respublika.lt

Ką žada žvaigždės sekmadieniui? (Gegužės 15 d.)

2022 gegužės 14 22:00:00
Respublika.lt info

Astrologinė prognozė gegužės 15-ajai, sekmadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Švenčiama kariuomenės ir visuomenės vienybės diena. Eltos nuotr.


AVINAS. Tai gali būti problemiška diena, ypač jei turite skolų ir krinka jums svarbūs santykiai. Nenusiminkite, sulaukę kritikos, nepritarimo. Tokiu atveju greičiau ateis suvokimas, ką darote ne taip.

JAUTIS. Gali pasikeisti požiūris į pažįstamą asmenį, ypač jei jis jums yra skolingas arba galėtų kažkaip padėti, tačiau atsisako. Apskritai, būsite gana nedraugiškai nusiteikę ir sutuoktinio, partnerio atžvilgiu. Galimi rimti šeiminiai konfliktai, traumos.

DVYNIAI. Šiandien daug dėmesio skirsite ir mitybai, dietai, sveikatos ir grožio profilaktikai. Rūpesčių gali kilti dėl augintinių. Jeigu esate kelionėje, tikėtini incidentai.

VĖŽYS. Regis, pasiklysite tarp įvairių asmeninių poreikių ir pagundų. Gali būti, kad sulauksite pavydo scenos ar nemalonaus santykių aiškinimosi. Vertėtų labiau kontroliuoti savo elgesį, kalbą, tuomet greitai galėsite viską vėl sureguliuoti.

LIŪTAS. Tai gali būti nervinga diena. Dėl kažkokių priežasčių galite pasijusti pralaimėję, pažeminti ar tiesiog neįvertinti. Galbūt norėsis kažkam kibti į atlapus, tačiau patys suvoksite, kad tokiu būdu problemų neišspręsite.

MERGELĖ. Šiandien jausitės nesaugiai, kad ir kur būtumėte. Jums labai reikės jausti artimų žmonių palaikymą, supratimą. Atsargiai kelyje bei kontaktuojant su neprognozuojamais asmenimis.

SVARSTYKLĖS. Regis, labai norėsis komforto, grožio savo aplinkoje. Tikriausiai jūsų poreikiai viršys galimybes, arba tiesiog neatsispirsite pagundai išlaidauti. Virtualiai užsisakyta prekė gali nuvilti. Labiau rūpinkitės vaikais.

SKORPIONAS. Nuotaikos bus gana prieštaringos, o diena nelengva. Gali varginti prasta savijauta, nepaaiškinamas nerimas. Reikia saugotis pavojingų avarinių situacijų, atidžiai prižiūrėti vaikus.

ŠAULYS. Ūkinės, techninės problemos šiandien gali vesti jus iš pusiausvyros, jaukti planus. Jeigu ne jos, tai darbe laiku neatlikti darbai neleis atsipalaiduoti savaitgaliui. Tausokite savo ir kitų nervus.

OŽIARAGIS. Prastą mylimo žmogaus ar draugo nuotaiką galima bus įveikti draugiškai pabendravus, o galbūt - atsiprašius, pamaloninus originaliu siurprizu. Tik nepraraskite saiko leisdami pinigus.

VANDENIS. Emociškai įtempta diena ir namuose, ir už jų sienų. Įvykiai bei gaunama informacija kels susirūpinimą. Be to, jums gali atrodyti, kad visi pašnekovai jums oponuoja, nepritaria ar netgi yra atvirai priešiški.

ŽUVYS. Diena bus turininga. Galbūt teks tvarkyti su išsilavinimu, kultūra, migracija, idėjiniais įsitikinimais susijusius klausimus. Tai, ką šiandien sužinosite, suteiks moralinių dilemų. Tikrinkite informaciją, nebūkite patiklūs. Atsargiai kelyje. Saugokite sveikatą.

Laikraščių prenumerata internetu

  • RINKA: Būsto nuosavybės, kainų ir nuomos palyginamasis tyrimas parodė, kad Lietuva patenka į Europos šalių, kurių gyventojai valdo daugiausiai gyvenamojo nekilnojamojo turto, tačiau pagal būsto vertę ir nuomos kainas esame Europos vidutiniokai.
  • REIDAS: Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, birželio 24–27 dienomis vykdys transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimus.
  • PAŽEIDĖJAI: Per tris mėnesius sostinėje priverstinai nuvežtos 755 ne pagal kelių eismo taisykles paliktos transporto priemonės – 480 iš neįgaliesiems skirtų vietų.
  • SPAUDA: Lietuvos paštui pranešus apie planus nuo kitų metų maždaug du-tris kartus didinti leidinių prenumeratos pristatymo kainas miestuose, susisiekimo ministras sako, jog kainas didinti reikia, tačiau kartu ketinama keisti žiniasklaidos rėmimo modelį.
  • MAISTAS: Seimas nutarė nesvarstyti siūlymo taikyti lengvatinį pridėtinės vertės mokesčio tarifą visiems maisto produktams.
  • AKCIZAI: Deklaruotos visų akcizinių prekių akcizų įplaukos per penkis šių metų mėnesius, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, padidėjo 4,3% – iki 640 mln. eurų, pranešė Valstybinė mokesčių inspekcija.
  • TVARKA: Ilgąjį Joninių savaitgalį dirbs gausesnės policijos pajėgos – jos užtikrins viešąją tvarką masiniuose renginiuose, organizuos reidus neblaiviems ir viršijantiems greitį vairuotojams išaiškinti.
  • POSĖDŽIAI: Pirmadienį, birželio 27 d., šaukiami nenumatyti Seimo plenariniai posėdžiai - juos sušaukti nutarė Seimo valdyba.
  • RIBOJIMAI: Europos Komisija patikslins išaiškinimą, kaip įgyvendinti ribojimus, susijusius su Europos Sąjungos sankcionuotų prekių gabenimu tranzitu tarp pagrindinės Rusijos dalies ir Kaliningrado srities, pranešė prezidentas Gitanas Nausėda.
  • PRAMONĖ: Seimo narys Kęstutis Masiulis siūlo krašto apsaugos ministrui Arvydui Anušauskui skatinti ukrainiečių gynybos pramonės perkėlimą į Lietuvą.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar skiepytumėtės nuo beždžionių raupų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+18 +27 C

+20 +28 C

 

+19 +26 C

+29 +33 C

+24 +34 C

 

+22 +28 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-6 m/s