respublika.lt

Ką žada žvaigždės šeštadieniui (balandžio 23 d.)?

2022 balandžio 22 22:00:00
Eltos info

Astrologinė prognozė balandžio 23-ajai, šeštadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
pixabay nuotr.


AVINAS. Iš kitų šiandien reikalausite dėmesio arba būtent jūs būsite kažkam labai reikalingi. Galbūt mėginsite pasireikšti visuomeninės organizacijos veikloje, draugų kompanijoje. Visiems patikti bus neįmanoma, tad nepersistenkite.

JAUTIS. Jausite emocinę įtampą, stokosite kantrybės. Verčiau neužsiimkite tuo, prie ko nelinksta širdis. Galimas nemalonus incidentas kelyje arba bendraujant. Tvardykitės.

DVYNIAI. Galite sulaukti svečių iš toli arba leistis į ekskursiją, viešnagę. Tikėtinas dalyvavimas įspūdingame renginyje. Saugokitės sukčių ir neblaivių asmenų.

VĖŽYS. Šiandien jūsų veikla iš esmės bus nukreipta į praktines sritis - pinigus, pirkinius, aplinkos pertvarkymą ar išsamų susitvarkymą, išmetant tai, kas nebereikalinga. Gali tekti daryti piniginius pervedimus, grąžinti skolas.

LIŪTAS. Šiandieniniai kontaktai bus provokuojantys ginčytis, bet tuo pačiu - pamokantys. Galbūt įtempta diskusija kiek pakirs jūsų įsitikinimus ar pasitikėjimą kai kuriais asmenimis.

MERGELĖ. Kad ir kuo šiandien užsiimsite, būkite sąžiningi sau ir kitiems. Nežadėkite to, ko negalėsite ištesėti. Pasisaugokite pavojų sveikatai, neprognozuojamų gyvūnų.

SVARSTYKLĖS. Labiau klausykite proto balso, o ne avantiūristiškų paskatų. Jeigu linksminsitės, flirtuosite, tai jauskite saiką. Gali nustebinti vaikų poelgiai ar poreikiai.

SKORPIONAS. Stengsitės susidoroti su nemažu kiekiu buitinių problemų. Galbūt tokiu būdu mėginsite pabėgti nuo nerimo, susijusio su artimu žmogumi, darbu ar bendra situacija. Į išgirstą kritiką reaguokite konstruktyviai.

ŠAULYS. Galite sulaukti keistų pasiūlymų, netaktiškų užuominų. Lengva susipykti su giminaičiu ar draugu. Jeigu kur nors vyksite automobiliu, nelėkite lyg galvas pametę.

OŽIARAGIS. Pasistenkite šią dieną praleisti ramiai. Išbandydami naują techniką, pasidomėkite jos eksploatavimo taisyklėmis ir saugumo reikalavimais. Pasiskolintą daiktą saugokite, nes galite jį sugadinti ir patirti nuostolį.

VANDENIS. Regis, teks gerokai pasukti galvą, norint išspręsti susikomplikavusius reikalus. Jei visgi nesugebėsite darniai sutarti su savimi ir būti taktiški su kitais, tai prie kitų žmonių verčiau nė nesiartinkite.

ŽUVYS. Būsite emociškai jautrūs ir lengvai pažeidžiami tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Kitiems bus sunku jus suprasti dėl aiškiai neišsakomo požiūrio, išsisukinėjimų.

Laikraščių prenumerata internetu

  • ATAKOS: Kibernetinės atakos prieš Lietuvos institucijas ir verslą nuslopo, bet ekspertai pasirengę jų atsinaujinimui, sako Nacionalinio kibernetinio saugumo centro laikinasis vadovas Jonas Skardinskas.
  • TARNYBA: Nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą baigė 800 karių, jie papildė kariuomenės aktyvųjį rezervą.
  • PALMĖS: Verslininkas Antanas Bosas ir jo sutuoktinė Daina Bosas laimėjo bylą teisme dėl iš kito verslininko įsigytų bei neprigijusių palmių.
  • KREPŠINIS: Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pradėjo rikiuoti gretas artėjančiam sezonui: LKL vicečempionai pratęsė sutartį dar dvejiems metams su kapitonu Vyteniu Lipkevičiumi.
  • PASIENIS: Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas tvirtina, kad, atsižvelgiant į lengvėjančią situaciją Lietuvos–Baltarusijos pasienyje, kai sumažėjęs migrantų, norinčių patekti į Lietuvą, srautas, yra mažinamas ir sienos apsaugos pajėgų skaičius.
  • FINANSAVIMAS: Krašto apsaugos ministerija penktadienį pranešė patrigubinusi šaulių finansavimą, lėšų skirta ginklams, ekipuotei, įrangai įsigyti.
  • ARCHITEKTŪRA: Lietuvoje nuo kitų metų bus teikiami Nacionaliniai architektūros apdovanojimai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kokybiškiausią Lietuvos architektūrą.
  • DEKLARAVIMAS: Žemės ūkio ministerija primena, kad liepos 8 dieną baigiasi žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo terminas.
  • TRANZITAS: Europarlamentaras Petras Auštrevičius tikina gavęs atsakymą iš Europos Komisijos dėl Kaliningrado tranzito - galutinis sprendimas dėl šio klausimo nėra priimtas.
  • VIZITAS: Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda liepos 2–4 dienomis su darbo vizitu lankysis Filadelfijoje, JAV.
Daugiau

Dienos klausimas

Jeigu valstybė mokėtų kas mėnesį 1000 Eur už nieką, papildomai dirbtumėte?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+19 +27 C

+15 +20 C

 

+15 +22 C

+18 +35 C

+22 +27 C

 

+23 +26 C

0-6 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s