respublika.lt

Ką žada žvaigždės šeštadieniui (balandžio 23 d.)?

2022 balandžio 22 22:00:00
Eltos info

Astrologinė prognozė balandžio 23-ajai, šeštadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
pixabay nuotr.

 


AVINAS. Iš kitų šiandien reikalausite dėmesio arba būtent jūs būsite kažkam labai reikalingi. Galbūt mėginsite pasireikšti visuomeninės organizacijos veikloje, draugų kompanijoje. Visiems patikti bus neįmanoma, tad nepersistenkite.

JAUTIS. Jausite emocinę įtampą, stokosite kantrybės. Verčiau neužsiimkite tuo, prie ko nelinksta širdis. Galimas nemalonus incidentas kelyje arba bendraujant. Tvardykitės.

DVYNIAI. Galite sulaukti svečių iš toli arba leistis į ekskursiją, viešnagę. Tikėtinas dalyvavimas įspūdingame renginyje. Saugokitės sukčių ir neblaivių asmenų.

VĖŽYS. Šiandien jūsų veikla iš esmės bus nukreipta į praktines sritis - pinigus, pirkinius, aplinkos pertvarkymą ar išsamų susitvarkymą, išmetant tai, kas nebereikalinga. Gali tekti daryti piniginius pervedimus, grąžinti skolas.

LIŪTAS. Šiandieniniai kontaktai bus provokuojantys ginčytis, bet tuo pačiu - pamokantys. Galbūt įtempta diskusija kiek pakirs jūsų įsitikinimus ar pasitikėjimą kai kuriais asmenimis.

MERGELĖ. Kad ir kuo šiandien užsiimsite, būkite sąžiningi sau ir kitiems. Nežadėkite to, ko negalėsite ištesėti. Pasisaugokite pavojų sveikatai, neprognozuojamų gyvūnų.

SVARSTYKLĖS. Labiau klausykite proto balso, o ne avantiūristiškų paskatų. Jeigu linksminsitės, flirtuosite, tai jauskite saiką. Gali nustebinti vaikų poelgiai ar poreikiai.

SKORPIONAS. Stengsitės susidoroti su nemažu kiekiu buitinių problemų. Galbūt tokiu būdu mėginsite pabėgti nuo nerimo, susijusio su artimu žmogumi, darbu ar bendra situacija. Į išgirstą kritiką reaguokite konstruktyviai.

ŠAULYS. Galite sulaukti keistų pasiūlymų, netaktiškų užuominų. Lengva susipykti su giminaičiu ar draugu. Jeigu kur nors vyksite automobiliu, nelėkite lyg galvas pametę.

OŽIARAGIS. Pasistenkite šią dieną praleisti ramiai. Išbandydami naują techniką, pasidomėkite jos eksploatavimo taisyklėmis ir saugumo reikalavimais. Pasiskolintą daiktą saugokite, nes galite jį sugadinti ir patirti nuostolį.

VANDENIS. Regis, teks gerokai pasukti galvą, norint išspręsti susikomplikavusius reikalus. Jei visgi nesugebėsite darniai sutarti su savimi ir būti taktiški su kitais, tai prie kitų žmonių verčiau nė nesiartinkite.

ŽUVYS. Būsite emociškai jautrūs ir lengvai pažeidžiami tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Kitiems bus sunku jus suprasti dėl aiškiai neišsakomo požiūrio, išsisukinėjimų.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • ATSAKOMYBĖ: Advokatas Ignas Vėgėlė ir viešoji įstaiga Sveikatos teisės institutas sako svarstantys galimybę reikalauti valstybės ir konkrečių institucijų, sprendimų priėmėjų atsakomybės dėl žalos, kurią, jų teigimu, dėl pandemijos valdymo priemonių patyrė visuomenė.
  • ELEKTRA: Energetikos viceministrė Inga Žilienė sako, kad derybos su Švedija dėl pasidalijimo perteklinėmis elektros gamintojų pajamomis dar tebevyksta - Lietuva iš Švedijos importuoja daugiausia elektros.
  • VERTĖ: Medicinos ir mokslo įrangą gaminanti įmonė „Thermo Fisher Scientific Baltics“, kurios vertė pasiekė 6,06 mlrd. eurų, laikoma vertingiausia bendrove Baltijos šalyse, nusprendė trijų šalių ekspertai.
  • STELOS: Vilniaus Antakalnio kapinėse pradėta ruoštis stelų nukėlimo darbams - trečiadienį ketinama čia ant takų pilti smėlį, kad jais galėtų pravažiuoti transportas.
  • MOKYTOJA: Astra Genovaitė Astrauskaitė iš mokytojos pareigų Vilniaus „Juventos“ gimnazijoje turėtų būti atleista šiomis dienomis, įstaigoje bus atliktas platesnis tyrimas, sako Vilniaus vicemeras Tomas Gulbinas.
  • NEPRITARĖ: Seimo Biudžeto ir finansų komitetas nepritarė siūlymui leisti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojams savarankiškai stabdyti ir tikrinti transporto priemones, kai įtariamas su mokesčiais susijęs pažeidimas.
  • KRIZĖ: Trišalė taryba padarė dviejų dienų pertrauką aptariant naujos redakcijos Civilinės saugos įstatymo projektą, numatantį atlygį bei kitas sąlygas darbuotojams, pasitelkiamiems valdyti krizes bei šalinti jų padarinius.
  • RINKIMAI: Druskininkų meras Ričardas Malinauskas antradienį vakare paskelbė, kad įregistravo politinį komitetą „Už Druskininkus“, su kuriuo ir eis į artėjančios savivaldos rinkimus.
  • ŽVALGYBA: Konstitucinis Teismas trečiadienį pagal opozicijos parlamentarų kreipimąsi pradeda nagrinėti bylą dėl žvalgybos kontrolieriaus.
  • INICIATYVA: Kultūros ministras Simonas Kairys kartu su Latvijos, Estijos ir Lenkijos kolegomis ragina riboti Europos Sąjungos šalių jurisdikcijoje esančių palydovų naudojimą Rusijos propagandai už Europos ribų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar teisingas konservatorių sprendimas išmesti M.Majauską iš partijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurį iš šių kandidatų norėtumėte matyti Vilniaus meru?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-8 0 C

-10 -5 C

 

-9 -2 C

-6 0 C

-7 -4 C

 

-3 -1 C

0-3 m/s

0-2 m/s

 

0-4 m/s