respublika.lt

Ką žada žvaigždės šeštadieniui (gegužės 21 d.)?

2022 gegužės 20 22:00:00
Eltos info

Astrologinė prognozė gegužės 21-ajai, šeštadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
pixabay nuotr.


AVINAS. Šiandien būsite kupini kuo geriausių planų ir vilčių. Galbūt jus prisimins seni draugai ar užsimegs naujų pažinčių. Jums bus siūlomos pramogos, žygiai, renginiai. Vakare ypač saugokite piniginę, mobilųjį telefoną ir kita, ko nenorite staiga prarasti.

JAUTIS. Tam tikra prasme jums ši diena bus labai darbinga ir skatinanti gerinti gyvenimo sąlygas. Vakare ypač stenkitės būti objektyvūs kitų žmonių atžvilgiu, pamėginkite į situaciją pažvelgti jų akimis užuot kėlę pretenzijas.

DVYNIAI. Šiandien daug galvosite apie tolimus nuo kasdienybės dalykus, ateities planus bei grėsmes. Filosofinės mintys ryškiau apšvies kelią, o gal netgi jį parodys, jeigu pasiklydote migloje. Jeigu kažkur vyksite, neužsisvajokite kelyje. Budrumas itin svarbus.

VĖŽYS. Šiandien galite pasiduoti pagundai išplepėti paslaptis arba surizikuoti savo santaupomis ir kažką brangaus užsisakyti. Vakare gali kiek apvilti žmogus, kurį vadinote savo draugu, bendraminčiu.

LIŪTAS. Regis, dominantis žmogus elgsis dviprasmiškai ir jums teks įsigilinti, norint geriau suprasti jūsų santykius. Regis, kalbėsite ir reaguosite labai emocionaliai, o tai gali sunkinti susikalbėjimą. Tikėtina netolima išvyka, susitikimai su draugais.

MERGELĖ. Galite kibti į ūkio darbus. Jei tai nėra aktualu, turbūt mėginsite prisilaikyti dietos, keisti įvaizdį, plaukų spalvą ar kirpimą. Vargu ar jus nudžiugins stiprus pokytis. Per ryškus originalumas tik sugadintų nuotaiką. Saugokite sveikatą.

SVARSTYKLĖS. Šiandien tikriausiai bendrausite su romantiškai nusiteikusiais arba kūrybiškai turtingais žmonėmis. Nudžiugins mielas flirtas, suteiktos viltys. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų. Pasistenkite pernelyg neišlaidauti.

SKORPIONAS. Bodėsitės buitinėmis pareigomis, norėsis pasikeitimų, naujų įspūdžių. Vilios pavasarinė gamta. Galbūt vyksite į sodybą, lankysite gimines ar kt. Venkite aštrių pokalbių.

ŠAULYS. Šiandien galite sulaukti svečio, viešnios arba įdomios informacijos telefonu. Jums svarbaus žmogaus laiškas gali sužadinti geras viltis. Galbūt uoliai mokysitės arba domėsitės technikos atnaujinimu.

OŽIARAGIS. Galite įsigyti norimą daiktą arba kils idėjų, susijusių su asmeniniu įvaizdžiu, nuosavu verslu. Kita vertus, nerimausite, ar viskas pavyks pagal planą. Be to, ramiai nesijausite ir dėl savo vaikų.

VANDENIS. Šeiminės ar kitokios pareigos šiandien gerai derės su pramogomis ir intensyviais plepalais. Regis, taip išmiklinsite liežuvį, kad galėsite bet ką įtikinti kuo tik panorėsite.

ŽUVYS. Diena bus rami, tačiau galite pasiduoti pasyvumo, suglebimo jausmui, piktnaudžiauti svaigalais arba pataikauti slaptiems įgeidžiams. Tausokite nervų sistemą, daugiau ilsėkitės, atsargiai vairuokite.

Laikraščių prenumerata internetu

  • RINKA: Būsto nuosavybės, kainų ir nuomos palyginamasis tyrimas parodė, kad Lietuva patenka į Europos šalių, kurių gyventojai valdo daugiausiai gyvenamojo nekilnojamojo turto, tačiau pagal būsto vertę ir nuomos kainas esame Europos vidutiniokai.
  • REIDAS: Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, birželio 24–27 dienomis vykdys transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimus.
  • PAŽEIDĖJAI: Per tris mėnesius sostinėje priverstinai nuvežtos 755 ne pagal kelių eismo taisykles paliktos transporto priemonės – 480 iš neįgaliesiems skirtų vietų.
  • SPAUDA: Lietuvos paštui pranešus apie planus nuo kitų metų maždaug du-tris kartus didinti leidinių prenumeratos pristatymo kainas miestuose, susisiekimo ministras sako, jog kainas didinti reikia, tačiau kartu ketinama keisti žiniasklaidos rėmimo modelį.
  • MAISTAS: Seimas nutarė nesvarstyti siūlymo taikyti lengvatinį pridėtinės vertės mokesčio tarifą visiems maisto produktams.
  • AKCIZAI: Deklaruotos visų akcizinių prekių akcizų įplaukos per penkis šių metų mėnesius, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, padidėjo 4,3% – iki 640 mln. eurų, pranešė Valstybinė mokesčių inspekcija.
  • TVARKA: Ilgąjį Joninių savaitgalį dirbs gausesnės policijos pajėgos – jos užtikrins viešąją tvarką masiniuose renginiuose, organizuos reidus neblaiviems ir viršijantiems greitį vairuotojams išaiškinti.
  • POSĖDŽIAI: Pirmadienį, birželio 27 d., šaukiami nenumatyti Seimo plenariniai posėdžiai - juos sušaukti nutarė Seimo valdyba.
  • RIBOJIMAI: Europos Komisija patikslins išaiškinimą, kaip įgyvendinti ribojimus, susijusius su Europos Sąjungos sankcionuotų prekių gabenimu tranzitu tarp pagrindinės Rusijos dalies ir Kaliningrado srities, pranešė prezidentas Gitanas Nausėda.
  • PRAMONĖ: Seimo narys Kęstutis Masiulis siūlo krašto apsaugos ministrui Arvydui Anušauskui skatinti ukrainiečių gynybos pramonės perkėlimą į Lietuvą.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar skiepytumėtės nuo beždžionių raupų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+18 +27 C

+20 +28 C

 

+19 +26 C

+29 +33 C

+24 +34 C

 

+22 +28 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-6 m/s