius. Regis, kalbėsite ir reaguosite labai emocionaliai, o tai gali sunkinti susikalbėjimą. Tikėtina netolima išvyka, susitikimai su draugais.

MERGELĖ. Galite kibti į ūkio darbus. Jei tai nėra aktualu, turbūt mėginsite prisilaikyti dietos, keisti įvaizdį, plaukų spalvą ar kirpimą. Vargu ar jus nudžiugins stiprus pokytis. Per ryškus originalumas tik sugadintų nuotaiką. Saugokite sveikatą.

SVARSTYKLĖS. Šiandien tikriausiai bendrausite su romantiškai nusiteikusiais arba kūrybiškai turtingais žmonėmis. Nudžiugins mielas flirtas, suteiktos viltys. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų. Pasistenkite pernelyg neišlaidauti.

SKORPIONAS. Bodėsitės buitinėmis pareigomis, norėsis pasikeitimų, naujų įspūdžių. Vilios pavasarinė gamta. Galbūt vyksite į sodybą, lankysite gimines ar kt. Venkite aštrių pokalbių.

ŠAULYS. Šiandien galite sulaukti svečio, viešnios arba įdomios informacijos telefonu. Jums svarbaus žmogaus laiškas gali sužadinti geras viltis. Galbūt uoliai mokysitės arba domėsitės technikos atnaujinimu.

OŽIARAGIS. Galite įsigyti norimą daiktą arba kils idėjų, susijusių su asmeniniu įvaizdžiu, nuosavu verslu. Kita vertus, nerimausite, ar viskas pavyks pagal planą. Be to, ramiai nesijausite ir dėl savo vaikų.

VANDENIS. Šeiminės ar kitokios pareigos šiandien gerai derės su pramogomis ir intensyviais plepalais. Regis, taip išmiklinsite liežuvį, kad galėsite bet ką įtikinti kuo tik panorėsite.

ŽUVYS. Diena bus rami, tačiau galite pasiduoti pasyvumo, suglebimo jausmui, piktnaudžiauti svaigalais arba pataikauti slaptiems įgeidžiams. Tausokite nervų sistemą, daugiau ilsėkitės, atsargiai vairuokite.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • ATSAKOMYBĖ: Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis akcentuoja, kad asmeniui, kuris galimai nutekino informaciją buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui apie jo atžvilgiu vykdomą ikiteisminį tyrimą, turėtų būti pritaikyta politinė atsakomybė.
  • GAMYBA: Nepaisant rinkoje atpigusių gamtinių dujų, Jonavos azoto trąšų gamykla „Achema“, anksčiau planavusi atnaujinti amoniako gamybą vasario pradžioje, dėl vangaus trąšų pirkimo atideda šiuos planus.
  • RINKIMAI: Kovą vyksiančiuose merų ir savivaldybių tarybų narių rinkimuose dalyvauja 109 milijonieriai, per tūkstantis neturinčiųjų jokio turto, apie pusė tūkstančio teistų asmenų, o Ukmergėje kandidatuoja 94 metų vyras, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenys.
  • KALĖJIMAS: Turto bankas ir buvusio Lukiškių kalėjimo komplekso operatorius „Aštuntas elementas“ penktadienį pasirašė atnaujintą nuomos sutarties projektą iki 2025 m. rugsėjo.
  • DUJOS: Pirmąjį šių metų mėnesį gamtinių dujų biržoje „GET Baltic“ formavosi 46 proc. mažesnė gamtinių dujų kaina nei pernai gruodį: Baltijos šalių ir Suomijos rinkose vidutinė dujų kaina sausį buvo 69,15 EUR/MWh, tuo metu gruodį ji siekė 126,96 EUR/MWh,
  • LIFOSA: Sankcionuojamai Kėdainių fosforo trąšų gamybos bendrovei „Lifosa“ dar kartą nepavyko panaikinti Finansų ministerijos sprendimo paskirti įmonės laikinąjį administratorių.
  • PROBLEMOS: Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusi Danijos kapitalo žuvų perdirbimo įmonė „Espersen Lietuva“ mažina pajėgumus ir atleidžia dalį darbuotojų, nes mažėja produkcijos paklausa, svyruoja žaliavų, transporto bei energijos kainos, sako gamyklą valdančios Danijos grupės „Espersen“ prezidentas Klausas B. Nielsenas.
  • PALŪKANOS: Europos centrinis bankas pranešė vėl padidinęs palūkanų normas, šįkart – dar 0,5 proc.
  • KANDIDATAS: Vyriausioji rinkimų komisija ketvirtadienį priėmė sprendimą iš Darbo partijos kandidatų į Druskininkų tarybą rinkiminio sąrašo nešalinti pirmu numeriu jame įrašyto Edvino Garackevičiaus, sausio mėnesį sulaikyto su dideliu kiekiu narkotinių medžiagų.
  • VIZITAS: Specialiųjų tyrimų tarnyboje lankėsi Europos vyriausioji prokurorė Laura Kodruca Kovesi ir Europos prokuroras Tomas Krušna.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar turėdami galimybę nutrauktumėte pensijų kaupimą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-4 -2 C

-6 -2 C

 

-13 +2 C

-4 -1 C

-5 +1 C

 

-1 +2 C

0-6 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s