respublika.lt

Ką žada žvaigždės sekmadieniui? (Liepos 3d.)

2022 liepos 02 22:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė liepos 3-ajai, sekmadieniui

×
nuotr. 1 nuotr.
Nemunas. Eltos nuotr.

 

AVINAS.  Galite trokšti artimųjų paramos ir moraline, ir fizine prasme. Pasijusite žymiai geriau, jeigu jus sups tvarkinga aplinka ir galėsite pasilepinti gyvenimiškais patogumais.

JAUTIS. Regis, viskas vyks pakankamai sklandžiai. Ką sugalvosite, tą nuveiksite. Būkite apdairesni skolindami pinigus ir ką nors pirkdami, nuomodamiesi. Pasitarkite su šeimos nariais.

DVYNIAI. Šiandien gauti patarimai, įsigyti pirkiniai bus gana naudingi. Ne taip gerai jausitės, jeigu galvoje nešiojatės neatliktus įsipareigojimus arba finansinius rūpesčius, susijusius su mokesčiais, baudomis, skolomis.

VĖŽYS. Šiandien gerai būtų negalvoti, nekalbėti apie jokius rimtus reikalus ir nekonfliktuoti su aštrialiežuviais. Stenkitės maloniai atsipalaiduoti bei rodyti šiltą dėmesį artimiausiems žmonėms.

LIŪTAS. Šiandien nepakenktų dažniau pabūti vieniems, atsiribojus nuo svetimos įtakos bei šurmulio. Nederėtų ieškoti nuotykių, kur nors toli vykti, o juo labiau - aiškintis santykius, ginčytis. Siekite intymumo, dvasingumo. Saugokitės infekcijų.

MERGELĖ.  Pravartu atsiriboti nuo slegiančių rūpesčių. Susitikite su žmonėmis, kuriuos mėgstate, padiskutuokite, pasportuokite. Tik dėl savo bei kitų sveikatos nepamirškite laikytis saugaus atstumo bei kitų taisyklių.

SVARSTYKLĖS. Mintys suksis apie verslą, darbą, techniką, pajamas, santaupas, nors turėtumėte daugiau dėmesio skirti savo atžaloms, mylimam žmogui. Jeigu užsibrėžėte tikslą kažką sutvarkyti ar įsigyti, turbūt jums niekas nesutrukdys.

SKORPIONAS. Jausite pagundą išvykti iš namų kiek tolėliau nei kasdien. O galbūt aktyviai mokysitės, naršysite internete, diskutuosite, komentuosite. Regis, turiningai praleisite laiką.

ŠAULYS. Kad ir kokie nemalonūs nesutarimai drumstų jūsų namų erdvę, jūs tikrai galite pagerinti situaciją. Išmintis, toleranciją būtų geriausi pagalbininkai. Neblogai seksis suktis savo ūkyje.

OŽIARAGIS. Šiandien labai svarbu būti kantriems ir nereikšti kitiems priekaištų, nemoralizuoti. Galite sulaukti intriguojamų pasiūlymų iš žmonių, kuriems esate neabejingi.

VANDENIS.  Regis, neišvengsite ūkinių rūpesčių, arba nerimo sukels sveikatos problema. Įmanomi teigiami pokyčiai santykiuose su dominančiu asmeniu.

ŽUVYS. Regis, jums norėsis įveikti visas kliūtis, padaryti ką nors gera, susitaikyti su aplinkiniais. Tikriausiai veršitės pramogauti, mylėti, kurti. Jeigu norite patikti, pasitelkite išradingumą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • EKSPORTAS: Taivano Maisto ir vaistų administracijos ekspertai baigė dvi savaites trukusį jungtinį kai kurių Lietuvos kiaušinių, pieno ir žuvies produktų gamintojų auditą - dabar bus sprendžiama dėl galimybės įmonėms savo produkciją tiekti į Taivaną.
  • NUBAUDĖ: Už rūkymą daugiabučių balkonuose trijuose šalies didmiesčiuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – per pusantrų metų nubausta 30 žmonių.
  • BALIONAI: Valstybės valdomai skrydžių valdymo bendrovei „Oro navigacija“ rengiantis atnaujinti skrydžių oro balionais Vilniuje tvarką, oreiviai kritikuoja pakeitimus ir baiminasi oreivystės sostinėje žlugimo.
  • TRANSPORTAS: Neringa viešosios tvarkos užtikrinimui naudos elektrines transporto priemones – tris motorolerius, skelbia savivaldybė.
  • PILIS: Per artimiausius kelerius metus Trakų pilyje už beveik 3,8 mln. eurų lankymui turėtų būti pritaikyta daugiau iki šiol nenaudojamų patalpų, įrengtos papildomas ekspozicijos, tarp kurių turėtų būti ir viduramžių laikų pilėnų tualetai, sako muziejaus vadovė Alvyga Zmejevskienė.
  • REKOMENDACIJA: Atsižvelgdama į nestabilią saugumo padėtį dėl prasidėjusių Izraelio apšaudymų iš Gazos ruožo, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti į Izraelį ir Palestiną.
  • NOTARAI: Nuteistam Algirdui Paleckiui įsteigus asociaciją „Tarptautinis geros kaimynystės forumas“ Lietuvos notarų rūmai ragina griežtinti tvarką ir peržiūrėti spragų turinčią steigimo sistemą.
  • LIFOSA: Europos Sąjungos sankcijų Rusijai suvaržyta ir laikinojo administratoriaus prižiūrima Kėdainių fosforo trąšų gamykla „Lifosa“ veiklą atnaujins sekmadienį, o pirmadienį bus pradėta trąšų gamyba.
  • NUOSTOLIS: Lenkijos naftos koncerno „Orlen“ valdomos Lietuvos naftos importo ir perdirbimo bendrovės „Orlen Lietuva“ grynasis nuostolis antrąjį ketvirtį siekė 209 mln. USD (rugpjūčio 5 d. kursu – 204,4 mln. Eur) ir buvo 17,1 karto didesnis nei pernai tuo pačiu metu, kai patirtas 12 mln. USD nuostolis.
  • DARBAS: Frakcijos „Vardan Lietuvos“ nariai Seimo rudens sesijoje ketina teikti su darbuotojų poilsio ir darbo režimu susijusias Darbo kodekso pataisas - jomis planuojama reglamentuoti, kiek maksimaliai valandų galima būtų dirbti slenkančiu grafiku.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar nepilnamečiams turi būti leidžiama važinėti elektriniais paspirtukais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +19 C

+13 +20 C

 

+11 +20 C

+20 +25 C

+22 +25 C

 

+24 +27 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s