respublika.lt

Ką žada žvaigždės sekmadieniui? (Lapkričio 19 d.)

Publikuota: 2023 lapkričio 18 18:20:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

Astrologinė prognozė lapkričio 19-ajai, sekmadieniui.

 

AVINAS. Šiandien būsite draugiški, komunikabilūs. Ir patys veršitės bendrauti, ir kitus trauksite prie savęs. Viskas klostysis palankiai, galite susitikti su įdomiu pažįstamuoju arba užmegzti intriguojamą naują pažintį. Galite išvykti į tarptautinį renginį.

JAUTIS. Nusimato ir malonių, ir ne itin malonių rūpesčių. Nors stengsitės palaikyti gerą mikroklimatą bei tarpusavio supratimą su aplinkiniais, širdyje kirbės nerimas dėl artėjančios darbo savaitės, artimųjų ar kt.

DVYNIAI. Jei išvyksite į konferenciją, nusimato susitikimų su įžymybėmis, įtakingais veikėjais, užsieniečiais, reikšmingi pokalbiai. Galbūt ir jums pavyks pademonstruoti erudiciją, sąmojį.

VĖŽYS. Regis, jums kils ūpas iš pagrindų tvarkytis, senus daiktus keisti naujais, renovuoti ir pan. Tam tikslui gali prireikti pinigų. Regis, pasiteisins ir tos išlaidos, dėl kurių abejojate.

LIŪTAS. Seksis aiškintis santykius, derinti norus ir planus, bendrauti. Jeigu organizuojate kokį nors renginį, jums puikiai pavyks. Turėsite progą susitikti su asmeniu, kurį laikote gerbėju ar potencialiu partneriu.

MERGELĖ. Šiandien jūsų nereikės raginti, kad pasirūpintumėte kasdieniniais reikalais, namų ūkiu, augintiniais. Noriai darbuositės ir bendrausite. Svarbu pasirūpinti ir sveikata.

SVARSTYKLĖS. Šiandien neatsisakysite mažų gyvenimo malonumų ir pramogų. Jūsų dėmesiu, lepinimu, gurmanišku maistu džiaugsis vaikai ir kiti šeimos nariai bei augintiniai.

SKORPIONAS. Šiandien jus stipriai veiks nuotaikos, tačiau blogesnes gebėsite suvaldyti. Galite noriai imtis namų ruošos. Regis, daug dėmesio skirsite vaikams, šeimai, mylimiems augintiniams.

ŠAULYS. Tai bus gana šauni diena, jeigu planus surikiavote taip, kad galėtumėte daryti ką norite. Turėsite įvairių pokalbių, galite išsiaiškinti svarbius santykius, gauti viliojamų pasiūlymų.

OŽIARAGIS. Diena nebloga, rami, komfortiška. Patiks krapštytis buityje, sukiotis apie puodus, pirkti gražius daiktus. Šiek tiek nerimausite dėl draugo ar partnerio, jausite jį turint paslapčių.

VANDENIS. Norėsis atsipalaiduoti, užsiimti tik tuo, kas yra malonu arba meniška. Patiks bendrauti su asmenimis, turinčiais savitą požiūrį ir patirtį. Galite atkurti santarvę, gerus santykius, jeigu tik to panorėsite.

ŽUVYS. Regis, jums stigs valios, ryžto, tačiau pasireikš stiprios nuojautos, meniniai sugebėjimai. Veikiausiai mėgausitės įvairiais gandais, paskalomis, paslaptimis.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
9
F

Dienos klausimas

Ar žiūrite žinias per televiziją?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dažnai perkate alkoholinius gėrimus savaitgalį?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

-10 -5 C

-5 -2 C

-9 -4 C

-8 -3 C

-7 -2 C

-10 -5 C

0-4 m/s

0-4 m/s

0-6 m/s